Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova Rikova debilna faca i po ko zna koji put suzni pogled su mi se smucili .... I ono stenjanje njegovo dok nesto prica a tesko mu je - duboko disanje i stenjanje. Jao gluposti, jao smejurije, jao lose glume...
    Nigan preslisava zato.

    Ali zato poslednja scena nije losa, skupila se ceta mala ali odabrana i krenula u totalnu osvetu. Bice frke bice fajta!
    Last edited by Sandugp; 13-12-16, 16:20.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Šta treba da se gleda na RTLu? tj šta ima zanimljivo? Ako ima nesto
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Au au au, kako se zahuktava TWD, bice ovo ludnica od sezone.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ova Rikova debilna faca i po ko zna koji put suzni pogled su mi se smucili .... I ono stenjanje njegovo dok nesto prica a tesko mu je - duboko disanje i stenjanje. Jao gluposti, jao smejurije, jao lose glume...
          Nigan preslisava zato.

          Ali zato poslednja scena nije losa, skupila se ceta mala ali odabrana i krenula u totalnu osvetu. Bice frke bice fajta!
          Lik objasnjava od prve sezone, sa tim da mu je lik skrenuo scenaristicki u 3. i 4. sezoni.

          Antipatican - ok, losa gluma - ne.
          sigpic

          Comment


          • TWD gledam iz jednog razloga, da vidim u kom pravcu glupost ce ici dalje i kada ce je skinuti?
            Serija u prvim sezonama je imala potencijal i onda je usla u kolotecinu, nadji skloniste, boravi u njemu, bjezi i trazi novo i tako samaraju, gdje je kraj, niti se nazire?
            I otkud sada spasitelji i ovoliko ljudi, prije par sezona prebijenog covjeka nije bilo sve ove ljusture, a sada garnizoni vojske?
            I zao mi Kinezera i one mrcine, sto ne ubi malog od Rika da nas spasi.
            Trenutno gledam zadnju sezonu Hell on wheals, nije losa serija
            http://m.imdb.com/title/tt1699748/
            Na cekanju imam masu serija da izadje sezona, a najvise cekam Vikings i Black Sails, a GoT je iza njih masu, ali ajde.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Lik objasnjava od prve sezone, sa tim da mu je lik skrenuo scenaristicki u 3. i 4. sezoni.

              Antipatican - ok, losa gluma - ne.
              Ma to on mene cacka, poyy za njega
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Lik objasnjava od prve sezone, sa tim da mu je lik skrenuo scenaristicki u 3. i 4. sezoni.

                Antipatican - ok, losa gluma - ne.
                A przim Vladana jer otkida na Rika .... i ti si bas morao da se umesas? Jei morao?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Morao sam.

                  Inace Sandu zavrsio sam 5. epizodu \WW/ i mogu ti reci da i dalje to jako tesko ide. Osim sto mi apsolutno nista nije jasno sta se desava, osecaj da gledam nesto sto bih nazvao produkt, znaci sve na nivou (produkcija, fotografija, gluma) ali napravljeno da uzme pare, bez trunke emocije/duse (pricao sam vec o ovome). Jedino me taj famozni obrt vuce da pogledam sezonu do kraja, nakon toga se ja i Dzonatan Nolan pozdravljamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene je TWD toliko smorio da ne znam zašto ga gledam , evo sad ova poslednja epizoda dve scene nešto da je normalno ostalo glupost i gubljenje vremena. Bude epizoda da otkinu ali zato narednih 8 kao da spavaju .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pisao sam ti vec jednom da odgledas prvo sve pa tek onda komentarises. Odgledaj do kraja - pa spici ovde utiske interesuje me kakvo ce ti misljenje biti. Ne aludiram na to da ce se promeniti, vec me interesuje jer ga uvazavam.
                      U koliko ne budes zeleo da gledas naredne sezone - postujem. Ali to je sve otom potom, ko zna sta ce biti do 2018
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pisao sam ti vec jednom da odgledas prvo sve pa tek onda komentarises. Odgledaj do kraja - pa spici ovde utiske interesuje me kakvo ce ti misljenje biti. Ne aludiram na to da ce se promeniti, vec me interesuje jer ga uvazavam.
                        U koliko ne budes zeleo da gledas naredne sezone - postujem. Ali to je sve otom potom, ko zna sta ce biti do 2018
                        Ma prica moze da bude najbolja na svetu, fora je sto me serija uopsteno ne radi. Ne uzivam u malim stvarima, detaljima, atmosferi, nista, bas mi je sve nekako hladno/daleko. Zavrsicu sigurno i bacicu post, ne brini .
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije u tvom slucaju poenta do price, vec do toga da li ce ti poslednjih nekoliko epizoda promeniti utisak sto se "duse" i "emocije" tice. Makar delimicno.
                          I ne brini, ne brinem
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Може ли ми неко дати неки добар и поуздан сајт где могу наћи титлове на енглеском?

                            Comment


                            • Lucille zaustavila metak.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Може ли ми неко дати неки добар и поуздан сајт где могу наћи титлове на енглеском?
                                Skini bs player i skidaj prevode preko njega. Izaberi koje prevode hoćeš samo.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X