Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miss Sally

    Zbog OZa, od sinoc slusam ovu pesmu Pepersa.Pozitivno sam se iznenadio u kom su je trenutku pustili.



    Da pogledam jos ove dve sezone, pa da vidim kako cu je rangirati.Siguran sam da mi upada u top 10 ikada, mozda bude u top5.

    Treba imati stomak i za druge stvari, a i nema toga bas u velikoj meri.Ja kada sam krenuo da gledam sam se pomirio sa tim scenama, jedino mi smetaju likovi koji to rade.Tacnije dvojica i oni koji su gledali znaju na koga to mislim.Da se ne lazemo, nije serija za svakoga.Ko moze da predje preko nekih stvari, reci ce da je to jedna od najboljih serija ikada.Ko ne moze, prekinuce brzo sa gledanjem.Recimo da je kod nekih stvari eksplicitnija nego GoT, a i tamo je bilo gej scena kojekada bolje razmislim su gore nego u OZu.

    Comment


    • Ne mozes ti da gledas OZ Gojko, nisam ni trecu sezonu zavrsio, a vec su ubili dvoje djece.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne mozes ti da gledas OZ Gojko, nisam ni trecu sezonu zavrsio, a vec su ubili dvoje djece.
        Nemoj tako Vlajko, ako nema pedera mogu da gledam. U GOTu je bila kombinacija svih mogućih gadosti.

        Comment


        • Najozloglaseniji zatvorenici koji su gotovo po automatizmu osudjeni na barem 20 godina zatvora i da nema pederluka? Nesto si mnogo naivan Gojko
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Stari deckonja..

            Ako se ne varam on je drugi deo. Ja sam se zajebao što sam gledao prvo drugi treći pa tek prvi. I toliko bio oduševljen drugim da su mi ova dva kao nebitna a znam da bih imao skroz drugačiji utisak da sam ih gledao po redu. Jedno je sigurno da su svi stvarno posebna klasa.
            I ja sam prvo pogledao Oldboja ali mi to nije nista smetalo za druga dva. Mr mi je presirov, i mada ja nemam problem sa takvim filmovima nekako mi je strcao pored lirske Lady i emocijama nabijenog Oldboja.

            Ima Park jos jedan mocan film, koji ne znam koliko je ljudi gledalo. JSA.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ima ih vise, Sainfeld, Friends, Office, Curb your Enthusiasm i Arrested Development su mi favoriti, ne ovim redosledom, ali ovo je plitak film, klasicna zajebancija, ne bolestna kao Freddy got fingered, nego fora Eurotripa, to ja smatram klasicnom komedijom, bez drugih primjesa i bez nekog kvaliteta.
              Office je vrhunac humora definitivno. Američki mi je draži radi Carella, jer je čovjek savršeno odglumio naravno i ostale su likove potrefili samo tako, od Dwighta pa do Andya...
              Britanski office je isto super, samo nije za one koji ne razumiju i ne vole britanski humor. Ricky Gervais je po meni najbolji britanski komičar, a najjača su mi prepucavanja njega i Carella na dodjelama nagrada

              Prijatelji su najveća klasika i serija koja mi nikad neće dosaditi, uz nju sam odrastao Njih i Office palim periodično kroz čitavu godinu prije spavanja

              Također, od britanskog humora su Mućke jedna svevremenska serija. Što su Prijatelji od američkih serija, to su mi Mućke od britanskih.

              Za ljubitelje britanskog humora još preporučujem seriju Inbetweeners, imaju i dva filma, ali su serije bolje

              Seinfelda ne volim, nikako mi nije legao... Ove zadnje dvije nisam gledao, ali ću ih pogledati.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Nemoj tako Vlajko, ako nema pedera mogu da gledam. U GOTu je bila kombinacija svih mogućih gadosti.
                Uz Ozu nema puno pedera, samo spletom okolnosti dosta njih ga je "primilo"
                Ima dosta i fekalija, od mokraće preko govana, također ima droge napretek. Finih žena nema, osim Glorie Ugl sisu ćeš vidit možda 2 puta, i to od nekih gabora (za razliku od GoT ), ali ćeš se muške golotinje nagledat više nego što bi normalno heteroseksualno muško trebalo

                Ne gledaj, ako si slabog stomaka
                Last edited by luka; 20-09-16, 16:48.

