Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada tek vidim, prava epizoda sat i po
    Domacinski!

    E moj Vladane od kada smo mi to govorili ovde, ali slab odziv bio .... videcemo da li ce se jos neko pomamiti.
    Last edited by Sandugp; 05-12-16, 12:33.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja sam od juce odgledao tri epizode, znas i sam da sam kasnio, a ova od sat i po je cista perverzija, mada poslednjih pedeset minuta to je nemoguce nesto.
      Spoiler

      U pravu si bio inace, ali to ispade kao nista poseban dio slagalice

      Kakav je Ford madafaka i jos dobijamo Samurai World. Mocart, Betoven, uh moram opet da gledam epizodu, ma cijelu sezonu, ovo je nesto najbriljantnije ikad
      .
      sigpic

      Comment


      • Ja sam tek do 3. epizode stigao. Za sad mi je vrhunska. Baš drži pažnju. Sviđa mi se u kom se pravcu serija odvija, iako verovatno još neam pojma šta me čeka...

        Ed Harris mi se sviđa za sad. Nekako mu leži brutalnost. Sa druge strane, pomalo se ložim na Theresu. Ima nešto u toj "matorci"...
        Last edited by z0La; 05-12-16, 12:42.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Niko kao Entoni, od simpaticnog cikice, do brutalnog tiranina pa do ovoga na kraju, sve nagrade mu dati, sve nagrade seriji dati.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam još uvek za Entonija, nije nešto preterano bio aktivan do sada. Ne sumnjam da će pokidati kako budu epizode napredovale. Za sad je miran, ali vidi se da ima potencijal da odlepi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Entoni je od samog pocetka dominirao, strasan je to nivo.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja sam od juce odgledao tri epizode, znas i sam da sam kasnio, a ova od sat i po je cista perverzija, mada poslednjih pedeset minuta to je nemoguce nesto.
                Spoiler

                U pravu si bio inace, ali to ispade kao nista poseban dio slagalice

                Kakav je Ford madafaka i jos dobijamo Samurai World. Mocart, Betoven, uh moram opet da gledam epizodu, ma cijelu sezonu, ovo je nesto najbriljantnije ikad
                .
                Naravno ja sam uvek u pravu, danas cu sigurno pogledati poslednju samo mi reci ovo, pre nego sto pocnem.
                Cisto da nahranim svoj ego, jos malo:
                Spoiler
                Da li je Dolores u stvari Vajat?





                A sto se tice glume, bez trunke preterivanja svi glavni likovi, tj likovi oko kojih se najvise prica vrti su IZDOMINIRALI.
                Last edited by Sandugp; 05-12-16, 12:50.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Spoiler
                  Jeste, niko kao Sandu ipak
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Spoiler
                    Jeste, niko kao Sandu ipak
                    Premocno - nema sta ... mnogo dobra serija - vrhunska savetujem svi ma da je pogledaju - nece zazaliti.
                    Vidim da je i Gang poceo

                    Ali znas samo sta je bedak - sto je druga sezona najverovatnije 2018
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Nije to najveci problem, vidjeces vec
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nije to najveci problem, vidjeces vec
                        Jos malo sam na poslu, pa trcim po dete u obdaniste i cim dodjem kuci bacicu se na gledanje
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Odgledao, dobar kraj - ostavlja mnogo toga nedovrsenog, u isto vreme i zatvara mnoge krugove - a sto je najbitnije daje ljudima toliko prostora da razmisljaju i predpostavljaju sta se sve moze dogoditi u nastavku ove fantasticne serije.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Nateraste i mene da krenem, nije da mi je bilo mnogo teško, jer gotivim takvu tematiku. Pilot odličan, vrlo brzo me je uveo u njihov svet, postavio par pitanja.. ne sumnjam da će mi se ovo baš dopasti

                            Comment


                            • Ne radi ova pretraga baš najbolje, interesovalo me jel ko komentarisao seriju Treme, upravo gledam prvu sezonu..
                              http://www.imdb.com/title/tt1279972/

                              Comment


                              • Cim ugrabim malo vremena izanaliziracu poslednju epizodu i sezonu generalno ....
                                Samo da ti kazem Vladane za ono sto je po tebi problem: Ne mora da znaci uopste da jeste, jer postoji otvoreno mali milion opcija po kojima je
                                Spoiler
                                Ford mogao da prezivi.

                                A li da ne preudiciramo previse .... videcemo.
                                Samo da se jos malo nadopunim:
                                Spoiler
                                Ford je poslao na samom kraju Dolores vrlo jasnu poruku, u koliko zaista zeli da bude slobodna moze to biti samo preko mrtvog Forda. To je i bio njegov plan. E sada tu postoje dve mogucnosti:
                                1. Da je i njemu doslo kao i Arnoldu sto je doslo (ucimo iz proslosti) da svojom zrtvom oslobodi svoju kreaciju.
                                2. Da je sve to njegov plan. Videli smo da i Mev nije bekstvo radila svojom voljom, videli smo da su svi oni domacini koji su nestali iz podruma preusmereni na zabavu sa namerom da pobiju sve ljude na istoj - ko je mogao to da ima naredi ako ne Ford, videli smo kako je iskusno preusmerio i Dolores da radi onako kako on diktira. A i videli smo da se neki robot pravi u onoj njegovoj maloj laboratoriji - i to jos pre nekoliko epizoda. Nije li cika Ford mogao da napravi samog sebe??? Svakako da jeste. I da kroz svoju smrt zamaskira svoj plan, a u isto vreme i da pobije celokupnu upravu koja ga i onako gnjavi, ometa - smeta mu...

                                Sta mislite o tome?
                                Last edited by Sandugp; 05-12-16, 19:48.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X