Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras je premijera Westworlda, ja jutros se utripovao da je izasla nova epizoda a onda mi je palo na pamet da je danas nedelja.Sudeci po trenutnoj oceni, ne verujem da cu da je pratim od pocetka.

    Originally posted by saburo sakai View Post
    Kakav trejler, razmaziće nas, još extended, uživao sam u ovom zumiranju balvana
    Muzika je bitnija od slike.Iskoristi ovo vece i upoznaj se sa radom Badalamentija ako vec ne nisi.

    Kako to mislis extended kada sam na takav naleteo na njihovoj zvanicnoj fb stranici?

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • od novih, pogledao Quarry 3 epizodu, odlično mi je za sad,preporuka

        The Exorcist, drugu pogledao, super

        Luke Cage, svidja mi se fotografija, muzika ali njega ne mogu da smislim, smarač teški, pozer, dosadan lik, još ovo da izlazi u javnost

        pa Vulvarin je zanimljiv za ovog
        Last edited by saburo sakai; 06-10-16, 00:58.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by Erik Lenšer View Post
          Jel pogledao neko pilot Westworlda?
          Baš je sinoć bio na TV film iz '73. http://www.imdb.com/title/tt0070909/?ref_=tt_rec_tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Video sam neke komentare da je westworld prevazišo GoT po golotinji i nasilju a ja sam se zabrinuo kako će privući gledaoce
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Premocna prva epizoda Westworlda, kakva gluma Luisa Hertuma, nemoguce
              sigpic

              Comment


              • Veceras cu verovatno pogledati Westworld, ako stignem, pa da podelim utiske. Ako ne onda sutra prepodne.
                Ne znam jos uvek sta da ocekujem. Ispraticu sigurno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Odgledao sam, nije lose. Mada nisam neki ljubitelj sveta unutar sveta.
                  I malo mi trula ta fora da glavni protagonisti budu ... hmmm pa hajde da kazem ne budu zivi ljudi. Opet prica je zanimljiva (misteriozna pre svega) - najvise zahvaljujuci misterioznom posetiocu i njegovim namerama. Da nema njega bio bi sablon klasican sa nekom pobunom ili ludilom na kraju - citaj milion puta prezvakana tema.
                  Muzika je odlicna, gluma - pa jbg jos je rano pricati o nekim bravurama, ali solidni su. Vrhunska je glumacka postava, tako da se i ne sme nista manje ocekivati.
                  Videcemo ... trebalo bi da bude kul serija.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Odledam sinoć prvu epizodu Westworlda.
                    Moraću još jednom izgleda da skontam ono.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • quarry 4 epizoda
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • izašo westworld na RARBG druga epizoda
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Sad cu da je skinem, odgledao sam Quarry pilot i svidio mi se, nastavicu.

                          Gledajte bracu najjacu

                          sigpic

                          Comment


                          • Raznosi Westworld, fantasticno.
                            sigpic

                            Comment


                            • nego pilot(WW) gledalo nešto manje od 2 miliona (SAD) da li je to dovoljno ???
                              Last edited by saburo sakai; 07-10-16, 21:32.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • To je ogromna brojka jer je HBO premium kanal i nije dostupan svima, pilot GOTa je gledalo 2.22 miliona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X