Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sad svi u kukuruziste!
    sigpic

    Comment


    • Poslednje tri epizode nisam ni pogledao kako treba inspektora Kostica..... tako da cu verovatno i ovu na slican nacin ispostovati.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sto ne volis, Slavicu, Slavicu, mesarevu glavicu
        sigpic

        Comment


        • \W/ je dobar, cak i vise od toga ali najbolje ikada... Ne.

          Cak nije najbolja u ovoj dekadi, a kamoli za nesto vise. Sustinski kopipejstuje egzistencijalisticke teme iz BlejdRanera sve onako umotano u trilerastu formu, sa dosta obrta pred kraj sezone, nekim dobrim, nekim isiljenim.

          Takodje za nekoga ko do poslednje epizode nije imao pojma kako je prica konstruisana i sta je sta/ko - poslednja scena je jako predvidljiva.

          Ajde to su neki minusi da bi se sezona/serija smatrala najboljom ever. Ali svakako je dobra, samo malko precenjena me thinks.
          sigpic

          Comment


          • Odgledao si celu? Svaka čast, ja stigla do 6te, još pola.
            Jedini epitet koji imam je zanimljivo... al dobro, ti preokreti tek stižu, jel?
            I uvek me mnogo nerviralo kada ne delim ushićenja drugih, pogotovu filmovima i serijama i onda mi je lakše kada ima i drugih koji misle slično
            Nije baš samo do mene
            Last edited by miloolja; 21-12-16, 11:00.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da, mislim od 7e krece ti obrt po epizodi i poslednja ep je dobra jer odgovara na mnoga pitanja (mada postavlja i neka nova).

              Ono sto mi zanimljivo deluje nemam pojma sta moze da se desava u II sezoni i to je dobra stvar . Ali nadam se da ce tada prica biti straightforward, bez ovih skakanja po vremenima.
              sigpic

              Comment


              • Bitno je da ti se misljenje popravilo u odnosu na pocetak. Pomak na bolje ... to je ono sto se racuna
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Svakako bolje, slazem se.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jeste serija pogotovo ovde na nasem forumu usled nekih komentara uglednih i postovanih clanova malko precenjena. I onda se povuce hajp i svi krenu da hvale nevidjeno.
                    Opet nije to toliko nezasluzeno. Po meni svakako najbolja serija ove godine. Ako ne i poslednjih nekoliko godina.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Prva sezona je najbolja svih vremena od svih serija, ali ja se bojim za drugu i ostale sezone, volio bih da je tu zavrseno, to bi bio kraj, nesto najbolje je snimljeno i na tome ce ostati i nece se rusiti ugled, jer ako ne zadrze ovaj nivo nece biti dobro. Mada opet Nolan i HBO, znaju sta rade vjerujem. Reddit i kritika nikad nisu reagovali na neku seriju kao sad na WW.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa True Detective I sezona jede WW za dorucak...

                        #JustSaying
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ne bas, gluma Metjua i Vudija je top, ali jednostavno nije nivo Entonija i Eda, kraj je ocajan, kao da nisu znali kako da zavrse, nekako naivno, ocekivanja su bila mnogo veca. Ovdje je sve spektakularno, od prve epizode i glume Doloresinog oca i citiranja Sekspira upucenog Fordu, do samog zavrsetka Fordove price. Masterpiece.

                          Meni to uopste nije za poredjenje, samo BrBa ima ovako kompleksne likove i dubinu, toliko prica, teorija tokom samog gledanja, na kraju je zavrseno, a brdo teorija nam ostaje, ovo sto je vidjeno u WW za sad mi je bolje i od BrBa. Posebno ako uporedimo prve sezone. Ali zato treba vidjeti kako ce WW da se razvija dalje, kako bez Entonija, to je najvaznije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dubinu likova koji su ustvari svi programirani?

                            Znaci cak na kraju kada sam mislio da je Tendi Njutn postala svesna ispostavlja se da je i ona programirana da uradi sta je uradila. Sustinski samo Albert i Dolores, malo manje Vilijam i to je to o nekoj dubini. Cak su nam i Entonija ostavili nedorecenog, kada/zasto se desio preokret u njegovoj glavi.

                            Svakako nebitno, ti si fasciniran, ja nisam, ok. Tebi se beseBoyhood nije svideo, ja bio odusevljen... Boze moj.

                            Meni su moji razlozi savrseno jasni i jaki, nema potrebe da trosimo "papir" na besmislenu diskusiju .
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma jasno, samo ih ja ne gledam kao robote, programirani ili ne meni oni donose emociju. Eto ta scena iz prve epizode je meni jedna od najboljih, taj robot je pokazao dubinu uloge, neka je isprogramiran ali on je prije samo deset minuta bio potpuno drugi covjek. Ma u ova dva minuta on se mijenja nevjerovatno.



                              Nikakav problem, imamo svi svoje misljenje i plasiramo ga na forumu. Svakako se kajem sto sam gledao tri sata Boyhood, jedan od gorih filmova koje sam gledao poslednjih godina
                              sigpic

                              Comment


                              • Pošto ovde niko više ne spojleriše da čitam ja ovo?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X