Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate dobra je serija ali mi nije toliko "wow" , realno za ovo sad viđeno nije ni prići ni Žici ni Breakign Badu a boga mi ni Sopranovima
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Tek je prva sezone gotova, rano je jos uvek govoriti o bilo cemu, i porediti sa bilo cim (mada je tematika jedinstvena i tesko da moze sa necim da se poredi). Potencijal je ogroman. To je vrlo bitno, i zbog narednih sezona i zbog dinamicnosti, neizvesnosti, autenticnosti.
      Erik kaze nema duse serija, nema emocija. Ja se ne bih u potpunosti slozio sa tim. Mada to moze i da se strpa pod subjektivnost. I s moje i s njegove strane.
      Opet neke stvari su sigurne. Scenario odlican, radnja i zaplet vrhunski prepuni neocekivanih obrta. Rasplet tj finale tacnije sama kulminacija na najvisem mogucem nivou. A epilog vrlo neizvestan i to svemu daje dodatni kvalitet. Gluma bolesno dobra, skoro svi (ako ne i svi) clanovi glumacke postave razvaljuju. Opasno dobro odradjena montaza, ti kontas o cemu pricam jer si gledao ali zbog drugih koji nisu necu da objasnjavam zasto da ne spoilujem.
      Sve u svemu za mene (ponavljam mozda jesam malo subjektivan) u svakom pogledu vrhunska serija.
      Last edited by Sandugp; 09-12-16, 12:34.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Duša me boli kolko je Ragnar prop'o
        Za Ragnara...
        Spoiler
        Godine su to, genijalnost ima svoju cenu , umrecu on u engleskoj pa ce se Ajvar osvecivati...

        Comment


        • Nemoguce koliko je jaka Atlanta, Dzastin Biber
          sigpic

          Comment


          • Odgledah \W/, masterpiece, toliko samo, kakva zavrsnica, Ford

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nemoguce koliko je jaka Atlanta, Dzastin Biber
              Dobra znaci?
              sigpic

              Comment


              • Meni bas, Glover je veliki car
                sigpic

                Comment


                • Jel zna neko jel ce biti 4 sezona The Strain?
                  Upravo sam odgledao ovu trecu sezonu onaj klinac Zak mi je najiritantniji lik ikad.

                  Comment


                  • Odgledao i ja Atlantu sinoc na FOX-u, ne znam koja je po redu epizoda bila slucajno sam naisao, i bas mi serija onako kul i komicna, ne znam kako da opisem jer je bas specificna.

                    Comment


                    • Originally posted by MarcelloLippi View Post
                      Jel zna neko jel ce biti 4 sezona The Strain?
                      Upravo sam odgledao ovu trecu sezonu onaj klinac Zak mi je najiritantniji lik ikad.
                      Obnovljena je serija za cetvrtu sezonu koja ce ujedno biti i poslednja. Zak je retko iritantan lik.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odgledao seonu Atlante, kakva genijalnost. Sedma epizoda BAN(Black American Network) je savrsenstvo, ko bi ocekivao da ce Ameri imati ovakvu satiru i ovakav tip komedije ala Britanci. Blokovi reklama, emisija, prilog o nesrecnom crncu tinejdzeru koji se osjeca kao 35. godisnji bijelac i zeli da promijeni rasu, pa to je fenonemalno nesto. Citav svijet Atlante je genijalan, Paper Boi je nenormalno zarazna pjesma, ovako nesto kod nas TBOK radi, ali Donald Glover aka Cajldis Gambino je bas prekucao. Sto se komedija tice odavno nesto ovako osvjezavajuce i originalno se nije pojavilo.

                        Za ovo treba specifican humor, kapiram da ce se neko oduseviti, a nekome ce biti meh.

                        sigpic

                        Comment


                        • GT!!!!

                          Pa ovi ljudi bas nisu normalni!!

                          Stomak me boli..

                          Jedina zamerka je na Amerikanca. Antipatican je mnogo..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by MarcelloLippi View Post
                            Jel zna neko jel ce biti 4 sezona The Strain?
                            Upravo sam odgledao ovu trecu sezonu onaj klinac Zak mi je najiritantniji lik ikad.

                            Biće 4 i to je poslednja koliko ja znam..
                            Ja sad počinjem 3 sezonu,i ne znam što su menjali onog prvog klinca što je glumio Zaka,bio je mnogo bolji..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Gledam Atlantu - zagrevam se pred inspektora Kostica.
                              Sta znam, kratke epizode, moze da prodje, ali nisam ni izbliza odusevljen kao Vladan. Sva ta niga-satira i statijaznam sta jos nije mi bas legla. Pa ni prica, nista novo, nista originalno. Svidela mi se borba glavnog lika i njegova potraga za srecom. Odnos sa roditeljima, partnerkom, detetom.... To mi kul, sve ostalo bla. Humor - onako. Nekada me oduseve, a nekada nista. Dosta cesce ovo drugo
                              Trojica glavnih likova su ipak na neki svoj nacin zanimljivi i kul. Odgledacu celu seozonu, jer su epizode kratke i prosto "prolete". Glatka serija nema sta.... 25 min prodje ocas posle - to je plus - automatski znaci da poseduje odredjeni kvalitet.
                              Upravo odgledao sedmu epizodu - Kako je izdominirao brat Paper Boy u studiju
                              Last edited by Sandugp; 11-12-16, 20:17.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Dobra epizoda, Deril urucio palicu Riku, najebao je Nigan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X