Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj...Zasto..veruj mi na rec,ako volis tu tematiku odlicna u svakom smislu

    Comment


    • Kada smo već kod ovog inserta mlade iguane koja se spektakularno spasila iz drugog dela fantastičnog serijala koji ste nadam se gledali Planth Earth1 sa Sir David Attenboroughom čije je snimanje mislim trajalo 4 godine, jer ovih dana stiže Planet Earth2.

      Last edited by miloolja; 07-11-16, 20:24.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prvi PE je nesto najbolje ikada snimljeno.
        sigpic

        Comment


        • Samo fotografija obara s nogu, ništa drugo da ne pominjemo. Bruka!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Ni pod razno. Ja sam se nafuro, uzeo dedinu geveru iz 2.svjetskog rata i htio da preprodajem kokišku po naselju. Al' nema tu hljeba, nemaš zdravstveno, ne ide ti staž pa sam batalio.
            Hahahahaha koji si kralj

            p.s. Krenuo sam ,i nisam se pokajao xD
            sigpic

            Comment


            • Game of Thrones

              Spoiler
              Scenario sedme sezone valjda procurio u javnost.

              http://www.nezavisne.com/magazin/tv/...javnost/396805
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Uzeh da pregledam ponovo Planetu Zemlju drugi treći put.. Čista genijalnost!

                U 2 min scene sa pandicom sam zinuo u neverici. A odmah posle toga ista panda čuva dete. Toliko opuštajuće da sam zadremao. Najbolja stvar ikada !
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Gleda li još neko Supernatural, nisam stigao još 12 sezonu da overim.. Trebalo bi Gangara da gleda i dalje..

                  Comment


                  • Pozdravlja vas Sandu i kaze Westworld najbolja serija ikad. On je pobornik teorije dva tajmlajna

                    Salu na stranu fantasticna je serija, zastrasujuc nivo price i glume.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pravda za bezobraznog Dušana. Koji nije baš silni. To mu dodje prskalica.. prskaj silni
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pozdravlja vas Sandu i kaze Westworld najbolja serija ikad. On je pobornik teorije dva tajmlajna

                        Salu na stranu fantasticna je serija, zastrasujuc nivo price i glume.
                        Vrlo moguce, pogotovo ako uzmemo u obzir da je jedan Nolan umesan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sandu brani teoriju dva tajmlajna i da je Vilijam covjek u crnom kasnije, medjutim po meni tu je previse rupa, prije svega kontrolna soba i ono kad Dolores vidi Herisa, ubije onog sto oce da je siluje i otrci kod Vilijama, iako zaista pokusavaju na sve nacine da ucine da razmisljas da je Vilijam Ed Heris. Bijeli sesir, ista scena kad prilaze Dolores, strasna je serija, ali nekako mi je previse ocigledno da je zaista tako. Mislim da se tu krije nesto vise. No doce ce Sandu brzo, a i ponovice sve epizode pa cemo dobiti detaljnu analizu dva tajmlajna, ali ja mislim da je u pitanju jedan ipak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedan od zaposlenih mora biti robot, Bernard je za sada prvi pik zbog nacina na koji se Ford ophodi prema njemu.

                            Bezbroj teorija ima, ako veliki obrt bude nesto sto niko nije predvideo svaka im cast.
                            sigpic

                            Comment


                            • Trazim ja juce link za Crni Bombarder i slucajno naletim na ovaj sajt.Kvalitet slike nije los, jedino sto ne valja je sto stalno iskacu reklame.Imate tu sve novije serije i sve tri epizode Ubice mog oca.

                              http://andrija-i-andjelka.com/

                              Moja drugarica tek juce pogledala prvi put FC, veceras joj na repertoaru Mulholland Drive.Ona meni rekla da pogledam Neon Demon.

                              Comment


                              • Sta je FC?

                                Comment

                                Working...
                                X