Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taboo je mrak!

    Last edited by l1m4r; 15-01-17, 22:14.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Dobra epizoda Serloka, ali nekako mi se cini da sam kraj nije ispratio kvalitet cele epizode i sa te strane malo sam razocaran zato sto mi deluje pojednostavljen i da je sve to zbrzano.Zapravo zavrsnica mi je mlaka, a bio sam zapanjen radnjom i u kom pravcu je tekla.Inace prilicno dobra sezona, samo mi deluje da je malo slabija od trece.Druga sezona ce i da bude neprevazidjena, ali drago mi je sto nema dramaticnog pada u kvalitetu i ne mogu da kazem da sam nezadovoljan sezonom.Odlicnog novog lika su uveli i sto se mene tice je jedna od svetlijih tacaka u ovoj sezoni.

      Comment


      • Jel ovde jedino Limar i ja gledamo Taboo?
        Serija kida, mozda je objektivno sa moje strane jer ipak tu Tom Hardy, ali ipak treba zbog njega dati sansu.

        Comment


        • Gledam i ja Taboo, odlicna serija.

          Hardy bas glumi budalu.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Spoiler
            Kad bolje razmislim, mozda je ovo kraj Serloka. Treba da se sutiramo u dupe od srece ako bude pete sezone koja bi verovatno bila i poslednja.Onda ce mi tek biti krivo zbog toga kako je ispala poslednja epizoda.Mogla je da bude epic, a na kraju ispala osrednja za Serlokove standarde.

            Comment


            • Ricma

              Spoiler

              Bas naprotiv Ricma, poslednja epizoda je pokazala samo njegovu velicinu. Sve ono od cega je bezao, morao je da postane to. To je i bila poenta. Da sagleda samog sebe tj da deduktuje samo sebe. Nije kao kraj druge sezone, ali je bas bas dobra. I samim tim je nacinila cela ova sezona, 3cu sezonu vrhunskom. I samim tim je dala novi nivo seriji. To je ona prica, gledaj na jednu stranu, dok te neko vara na drugoj. I to se upravo desilo.

              Bice 5te sezone za jedno 3 godine, tj najveci problem. Ima materijala tu jos, Irenica!? JM!? Taman neki povratak da naprave ili arhivu . Ima veruj mi dosta materijala za Sherlocka..



              BBC

              Bas postavlja opasne standarde.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Serlok

                Spoiler
                Problem sa Serlokom je sto su odmah u drugoj sezoni odradili Reichenbach Fall i Morijartija. Sve sto je doslo posle toga je ne mogu reci razocaravajuce, ali recimo da je antiklimakticno. To je kao kada Batman Begins (sezonu 1) ispratis sa Dark Knightom (sezonom 2) i Dzokerom (Morijartijem) koji je Betmenov (Serlokov) glavni nemesis, ne zato sto je toliko bolji/jaci/pametniji od njega vec zato sto mu je toliko slican, sa Dark Knight Rises. Bejn (Jurus) je mnogo superiorniji po pitanju sposobnosti u odnosu na Betmena, ali taj konflikt vise nije toliko zanimljiv kao onaj sa Dzokerom i u Serlokovom slucaju, Morijartijem.

                With that being said, mislim da je prva epizoda cetvrte sezone bila nekarakteristicna i ispod standarda za Serloka, ali mi je ostatak sasvim solidan i sa njim sam zadovoljan. Jedino sto mi bode oci je Merin otrcani voice-over. Razumem da su ga verovatno ubacili jer su mislili da je to to, ali bi mi bilo mnogo efektnije da se zavrsilo samo sa njih dvoje kako sviraju svoje violine sa svim onim kadrovima koji pokazuju sudbinu ostalih likova preko toga (primer samo).

                A za dalje ne znam ni sam sta bi mogli da rade, jer nakon ovakvog "villaina" sta uopste preostaje ? Eventualno specijal sa Ajrin Adler i Crnim biserom Bordzija, recimo.
                Last edited by Rondo9; 17-01-17, 15:09.
                sigpic

                Comment


                • Sandu kako se zvase ona nova MTV serija? Postavi link
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam na koju mislis ... video sam pre neki dan najave za najnoviju HBO seriju sa Hardijem u glavnoj ulozi TABOO
                    http://www.imdb.com/title/tt3647998/


                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma ona neka avantura naucna fantastika sto si htio da gledas, chronicles nesto valjda, zaboravio sam
                      sigpic

                      Comment


                      • Sanara. Poceo sam malo nesto da gledam, ali sam prekinuo, mozda nastavim nekada.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Valja li to cemu, je li barem spektakularan svijet i efekti?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Valja li to cemu, je li barem spektakularan svijet i efekti?
                            Srednje zalosno. Mozda ga odgledam jer volim fantazy ali ne znam. Prica je zanimljiva, ali samo to.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt4258440/

                              Ako neko voli detektivske serije, meni se pravo svidjela. Inace Stellana Skarsgarda jako gotivim.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Odlicno, odma stavljam na watchlist.

                                Nego je li ko gledao Bosch?

                                http://www.imdb.com/title/tt3502248/

                                Tajtus Veliver je glumcina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X