Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borilacki Klub

    Comment


    • http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/po...-igre-presola/

      Zanimljivo ce da bude, barem po ovome.

      Comment


      • Nmg da verujem da sam tek sad gledao GoT, sta sam je propustao ovih godina, jbem ti kakva serija.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • E ma ne kasnis uopste, sta ti je...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            E ma ne kasnis uopste, sta ti je...
            Pa stigao sam do 6. sezone, sta hoces.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kreni da gledas Westworld da se ne bi kajao sta si propustio.

              Comment


              • Jel jos nekome prs'o Varez?
                sigpic

                Comment


                • Warez BB postoji i dalje?
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa postojao je do pre par dana. Od danas ne znam kakav je status.
                    sigpic

                    Comment


                    • WW je nevjerovatno remek djelo. Hopkins dominira u svakoj sceni, fantastican kraj.
                      Spoiler

                      Rondo na pravom putu, dobar vojnik Bernard.
                      sigpic

                      Comment


                      • O cemu se u toj seriji zapravo radi ,ne razumem pojam zabavni park androida ?Da li je rec o nekoj buducoj tehnologiji ili vec postojecoj??

                        p.s. procitao sam sinopsis,ali kapiram da bi mi bilo jasnije ako mi neko prostim jezikom objasni (naravno neko ko je odgledao sve do sad i bez spojlera ),hvala
                        sigpic

                        Comment


                        • Odgledah i Peaky Blinders 3.sezonu, odusevljava me serija
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by filkaja View Post
                            O cemu se u toj seriji zapravo radi ,ne razumem pojam zabavni park androida ?Da li je rec o nekoj buducoj tehnologiji ili vec postojecoj??

                            p.s. procitao sam sinopsis,ali kapiram da bi mi bilo jasnije ako mi neko prostim jezikom objasni (naravno neko ko je odgledao sve do sad i bez spojlera ),hvala
                            Preporucio bih ti film iz 1973. isto se zove Westworld, ja sam ga pogledao pre serije i sve mi je bilo mnogo jasnije Film nije nesto posebno ali dodje kao neki uvod u tematiku i radnju koja se odvija u seriji.

                            Comment


                            • Zato sam i rekao kao uvod u tematiku serije, da zna otprilike o cemu se radi. Moze i bez toga da gleda seriju naravno.

                              Comment


                              • Sve mi nesto okolisite,nikako da mi poentirate kakva je serija zapravo ,odnosno na sta se misli kad se kaze tehno-triler ili ti distopijska buducnost.

                                Hvala u svakom slucaju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X