Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Vladane volim ove produktivne postove, baš gotivim ove tematike.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Počela pa odustala. Nije loše ako nema šta pametnije, inače nikako kao prvi izbor.
      Zanimljivija mi je
      http://www.imdb.com/title/tt0362357/
      bar prvih par sezona...ako voliš Britance.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Jel ko gledao
        http://www.imdb.com/title/tt0439100/
        ostao sam bez ideja - preporuka ili ne

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          http://www.imdb.com/title/tt4258440/

          Ako neko voli detektivske serije, meni se pravo svidjela. Inace Stellana Skarsgarda jako gotivim.
          Prva epizoda odlicna, nema serije bez BBCa

          Izasao top full hd snimak za Masterminds
          sigpic

          Comment


          • Koliko Vikinzi dominiraju ove sezone da je to bruka
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Za mene razocarenje epizoda Vikinga, ocekivao sam tu famoznu borbu sto su i nahajpovali, ali ajde barem je Angel Ella bio dobar

              Verovatno su skratili sa budzeta za naredne 2 epizode, kad napadaju Wessexa, tamo treba da ima vise scena i vise borbe, nadam se

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Poceo sam da gledam Taboo.
                Hardi dominira, ali to je klasika, kada je rec o filmovima ili serijama u kojima on glumi.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Za mene razocarenje epizoda Vikinga, ocekivao sam tu famoznu borbu sto su i nahajpovali, ali ajde barem je Angel Ella bio dobar

                  Verovatno su skratili sa budzeta za naredne 2 epizode, kad napadaju Wessexa, tamo treba da ima vise scena i vise borbe, nadam se

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Ta bitka je bila mala bitka i nije bilo potrebe da se troše sredstva , pogledaj na kraju epizode protiv Vesexa kakve su armije u pitanju e tu će biti sex
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Ponovo me je taj fim podsjetio na Gandolfini-ja. Prosle nedelje sam bio u NJ kod nekih prijatelja pa sam to iskoristio da posjetim "kucu Sopranovih" i cuveni dajner u kojem je Toni ubijen.
                    Ček ček ček.. ŠTA!?

                    Ja na ovo nisam ni pomislio posle zadnje epizode, sad vidim da se širom neta o tome raspravlja(lo). Je l to postoji dokaz za tu tvoju tvrdnju, ili je samo način na koji si ti skontao završetak?

                    Comment


                    • Ma to su teorije, neki su govorili da je ta zadnja scena ostala nedorecena u slucaju da se nekad odluce za snimanje nastavka serije.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Kroz cijelu poslednju epizodu se provlaci POV iz Tonijevog ugla, pa je i jedino logicno kad se sabere tih nekoliko poslednjih scena i uzevsi u obzir sta se izdesavalo u poslednjih nekoliko epizoda, da je onaj nagli mrak na kraju poslednji POV... tj poslednje sto je Toni vidio jer ga je onaj lik roknuo.

                        Neka bude da sam ja tako skontao zavrsetak.

                        Ja kad sam gledao poslednju epizodu nisam ni pomislio da je bilo nesto drugacije tj da je ostao ziv(citaj isplakao se kao dijete kad su se svjetla ugasila)
                        Sent from my Samsung GALAXY S5.
                        Last edited by powerslave; 20-01-17, 15:43.

                        Comment


                        • Ima logike, pročitao sam malopre poduži tekst o toj POV teoriji. Mada opet ima tu dosta stvari koje mi se ne uklapaju. Cenim da je ipak poenta bila da svako dođe do svog nekog zaključka

                          Comment


                          • Neću da vjerujem da je Tony ubijen, jednostavno ne prihvatam tu mogućnost.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Zavrsio s cetvrtom epizodom Rivera, kako gazi Stelan, a i Edi Marsan kao Tomas Krim strasna serija, strasna
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja mislim da su oni tako zavrsili seriju kako bi to ostalo otvoreno u slucaju da se odluce da ponovo snimaju. U slucaju da ne bude nista od nastavka, uvijek mogu da kazu da je Tony ubijen jer je cijela poslednja epizoda fenomenalno odradjena sa tim POV i onim mrakom na kraju. Nazalost, Gandolfini nas je prerano napustio tako da nikad necemo biti sigurni. I ako mi se cini da je Chase nakon James-ove smrti rekao da je Tony stvarno ubijen na kraju.

                                Ja sam plakao na kraju serije a bgm sam se vise isplakao kad je Gandolfini umro. Znam da zvuci glupo, ali jbg... nekako se vezes za te ljude. Pojedini glumci i umjetnici, likovi iz knjiga i izmizljeni ljudi imaju u neku ruku jednak uticaj na razvoj licnosti i na zivot pojedinca koliko i ljudi koje licno poznajemo.



                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X