Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U jbt, ja moram da nadoknadim. Ja sam pratio redovno, do pete epizode. Tek sad ukapirah da se vec zavrsila sezona. Nista, sjutra mi ne gine jos 5 epizoda

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • Jedna mala pomoć od old school ekipe ako može:

      Treba mi naziv crtanog filma gledao sam ga kao klinac, glani lik je zec koji ima svoj svemirski brod i tako krstari svemirom i ratuje, ako neko zna o čemu se radi bio bih mu zahvalan da podeli ime crtanog sa mnom da skinem kako bih bacio oko okano u slobodno vreme.

      Hvala.

      Comment


      • Jel ovo:

        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Odgledah poslednju epizodu westworld-a.

          Spoiler


          Au, au. Kakva serija, kakva dubina price, ja ovo nisam doziveo.

          Nema poente analizirati tok price, ko zna cime ce nas bombardovati u drugoj sezoni, ipak je fokus na nekim drugim stvarima. Kakve scene.

          Fordova interpretacija "Kreacije Adama", prica o mozgu i na kraju Dolores u sobi sa svojom podsvesti. Kakvi momenti, koja dubina
          Miv koja u vozu "pronalazi lavirint" i izlazi iz voza
          Vilijamov osmeh na kraju kad su ga upucali, jer mu je Ford ispunio zelju

          Nije nikad napisana serija koje je ispitivala ovoliko duboko svrhu postojanja ljudskog bica i sta nas sve to cini ljudima. I sve to upakovano u jedno jako kul futuristicko okruzenje, savrseno montirano, isprepletano tako da privuce ljude uz konstante mindfuck-ove. I ubaci u taj recept i Hopkinsa i Herisa. Savrseno.

          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Jedna mala pomoć od old school ekipe ako može:

            Treba mi naziv crtanog filma gledao sam ga kao klinac, glani lik je zec koji ima svoj svemirski brod i tako krstari svemirom i ratuje, ako neko zna o čemu se radi bio bih mu zahvalan da podeli ime crtanog sa mnom da skinem kako bih bacio oko okano u slobodno vreme.

            Hvala.
            Nesto mi TT ne otvara yt linkove danas :/ pa ne znam sta je Sandu postavio.

            Kapetab Baki cini mi se I njegovi neprijatelji zabe i inaj robot Zaborg



            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Da, da, to je to ... Baki. Mislim nema koji drugi zec u svemiru da bude ... samo sto nema Brajkonija da potvrdi.

              A za WW:
              Spoiler
              Jedna od boljih scena je kada kosooki provali da je Brenard u stvari "domacin" pa pocne da zagleda samog sebe . Rob, pogubio se totalno, ko veli "Ko sam, sta sam, gde sam??? Da nisam mozda i ja??/" - ali ga Mev brzo otrezni
              Last edited by Sandugp; 06-12-16, 06:54.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Poceo sam i ja gledati je, ovo je neverovatno jbt, 2 epizode sam odgledao jos ne znam gde se nalazim

                Comment


                • Nervirate me, sad moram i ja da pocnem to da gledam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Spoiler
                    Sta ce biti sa Fordom je pravo pitanje, ali kako je raznio kurvu, ona kukavica mislila da odlucuje o svojim potezima, a odveo je put tacno tamo dje je neko zelio da je odvede, ko li je taj E sad, imamo malog Forda robota, imamo robota u izgradnji, mozda je to stari Ford. MIB je gotovo sam siguran prezivio, on obozava tu igru i bio je odusevljen kad je vidio sta je Ford spremio, a imamo i Samurai World, bice ludo iako je mozda bolje da su stali posle ovog savrsenstva, ne znam moze li se bolje od ovoga, cisto sumnjam. Valjda cemo gledati Hopkinsa i dalje, otac glume
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jel ovo:

                      Originally posted by Powerslave View Post
                      Nesto mi TT ne otvara yt linkove danas :/ pa ne znam sta je Sandu postavio.

                      Kapetab Baki cini mi se I njegovi neprijatelji zabe i inaj robot Zaborg



                      Sent from my Samsung GALAXY S5.
                      Bravo braćo moja !

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Spoiler
                        Sta ce biti sa Fordom je pravo pitanje, ali kako je raznio kurvu, ona kukavica mislila da odlucuje o svojim potezima, a odveo je put tacno tamo dje je neko zelio da je odvede, ko li je taj E sad, imamo malog Forda robota, imamo robota u izgradnji, mozda je to stari Ford. MIB je gotovo sam siguran prezivio, on obozava tu igru i bio je odusevljen kad je vidio sta je Ford spremio, a imamo i Samurai World, bice ludo iako je mozda bolje da su stali posle ovog savrsenstva, ne znam moze li se bolje od ovoga, cisto sumnjam. Valjda cemo gledati Hopkinsa i dalje, otac glume
                        Spoiler
                        Pa secas se da je Bernard krenuo da cita zadatke kodirane za Miv, pomenuo je infiltraciju na kopno i onda ga je Miv prekinula. I na kraju je izasla iz voza a nije trebala, sto znaci da je "pronasla lavirint", iliti stvorila podsvest postupivsi van ispisanog koda.
                        Last edited by bici; 06-12-16, 18:18.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Spoiler
                          Desavalo se vec da improvizuju roboti, ali je fora sto je do voza otisla i ubjedjen sam da je plan Fordov da niko ne napusti park, pa se zato i vratila, a vratila se jer je vidjela zenu sa djetetom, pa iako zna da nikad nije imala dijete ostaje u parku zbog osjecanja u vezi sa imaginarnim djetetom. Ali sve sto je radila je Fordova volja, a mozda je izasla iz voza jer je trebalo da ne izadje, pa da bi dokazala da misli svojom glavom, a opet je Ford preveslao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Super kul

                            Sesta epizoda

                            Spoiler



                            Kraj

                            sigpic

                            Comment


                            • Pa ovaj čovjek sabija kako glumi u TWD.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Al smaraju i sa njim, kontamo bad ass i ta sranja, ali zasto toliko epizoda da gledamo jedno te isto. Kao da gledaoci ne kontaju kakvi su supci Saviorsi i daj da forsiramo to do beskraja. Previse odugovlace, kao da se nista ne desava, mozes gledat prvu epizodu pa onda 7-8 i nista ne propustis.

                                Nije ni cudo sto je Darabont otpustio sve pisce serije na kraju prve sezone, a onda se okrenuli producenti protiv njega i sutnuli ga. Teska greska...

                                Comment

                                Working...
                                X