Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva prva sezona Oza, serija izuva.Pretpostavljam da to nije nista u odnosu na ono sto tek sledi.

    Pravim kratku pauzu jer sutra izlazi Narcos, ne mere se Pablo odloziti za kraj septembra.

    Comment


    • Prva epizoda Narcosa vec izasla u kiosk, nadam se da nece da se puno odugovlaci sa izbacivanjem preostalih epizoda.

      Comment


      • Vice Principals odlicna

        Comment


        • Uuu brate u nedelju ima da napravim Narcos maraton
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Uuu brate u nedelju ima da napravim Narcos maraton
            Hoce li biti Pablovih proizvoda ili samo njakVi
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Hoce li biti Pablovih proizvoda ili samo njakVi
              Nemamo mi pare za njegove proizvode , častiću sebe flašom izvoznog vinjaka dosta brate
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Narcos nastavlja dje je stao
                sigpic

                Comment


                • Ja sem par upecatljivih scena iz prve sezone se nicega drugog ne secam tako da ne mogu da uporedim drugu sa prvom sezonom, ali ovo do sada je prebrutalno.Uvek bude jedne scene u svakoj epizodi zbog koje mi otpadne vilica.

                  Cim ustanem pogledacu preostale tri epizode.

                  Comment


                  • "ђедовину пошла да освоји"

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Narcos obnovljena za jos 2 sezone

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Narcos obnovljena za jos 2 sezone
                        2 sezone = 2 dana gledanja posto sam ovu drugu pogledao u jednom dahu bukvalno...
                        U 3 sezoni bi trebalo da se bave Kali kartelom

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Sada gledam drugu sezonu Narcosa. Poceo pre sat vremena.
                          U drugoj epizodi igra sa svojim klincem Streets of Rage Kakav kralj

                          Tacno to su te godine kada je Sega Mega Drive 2 vladala svetom igara.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ja sam na pola sezone , oduševila me i ova sezona
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ali kako glumi Wagner Moura, kakav je to kralj

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Narcos za mene nakon druge sezone prestaje da postoji u narednom periodu, uopste mi ne deluje da sa ovim kombom scenario+glumacka ekipa moze da ostane na nivou prve dve sezone.Ako ostane na nivou(u sta sumnjam), pogledace se naknadno serija.Nije da nemam sta da gledam.Sto se tice druge sezone, generalno sam zadovoljan.Ono sto mi se ne svidja su malo sporije poslednje tri epizode, ko da gledas fudbalsku utakmicu do 65 minuta, visok i dinamican tempo, sevaju sanse, padaju golovi i nakon toga sve igrace stigne umor, padne intenzitet meca i u najboljem slucaju bude neka prilika ali golman to skida bez vecih problema.Samo cekas da sudija svira kraj i postajes svestan da su glavni hajlatsi meca bili u prvih 65 minuta.Tako sam ja doziveo drugu sezonu Narcosa.

                                Comment

                                Working...
                                X