Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li ko proverene torrent linkove za GoT, po mogucstvu 1080p ?
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Ima li ko proverene torrent linkove za GoT, po mogucstvu 1080p ?
      https://www.deejayahmed.com/game-of-thrones.html

      Ovaj lik ima dojajne ripove.

      Comment


      • https://rarbg.to/torrent/goq5bdj
        Ovde su ti blu ray za 6 sezonu.
        38.7 GB

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Odgledao sam prvu epizodu ove domaće serije ("Ubice mog oca") koja ide na RTS.
          Da ne cepidlačim, ali tanko.
          Glavni lik, promašen.
          Vuk Kostić niti izgleda kao alkos, niti glumi uverljivo.
          Kao da čita scenario.
          K'o radio drama.
          Glogovac odličan (rođak mi),
          ostali onako, ima šmiranja, ali OK.

          Gde je najveći problem serije, odnosno pilot epizode (ne znamo kako će se odvijati dalje).
          Serija pledira da govori o sadašnjem Beogradu.
          Tu je već glavni podbačaj.
          Lik koga igra Dragan Mićanović, je navodno politička veza veoma moćne građevinske kompanije,
          i stranke na vlasti.

          U današnjoj Srbiji (a taj današnji momenat traje decenijama unazad), je nemoguće da u takvu kompaniju,
          koja ima direktne veze u vladajućim strukturama, ulete neka dva inspektorčića,
          i da unakrsno ispituju vlasnike kompanije o njihovim poslovnim planovima, namerama i štatijaznam čemu,
          a sve u sklopu istrage o ubistvu kćerke većinskog suvlasnika firme.

          Ako bi vrh političke moći bio lično zainteresovan da se pronađe počinilac ubistva te devojke,
          onda bi kao i u najsvežijem slučaju ubistva Saleta Mutavog to jasno dala do znanja preko ministra policije,
          koji je zapravo trbuhozborac Premijerov.
          Nikakve solaže na televizijama ne bi imao inspektor na slučaju (to možda u Skandinaviji, UK ili Americi),
          a ti inspektorčići koji bi zabijali nos u poslove te kompanije bi u najboljem slučaju bili prebačeni na poslove
          pozornika u Medveđi ili gdegod drugo.

          Ukoliko bi političkom vrhu bio interes da se slučaj zataška i da se ništa ne talasa, to bi bilo kao sa Savamalom,
          i nekim slučajevima nerasvetljenih ubistava.
          E, tako bi ta serija imala dodir sa današnjim Beogradom.
          Naravno, ne očekujemda scenarista ili autori serije koriste stvarne likove iz političkog života
          (Vučić, Dačić, Bajatović, Tadić, Miki Rakić, SNS, DS....).

          Pošto ovde nije moguće snimiti takvo šta, jer ti kintu uglavnom daje država ili
          kompanije koje su u milosti vlastodršca, onda ja ni ne očekujem ništa slično od naše
          produkcije. Nego gruvajte "Bili smo prvaci sveta", "Selo gori...." "Bela lađa",
          a ozbiljnom tematikom se nemojte baviti na neozbiljan način.
          Jer ovo kako izgleda ova prva epizoda, to nije država u kojoj živimo, nego je neka alternativna fikcija.
          Covek objasnio poentu
          Ali bez obzira serija me vuce da gledam,jer mi nekako odgovara termin a i novina je svakako.
          sigpic

          Comment


          • Ne odgledah drugu epizodu, sad cu je skinuti.
            sigpic

            Comment


            • Ja malo kasnije...

              A nisam saznala za ovo na vreme http://rs.n1info.com/a203655/Showbiz...55h-na-N1.html meni uvek zanimljiva tema, no i to se može naći
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne odgledah drugu epizodu, sad cu je skinuti.
                Daj link za prvu... Cisto da mi se prispava
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Daj link za prvu... Cisto da mi se prispava
                  https://thepiratebay.org/torrent/16108602/Ubice.mog.oca.HDTV.S01.EP01.[By_ExYu-Subs]
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Prilicno tanka ova druga epizoda TWD, ali ocekivano posle onog ludila na premijeri sedme sezone.
                    Spoiler

                    King Ezekiel neki sonjo. Dobar covjek, nije ovo za njega. Ali ima tigra, to je super awesome

                    Kako gazi ova slika



                    Zato je nova epizoda Westworlda prekucala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sada je gledam i ja. Nista drugo se nije ni ocekivalo. Smaracica, smara, crnja klasika, a ovi novi hmm onako - cirkuzanti - na prvi pogled Ali ...

                      A sto se tice Westworlda, to cu gledati veceras, pa cemo opet neku analizu, slicnu kao proslu, bez spoilovanja, ali u filozofskom duhu
                      Last edited by Sandugp; 31-10-16, 15:52.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Prilicno tanka ova druga epizoda TWD.
                        Ali važna za nastavak serije.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Westworld...
                          Spoiler
                          Ne znam zasto ali sam za trenutak pomislio da je Ed Harris Arnold.

                          Comment


                          • Sta pokusava ovaj Stimac da glumi?! Kao i ova Katarina Radivojevic...

                            Smorih se u 3 minuta..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment




                            • https://www.theguardian.com/tv-and-r...op-gear-brexit
                              sigpic

                              Comment


                              • Isplati li se ta Penny pogledati do kraja, ima li neki smislen kraj ili je "cliffhanger ending"?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X