Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt2980696/?ref_=nv_sr_1

    Quarry

    cinemax izbacio novu seriju, gledao sam do sad par komada i bile su mi ok, zabavne, više i ne tražim
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Kakav je lik Karim Said

      Nesto najjace!

      sigpic

      Comment


      • Vladane prvi put gledas Oz?

        Sent from my Samsung using Tapatalk

        Comment


        • Zar to nismo ustanovili pre par dana da obojica gledamo prvi put seriju?

          Da li ima vise gej scena u Six Feet Under u odnosu na Oz i da li su eksplicitnije?Pitam one koji su pogledali obe serije.Posto u Ozu skrenem pogled kada se ova dvojica pedera zvalave.Nije da se to toliko frekventno desava, pa da stalno skrecem problem i da mi puno smeta.Znam da sam video neke eksplicitne scene koje mi je pokazala drugarica na yt u vezi sa Six Feet Under pa sam izbrisao seriju sa liste.Delovala mi je tada da serija nije za mene.

          Btw, koje su po vama serije obavezno stivo?

          Ne verujem da mi je nakon Oza ostalo jos nesto bitno, a da tu seriju nisam razmotrio.

          Comment


          • Samo uzivajte, ali da budem iskren, iznenadili ste me obojica da prvi put gledate Oz.

            Comment


            • Meni najdraza serija ikad

              Ricpa pohvali se na ciju je preporuku gledas mada se sjecam da je i Powerslave izrazavao divljenje prema Oz-u
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Six feet under je obavezno stivo Maricu. Meni licno u top5 ikada. Klasa za OZ...
                Ima tih homoseksualnih stvari, ali ako oces u Evropu, moras da pratis trendove

                Comment


                • Ja inace nisam ljubitelj serija. Filmove vise volim. Oz je bio nesto posebno.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Samo uzivajte, ali da budem iskren, iznenadili ste me obojica da prvi put gledate Oz.
                    Mene vise Vladan posto od kada je na forumu gleda sve i svasta, a neke stvari nije.Recimo Sopranove je puno odlagao.Ja od2001 pa do 2010 sam izmenjao tri sporta i imao sam vecernje treninge.Najmanje sto sam zeleo da radim nakon treninga je da upalim tv i gledam bilo sta.Imao sam veoma slab uticaj okoline, nije ni cudo sto sam dobar deo stvari propustio.Od 2010 sam krenuo sa engleskim+dnevna doza fudbala.Oz se pustao kod nas na BK kojeg su ugasili 2006.

                    Cim sam malo prodisao 2013, secam se da su mi medju prvim filmovima bili Goodfellas, Prestige, Departed, Shutter Island i Raging Bull.A i znam da sam isao do bioskopa da pogledam Djanga i Silver Linings Playbook.Posle sam udario jak tempo u 2014.Sto se tice serija serija, sve sto sam gledao do 2013 je uglavnom bilo na televiziji pa sam posle samo cekao epizode na netu+GoT za koji su mi rekli da pogledam Gangara i Il Capitano.To je bilo leto 2011. 2013 prve stvari koje sam pogledao cim sam zavrsio sa ispitnim rokom BB, The Wire, Rome i Sherlock.

                    Generalno gledam da izbalansiram i da ne gledam popularne stvari pod pritiskom nego bas kada mi se gleda.OZ mi je tamo jos od pocetka 2014 na listi, ali nikako da dodje na red.Trazio sam dobar tajming, ne na gledam neke stvari na silu zato sto je obavezno stivo.Toga sam se drzao kod serija, dok kod filmova i nisam i zbog tog mog manjka zainteresovanosti neke cu morati ponovo da pogledam.