                Comment


                • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                  I ja sam prvo pogledao Oldboja ali mi to nije nista smetalo za druga dva. Mr mi je presirov, i mada ja nemam problem sa takvim filmovima nekako mi je strcao pored lirske Lady i emocijama nabijenog Oldboja.

                  Ima Park jos jedan mocan film, koji ne znam koliko je ljudi gledalo. JSA.

                  To je to.

                  Ma nisam imao problem, samo sam iskren ocekivao da budu bolji od Olda, ali mi nisu. Dobri su jesu klasa. Ali posle Olda ja sam 10 dana razmisljao o filmu. Motivima. O nekim scenama. Jednotavno sam bas bio pod utiskom
                  Nedugo posle sam gledao I saw the devil, samo zbog Min-Sika, gde je objasnio koliko je poremecen. Tj kakva je glumcina u pitanju
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Jel ovo počela nova sezona Lucifera ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Jel ovo počela nova sezona Lucifera ?
                      Jea, bas sam jutros skinuo

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                        I ja sam prvo pogledao Oldboja ali mi to nije nista smetalo za druga dva. Mr mi je presirov, i mada ja nemam problem sa takvim filmovima nekako mi je strcao pored lirske Lady i emocijama nabijenog Oldboja.

                        Ima Park jos jedan mocan film, koji ne znam koliko je ljudi gledalo. JSA.
                        Meni više leži Kim Ki-duk, ne kažem da mi se Park ne svidja, baš naprotiv, to je prva ljubav da nije bilo njega ne bih ni upoznao rad ovog drugog
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Office je vrhunac humora definitivno. Američki mi je draži radi Carella, jer je čovjek savršeno odglumio naravno i ostale su likove potrefili samo tako, od Dwighta pa do Andya...
                          Britanski office je isto super, samo nije za one koji ne razumiju i ne vole britanski humor. Ricky Gervais je po meni najbolji britanski komičar, a najjača su mi prepucavanja njega i Carella na dodjelama nagrada

                          Prijatelji su najveća klasika i serija koja mi nikad neće dosaditi, uz nju sam odrastao Njih i Office palim periodično kroz čitavu godinu prije spavanja

                          Također, od britanskog humora su Mućke jedna svevremenska serija. Što su Prijatelji od američkih serija, to su mi Mućke od britanskih.

                          Za ljubitelje britanskog humora još preporučujem seriju Inbetweeners, imaju i dva filma, ali su serije bolje

                          Seinfelda ne volim, nikako mi nije legao... Ove zadnje dvije nisam gledao, ali ću ih pogledati.
                          Meni je Sajnfeld sjajan, mada je meni sve sto uradi Leri Dejvid predobro. Curb Your Enthusiasm je brutalna verzija Sajnfelda, mnogo jak lik Leri Dejvid.

                          Mucke i Pajtonovci su svijet za sebe. Odgledao sam skoro Inbetweenerse, predobri su, i filmovi su dobri, ali serija bolja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pogledao sam nekoliko epizoda Community i mislim da cu da prekinem sa serijom zato sto mi je previse infantilan humor.Nije mi toliko smesno, mada bilo je par dobrih scena. Prvih par epizoda nakon pilota mi je bilo dosadnjikavo, posle jeste da su postali bolji ali ne dovoljno da bih nastavio sa gledanjem.Pogledao sam najbolje epizode iz prve sezone i nisam bio nesto puno impresioniran.Kapiram da bi mi se serija vise svidela da sam je pogledao ranije, recimo u srednjoj skoli ili na pocetku faksa.

                            Nevezano za Community, nakon Arrested Developmenta i Seinfelda dosta teze neke komedije prihvatam, cak ni americki The Office mi nije lego na najbolji nacin i nije mi tako dobar kao sto se prica, ali za razliku od Community mi je smesniji i sporedni likovi su od starta dosta zanimljiviji i nisu odbojni.Dovoljno mi je da vidim Kevinovu blentavu facu da bih umro od smeha.

                            Comment


                            • The Guardian: Typecast as a terrorist

                              As my acting career developed, I was no longer cast as a radical Muslim – except at the airport
                              by Riz Ahmed

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poceo sam da gledam The Strain ... odgledao juce prvu sezonu, veceras cu valjda drugu i tako. Volim tu tematiku.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X