Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo odgledao 10. epizodu WW znaci necu moci spavati, razmisljacu o seriji celu noc. Koliko detalja svaka epizoda ima, znaci najsitniji detalji, kao npr. ove sto je Vladan postavljao, to nije normalno.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Al smaraju i sa njim, kontamo bad ass i ta sranja, ali zasto toliko epizoda da gledamo jedno te isto. Kao da gledaoci ne kontaju kakvi su supci Saviorsi i daj da forsiramo to do beskraja. Previse odugovlace, kao da se nista ne desava, mozes gledat prvu epizodu pa onda 7-8 i nista ne propustis.

      Nije ni cudo sto je Darabont otpustio sve pisce serije na kraju prve sezone, a onda se okrenuli producenti protiv njega i sutnuli ga. Teska greska...
      Jedino prva epizoda ove sezone sto je bila vredna gledanja. A to samo zbog neizvesnosti, dinamike i zanimljivog nacina preslisavanja od strane Nigana .... ostale - upravo ovo sto si sada napisao.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa da, jest ova sedma sezona za sada smor, osim prve epizode. Kontam da će i takva biti 8 epizoda, pa da od februara počinje spektakl i konačni obračuni.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Prva i poslednja ce biti top, ostale su fileri.
          sigpic

          Comment


          • WW
            Spoiler
            Jeste odgledali scenu posle spice ?

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Prva i poslednja ce biti top, ostale su fileri.
              Jebes ti seriju sa 90% epizoda filera
              A jos nema ni Rika skoro pa ni malo .... sta onda da gledamo? Onog njegovog metilja od sina???
              Jedino Nigaru ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                WW
                Spoiler
                Jeste odgledali scenu posle spice ?
                Jedna od jacih scena
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Al smaraju i sa njim, kontamo bad ass i ta sranja, ali zasto toliko epizoda da gledamo jedno te isto. Kao da gledaoci ne kontaju kakvi su supci Saviorsi i daj da forsiramo to do beskraja. Previse odugovlace, kao da se nista ne desava, mozes gledat prvu epizodu pa onda 7-8 i nista ne propustis.

                  Nije ni cudo sto je Darabont otpustio sve pisce serije na kraju prve sezone, a onda se okrenuli producenti protiv njega i sutnuli ga. Teska greska...
                  Takav je format serije. Razvijanje karaktera. Da je cela serija hack and slash akcija boleo bi nas kurac sto su ubijeni svi ti ljudi koji su ubijeni i samim tim nam ni te finalne epizode ne bi bile zanimljive kao sto jesu. Ista stvar se desava sad i sa saviorsima. Evo ja nevoljno pocinjem da gotivim Nigana. Rece mi pre pocetka sezone ortak koji je citao strip, zavolecete svi Nigana, i mrzecete sebe zbog toga.

                  Meni uopste nije jasno kako je serija stvorila ovakav uspeh i ovoliku fan bazu. Jer ipak serija zanrovski najvise naginje na dramu smestenu u postapokalipticno okruzenje. Meni naravno, serija jedna od omiljenih ako ne i omiljena.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Završio sam i ja Westworld , sasvim solidna sezona Sinoć sam počeo da gledam Sons of Anarchy , kaže mi Ema da kao da gleda da ću da uzmem motor na proleće , al iskreno nešto ne ide njakvi i dvotočkaši
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Jel gleda neko Atlantu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Prekni odma sa SOA..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Jel gleda neko Atlantu?
                          Pocecu ja nocas, skinuo sam dvije epizode, cuo sam samo dobre stvari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Pocecu ja nocas, skinuo sam dvije epizode, cuo sam samo dobre stvari.
                            Takodje, a kako me nesto WW ne radi kao vecinu (mada sam zakucan na IV ep, priznajem), treba mi nesto novo
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo zavrsi WW, kad odgledas sezonu doci ces ovdje i smaraces nas danima i kako je to nesto najbolje ikad snimljeno a zaista jeste, cisto savrsenstvo, pogotovo kad vidis neke detalje, koje ti generalno moraju promaci kod jednog gledanja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Prvo zavrsi WW, kad odgledas sezonu doci ces ovdje i smaraces nas danima i kako je to nesto najbolje ikad snimljeno a zaista jeste, cisto savrsenstvo, pogotovo kad vidis neke detalje, koje ti generalno moraju promaci kod jednog gledanja.
                                Bolje od BB/Zice/Tvin Piksa?

                                Cisto sumnjam.

                                Meni generalno najvise smeta odsustvo bilo kakve emocije/duse u seriji. Kao da je sve genericki, podredjeno prici (koja ne sumnjam da je dobra), ali zato sve ostalo u pozadini, sto cini neku seriju vrhunskom, je takoreci nepostojece. Ono, vrhunska produkcija, plejada dobrih glumaca, dobar scenario i sve to bez grama atmosfere. I prespora radnja u kojoj se za sada nista ne desava (ogradjujem se, na IV sam epizodi, to su za sada utisci i zbog toga me serija uopste ne tera da je gledam freneticno, cak sta, na silu cu pogledati do kraja. Da li ce se nesto do tada promeniti, videcemo).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X