Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Odgledao 5 epizoda BSG-a i bas uzivam u atmosferi i svemu, ali ocu bre da svaka epizoda jebe mame ko ona miniserija od 3 sata bez sekunde praznog hoda
    Hvala sto si mi rekao da je kraj smece, uopste me nisi bacio u depresiju

    Lost je za mene religija i ne mogu objektivno da diskutujem na tu temu, tako da cu cutati.
    Dobar je bre kraj BSG-a.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Vidim pominjete lost. Preporucio bih Fringe ako neko nije gledao. Nije kao Lost, ali ako zelite jak mind fuck kroz celu seriju, Fringe morate da gledate.

      Da ne preporucujem film po film, koga zanima moze cekirati moj profil na imdb, ocenio sam nesto malo preko 1000 filmova. Ima samo deset desetki. Mada nisam u toku sa najnovijim filmovima jer sam u jacoj meri odustao od gledanja necega novog zbog srozanog kvaliteta danasnje kinematografije. I imam prilican "fetis" prema apokalipticnim i post-apokalipticnim filmovima, pa ne obracajte paznju na neke visoke ocene za takve filmove.

      http://www.imdb.com/user/ur27806158/
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Sto im napravi Negan, cak mi je i malog Karlita bilo zao
        sigpic

        Comment


        • Već sat vremena skidam ovu epizodu TWD , nakačile se neke klinke na wifi nemaju neki čas skida mi bukvalno 500kbs
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • TWD

            Spoiler
            Odlična epizoda, kakva gluma Negana.
            Kad je ubio Abrahama, pomislio sam da se neće držati stripa, da će po svom scenariju kao i GoT, ali eto nedugo zatim ode i Glenn. Drži Negan svoju riječ, da će ubiti još nekoga ako neko nešto pokuša. Sad je za očekivati da će im pomoći King Ezekiel u borbi protiv Negana.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Odgledala ovaj pilot, šta li je, Ubice mog oca i nemam neko mišljenje... Vuk nikakav kao što sam i očekivala, mada kada sam ga poslednji put gledala bio je mlađi, jedina razlika, dok se glumčine kao što su Glogovac i Stanić... pojave same za sebe, to je dovoljno, čak ne moraju bog zna šta ni da izgovore...
              Sve u svemu... mlaki utisci.


              A što se tiče serije Lost odnosno njenog kraja, ja sam jedna od retkih izgleda kojoj se kraj dopao, mislim možda ne toliko na prvu loptu, jer sam doživela šok kao i svi, ali čim sam malo razmislila, to je to... bolji kraj, a da nije neki sladunjavi američki ultra-mega-happy-end nije ni mogao da se snimi, pogotovu što je cela priča nerealna
              Last edited by miloolja; 24-10-16, 13:55.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni je Lost super sve prve dve sezone, onda nakon toga pad katastrofa, smorio se totalno

                Ideja ko ideja super ali izvodjenje nula, od trece sezone do kraja ocajno

                Videcemo sta ce na kraju biti sa "the leftovers" , tu su ako nista drugu napravili bolji potez, nisu ga razvukli, treca sezona je sad finalna, ako nju pogode, sto se mene tice, zakucali Lost
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Meni je pilot epizoda nešto najbolje što je urađeno na tv-u u 21. veku.
                  So far.
                  ovo argumentuj

                  da se razumemo, nemam ništa protiv dotične serije i epizode konkretno, samo napiši zašto
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Kako glumi Rik, jbm ti sunce

                    Vrhunska epizoda, kakvo gradjenje ne nelagode, vec ocaja, jada, bede, mucnine i bespomocnosti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko je Rik?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sad cu da gledam, cuo sam da je odlicna epizoda.
                        Ako je i Erik hvali, onda mogu i da poverujem.

                        Olja Rik je Derilov najbolji drug.
                        Last edited by Sandugp; 24-10-16, 17:48.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • Dođavola.... ko je Deril? Kako mogu da znam ako nisam gledala seriju?
                          Last edited by miloolja; 24-10-16, 17:52.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Deril je BogOtac.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sreća tvoja pa si na mene naleteo u životu... finu i obzirnu... Baš da ti čovek pozavidi...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sreca.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X