Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Veruj mi, nema to veze sa inteligencijom, taman posla da svi gledamo na stvari isto, čak i slično... o tumačenjima, afinitetima, percepcijama da ne govorim...a tek o sedmoj umetnosti. To je sve razbribriga Goxy. Najgore je kad se osećaš da ti se nešto nameće, to pomodarstvo.. ono čuveno must have & must see... budalaštine. Opušten i individualni pristup je najpametniji, bar danas za svakog ima ponešto, a posebno mi je draga činjenica da te ova savremena tehnologija može vratiti i unazad ako si nešto propustio ... i uvek te negde nešto čeka... recimo Kazablanka
    Moje se liste samo povećavaju... tako da ću imati šta da radim u penziji jednog dana, ako ne pre naravno
    Upravo tako. Nikome nije film isti. Nekome je gluma bitna, nekome je scenario bitan, nekome je scenografija bitna, neko slusa sta mu reziser prica, svako ima svoju neku percepciju. Nekome je dovoljna solidna gluma i majnd fak kraj da film nazove dobrim. Neko se pak lozi na efekte(na zalost) iako su svojevremeno npr. Tarkovski ili Serdjo Leone snimali 10 puta bolje kadrove bez efekata. Ko je gledao Nostalgiju Andreja Tarkovskog, ili For a few dollars more, odmah pocne vise da ceni scenografiju u filmovima.





    Ko pogleda malo vise ovakvih filmova, povracace kad pogleda Interstelar.. Ili ih ne pogleda, pa mu se svidi Interstelar iz nekog razloga. Sve je to stvar percepcije, koja ce se uvek menjati kako sve vise istrazujes kinematografiju. Neko pak voli da analizira Linčov uvrnuti mozak, voli Linčove filmove što znači da mu loša gluma ne smeta već voli analizu. Nekoga ne zanima ni scenario, ni gluma ni scenografija već ukljuci film da sazna sta reziser zeli da kaze.
    Last edited by bici; 21-12-16, 15:47.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ona slika ti nije iz "For a few dollars more", već iz "Once upon a time in the west"

      I nemoj pljuvati Interstelar.

      Comment


      • Pa Interstelar jeste bio razocarenje, ako cemo iskreno ono bas.

        Nolan odlucio da bude hipster.
        sigpic

        Comment


        • Gorane šta me tripuješ ovim bubama , em sam se navlažio vinjakom em mašem ispred ekrana jedno 5 minuta
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Gorane šta me tripuješ ovim bubama , em sam se navlažio vinjakom em mašem ispred ekrana jedno 5 minuta
            Izvini Gang, zaboravio sam napisati SAMO ZA TREZNE.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              I nemoj pljuvati Interstelar.
              Sto?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Dosao sam samo da kazem da je Tony Soprano najznacajniji lik u istoriji modernih tv serija. I da je Gandolfini toliko dobro iznio Tony-a kroz sve one sezone, da svi ostali glavni glumci iz popularnih serija mogu samo da mu se sagnu.

                Jedini koji nikome ne mora da se saginje je Ian McShane. Ono sto je on glumio u Deadwood-u, ostali mogu samo da sanjaju Bog otac.

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Pa True Detective I sezona jede WW za dorucak...

                  #JustSaying
                  Prva epizoda TD je mene ostavila bez daha...prekucali ljudi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Shameless obnovljen za osmu sezonu
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako je zgazio Mej sa pricom o Fordu i Le Manu
                      sigpic

                      Comment


                      • Završih \W/, odlično zatvaranje. Krenuo sam da je gledam kad sam završio Narcos i kad posle takve serije krenem neku novu, bila frka hoće li mi i ona biti jednako interesantna za praćenje. Apsolutno. Pogotovo jer mi je tematika jedna od omiljenih, a stvarno su je vrhunski realizovali. Bar za sada.

                        Par pitanja za Sandua & co.
                        Spoiler
                        Šta sad ovo znači, da Vajat kao originalan lik ne postoji, već je samo ubačen u Dolores? I kakva Dolores, kada Dolores? I kako je Dolores koja je bila s mladim Vilijamom upala odjednom u vreme starog Vilijama? Ili je sve to zapravo bila njena bitka sa sećanjima kroz koju smo zajedno prolazili misleći da je mladi Vilijam u sadašnjosti isto kao i stari, a u stvari je to samo prošlost?

                        Comment




                        • Kakav gospodin!!!

                          Lepo su ovi nasi iskopirali Bron i Detektive. Ako nista vise, bar kopiraju ono sto je stvarno klasa.

                          Lepo zamisljeno, lepi kadrovi. Malo losija gluma pojedinih "glumaca", ali sve u svemu posle prve epizode sam mislio da ce biti sranje, ali nije.

                          Fino skroz. Mozemo reci da napredujemo . Za nekih 100 godina ima da budemo top
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Završih \W/, odlično zatvaranje. Krenuo sam da je gledam kad sam završio Narcos i kad posle takve serije krenem neku novu, bila frka hoće li mi i ona biti jednako interesantna za praćenje. Apsolutno. Pogotovo jer mi je tematika jedna od omiljenih, a stvarno su je vrhunski realizovali. Bar za sada.

                            Par pitanja za Sandua & co.
                            Spoiler
                            Šta sad ovo znači, da Vajat kao originalan lik ne postoji, već je samo ubačen u Dolores? I kakva Dolores, kada Dolores? I kako je Dolores koja je bila s mladim Vilijamom upala odjednom u vreme starog Vilijama? Ili je sve to zapravo bila njena bitka sa sećanjima kroz koju smo zajedno prolazili misleći da je mladi Vilijam u sadašnjosti isto kao i stari, a u stvari je to samo prošlost?
                            Sada sam tek video pitanje ... izvini sto nisam ranije.
                            Ako te jos uvek interesuje odgovoricu, mada sam pisao o tome i ranije - mozda si procitao.
                            Trenutno sam u guzvi, ali ti kada vidis ovo javni, pa cu pisati ako je neophodno - cim stignem.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kakva epizoda Vikinga Ragnare legendo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Vikings

                                Spoiler
                                Da vidim kako ce ovih pet epizoda da razrade, pa da vidimo dalje sta i kako i da li cu privremeno da prestanem sa gledanjem Vikinga.Sam Ragnar kao lik je nadmasio ocekivanja pre svega zahvaljujuci Travisu.Bjorn i Ajvar jesu dosta zanimljivi likovi, ali nisam nesto optimistican da su glumci dorasli tom zadarku.A i visoke standarde je postavio Ragnar.Opet videcemo sta sledece donosi, ali plasim se da to nece biti to posto je Ragnar bio centar svih zbivanja(i vecina likova je imala dobru rolu zahvaljujuci njemu) i sada sve te likove treba povezati kako bi bili zanimljivi publici inace ce postati dosadni likovi.
                                Last edited by Ricma; 29-12-16, 21:49.

                                Comment

                                Working...
                                X