Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nivo je vrhunski i ostace takav u to ne treba sumnjati ali sama zainteresovanost za temu nakon Eskobara zbog koga je 90% ljudi koji gledaju i pocelo da gleda seriju je problem... Sto se tice poslednjih epizoda, samo prate tih njegovih poslednjih par meseci koji su tako i protekli, u skrivanju i bezanju, bez mnogo zanimljivog sadrzaja
    To je izjavio i Wagner na premijeri, prva sezona ima dosta sadrzaja, od uspona i vrha moci do pada i pokriva mnogo dug vremenski period dok se ova druga fokusira na poslednju godinu zivota
    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Last edited by Miletić; 07-09-16, 20:19.
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Nivo tesko da ce da ostane isti zbog glumaca, perioda koji je odmah nakon Eskobara i zbog scenarija od kojeg se ne moze puno odstupiti.Nakon svega vidjenog, taj period tesko da moze da unose neku novinu.Da je izabran recimo El Chapo, onda bih sacekao kog glumca ce da odaberu pa bih onda mozda krenuo da donosim neke sudove, ovako mi nesto ne obecava puno.Za scenario sam manje vise objasnio, Vagner Mura pre Narcosa ima veoma solidan CV i bio je nominovan za Zlatni Globus, a sada je moram reci pokraden za Emi nominaciju.Toliko je dobro odglumio i digao je seriju na jos visi nivo, do te mere je uspeo da bude veoma upecatljiv.Bice veoma tesko njega nadmasiti, uz to je za klasu iznad ovih sto su glumili clanove Kali kartela.Nisam jedan od onih koji je ovu seriju krenuo da gledam zbog Eskobara, uglavnom vecinu novijih serija koju pogledam je zbog pozitivnih utisaka i kritika.Sada takoreci mi se ne gleda, zato sto mi deluje da se serija pretvara u kravu muzaru.Mozda gresim, ali trenutno ne vidim nijednu dobru naznaku da se desi suprotno.

      Vecina serija ima problem je sto se probiju kada malo ko to ocekuje, a u vecini slucajeva kada ocekivanja gledaoca porastu oni ih ne ispune.

      Ja sam generalno zadovoljan drugom sezonom, samo mi se cini da sam malo uskracen.Reko bih da nijedna scena nije suvisna i da je dala smisao i cinila deo u celoj toj slagalici zvanoj Pablo Eskobar.Napisao sam pre par dana da je ne mogu porediti sa prvom sezonom, za sada uopste ne bih rekao da je slabija od prve a ni da je bolja.

      Comment


      • Gledamo iz totalno drugog ugla na sve to, ja se vezujem za tematiku i po tome odredjujem da li cu nesto da gledam ili ne... i ne interesuje me ni najmanje neka kritika ili jos manje ocena na nekom glupom sajtu... jednostavno necu da mi to odredjuje da li cu nesto da gledam ili necu. primer game of thrones, moze da zaludi pola sveta kao sto i jeste, moze da ima ocenu 1000 mene prosto ne zanima i ne volim tu tematiku i cao, ne gledam. Takodje malo povrsnije gledam komplet situaciju, u smislu da ne obracam toliko paznju na glumu i detalje vec mi se serija kao serija ili svidja ili ne...
        Da je nastavak nepotreban to se slazem mada je odmah jasno naznaceno da ovo nije serija samo i iskljucivo o Eskobaru jer bi se onda tako i zvala vec se s namerom zove Narcos, u mnozini... Jedino mi je zao sto je sve o Eskobaru stalo u svega 20 epizoda, mislim da je malo nesrazmerno prikazano, njegov uspon i vrhunac moci su jako kratki i vec od sredine prve sezone krece pad i problemi. Voleo bih da su se vise bazirali na sam uspon i to kako je dosao do tog nivoa, ovako je u drugoj epizodi serije vec milijarder...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Zavrsih The Get Down, suvi kvalitet. Netflix ulozio 120 miliona dolara, pitanje je sta ce biti sa serijom, 12 epizoda je snimljeno, sest izbaceno za prvu sezonu. Vrhunska, vrhunska serija.

          Izasla i prva epizoda nove BBC komedije Our Ex Wife, mnogo dobro.
          sigpic

          Comment


          • Gledao neko "The Last Kingdom" ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • rutger hauer
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Sada odgledah Narkosa. Vertovatno ce biti sezona 3, a tamo ce Penja da juri Kali kartel.
                  Ona braca sto su glavesine tog kartela su i dan danas zivi i leze u americkim zatvorima mislim. A tamo negde sredinom devedesetih su ih pohapsili, tako da ce biti zanimljivo.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Neka dobra serija?
                    Triler ili sci fi, mada moze sve sem komedija.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Homeland kida, ali nije triler ili sci fi
                      Person of Interest je uzasno zabavan i vremenom sve bolji.

                      Fringe je sci fi i skroz je ok

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Neka dobra serija?
                        Triler ili sci fi, mada moze sve sem komedija.
                        Jesi odgledao drugu sezonu Narcos-a ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Neka dobra serija?
                          Triler ili sci fi, mada moze sve sem komedija.
                          http://www.imdb.com/title/tt3952222/

                          Sad dobra... Osrednja je jaka rec
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Zavrsavam prvu sezonu OZa, strasna serija

                            Kakav je Simons bolesnik
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel gledao neko seriju Utopia?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Zavrsavam prvu sezonu OZa, strasna serija

                                Kakav je Simons bolesnik
                                Ja tek zapoceo sa cetvrtom sezonom, komotno ces ti mene da preteknes posto pogledam dve dnevno.

                                Sta se sve desilo izmedju prve i cetvrte sezone, doduse druga je malo slabija ali nista bitno ne zaostaje.

                                Vecina likova je dobro napisano, mozda me je u pocetku nervirao O'Rajli ali ga posle dobro razradise.Generalno o njemu kao liku imam nisko misljenje, ali smatram da je neophodan seriji kao i za jos par likova.Mislim da samo jednog ili dvojicu ne gotivim od ovih glavnijih, za ove ostale navijam da ostanu sto duze zivi zato sto u njima vidim potencijal za dalji razvoj.

                                Comment

                                Working...
                                X