                    Originally posted by AK47 View Post
                    Meni najdraza serija ikad

                    Ricpa pohvali se na ciju je preporuku gledas mada se sjecam da je i Powerslave izrazavao divljenje prema Oz-u
                    Ja sve tvoje postove koje pamtim u ovoj temi su vezani za Oz, valjda zato sto si ti jedino vise puta spominjao+Slejvara kad se navukao.Trebalo bi ovu temu iscitavati, tek cu sada dosta postova da razumem zato sto sam dobar deo stvari o kojima se pricalo pogledao.Meni je jedna od najdrazih serija nakon svega sto sam pogledao, stavise bolje mi je legla nego Sopranovi.Zapravo ni ne znam sada koje bih serije stavio ispred Oza(mozda BB i The Wire), bas mi je prirasla srcu i bice mi zao kada kroz 9 dana zavrsim sa serijom.Znam da se od Twin Peaksa(pogledao pocetkom 2015) nisam radovao tome sta ce da se desi u sledecoj epizodi.

                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Six feet under je obavezno stivo Maricu. Meni licno u top5 ikada. Klasa za OZ...
                    Ima tih homoseksualnih stvari, ali ako oces u Evropu, moras da pratis trendove
                    Ruski knez mi je krsna slava, nisam ni mogao da biram stranu.U stvari mogu da menjam stranu, ali onda bih postao izdajnik. Salu na stranu, turio sam je na listi.Bolje na tome da trosim vreme nego na Suits i The Americans recimo kao i par novijih serija koje su mi na listi a mislim da pogledam(Black Sails, Ray Donovan i Silicon Valley).Ipak vise cenim ono sto je HBO pravio pocetkom novog milenijuma nego sada.

                    Comment


                    • Zaboravio na Emije, ne secam se da se ovako puno masilo u predvidjanjima.Za vecinu izbora mi se jebe, zato sto ne pratim sve serije koje su nominovane.Jedini trn u oku je to sto je Mr.Robot zakinut za najbolji scenario(I epizoda).American Crime Story izdominirao Najcudnije od svega je ni sto Fargo nije pokupio Emija.Sad sam izvalio i da je Lena ponovo ostala bez Emija.

                      House of Cards je definitivno najveci gubitnik, Elen Burstin i Robin Rajt su ostale praznih saka.Mislio sam da ce i GoT da osvoji vise Emija.I ta dodela Emija postaje humanitarna organizacija, samo Zlatni Globus jos tu prednjaci.
                      Last edited by Ricma; 19-09-16, 11:45.

                      Comment


                      • Roso, da prvi put gledam OZ, zavrsavam trecu sezonu. Ne sjecam se da je isla na TVu, a kad sam poceo da skidam serije Oz je bila zavrsena i onda se gledalo ono aktuelno, tek se u poslednjih par godina vracam na neke kultne stvari i gledam ih od pocetka do kraja.

                        Meni je Hobit daleko zanimljiviji od Gospodara, LOTR mi je generalno veliki smarando iako kvalitetna triologija. Hobit donosi zabavu, meni vise od toga ne treba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pusti ih Gojko, samo gledaj, nema pederluka i droge u OZu.
                          sigpic

                          Comment


                          • I ja sad hteo da skinem Oz i reko da vidim neki snimak na youtubu kad ono dva pozamašna crnca u ćeliji i sad jedan drugog nadjačava i počinje da ga miluje , sad budite realni na kakvo nas zlo navraćate
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Imaš priču o brutalnom zatvoru u Americi šta ocekujes da sade lukac kao kod nas u padinjaku? Ono očekuj neočekivano. Pogotovo kada vidiš ekipu glumaca. Teška serija za gledanje ali je kidanje.


                              Stari deckonja..

                              Ako se ne varam on je drugi deo. Ja sam se zajebao što sam gledao prvo drugi treći pa tek prvi. I toliko bio oduševljen drugim da su mi ova dva kao nebitna a znam da bih imao skroz drugačiji utisak da sam ih gledao po redu. Jedno je sigurno da su svi stvarno posebna klasa.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kida bre Oz nemoj da se zajebavamo.

                                Comment

                                Working...
                                X