Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Zar smatraš tvog brata za toliku nubaru da ne koristi addblock
    Pa otkud ti onda reklame da iskacu. Iskoci samo jedna meni sa ovim ad blockom i to je to.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nema ni jedne reklame meni na yts, preskeniraj ti to malwarebytesom

      Kvalitet je isti kao prije
      sigpic

      Comment


      • I ta jedna je iritantna Ma ja volim da razgledam filmove i da vidim kritike itd i sada na svaki klik na jedan od linkova otvara tu stranicu a to me jako nervira
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Skinuo prve 3 sezone Rules of Engagement i sad ocu cetvrtu, ali kao da nema vise ni onaj jedan seeder.
          Ako nadjete 4. sezonu dobicete lajk, a mozda i reputaciju

          Edit: Nasao

          Comment


          • Zavrsio sa Hausom, odlican kraj kao i cela poslednja epizoda.Dobro je da nisu snimali vise sezona nakon osme, jer je kvalitet vec u padu u poslednje tri.Doduse smatram da Trinaestica nije napustila seriju da bi sedma sezona bila bolja od seste, pa mozda i od pete sezone.

            Od sutra mi je glavna zanimacija Oz, a trebalo bih da vidim kada cu da bacim pogled na drugu sezonu Narcosa, The Night Of i drugu sezonu Mr.Robota.

            Od kada malo vise posecujem imdb, kako vecina serija ima manji rejting od 0,2-0,5 u poslednje 2-3 godine.Novije imaju i vece padove, mada to je kada prvo pogodis zicu fanova pa posle kada drugi gledaju po preporuci ocena pada.Secam se kada je Penny Dreadfull izasla imala je 8,9, pa se ta ocena spustila na 8,2.Mad Men u jednom trenutku imao 8,8 , sada je 8,6.Jedino ove najbolje imaju iste ocene.

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt0115163/

              Je'l se seća neko ove serije? Meni je zanimljiva bila...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment



              • Mogu da se složim sa nekim sličnm mišljenjima da definitivno živimo u zlatnoj eri TV drame.


                Završila se ova mini serija, kraj sezone i to je kao stvoreno za mene sa jedne strane, izluđuje me čekanje neke sledeće, ali opet mi je takooo žaooo

                A sve je počelo od ove pilot epizode 2013.

                HBO originally passed on the pilot. HBO later picked up the series after James Gandolfini and Steven Zaillian agreed to make a mini-series instead of an open-ended series. Gandolfini died suddenly a month later.
                Serija nije originalna, nema ovde ništa što već niste ko zna koliko puta gledali, ali opet totalno drugačiji sam način i pristup ovoj temi... gde se prepliću predrasude prema drugoj veroispovesti, ksenofobija, pretpostavka krivice i toliko česta apsurdnost Krivično-pravnog sistema.



                Radnja se sporo odvija, što meni generalno uvek odgovara, posebno u prve dve epizode (a pogotovu u ovoj poslednjoj od 95 min)....i dok se ona tako polako odvija i uvodi mnoge kompleksne likove, dok se pred vama odigrava neverovatan splet okolnosti i u neverici se pitate šta će dalje biti i kako ovo zapravo može svima da se desi... gotovo, kupila vas je... a onda počnete da se pitate da li je baš sve tako kao što izgleda, jer se pred vama odigrava i transformacija glavnog junaka za koji postajete sigurni da ipak ima skriveno mnogo toga u sebi što niste pretpostavili, niti videli kada vas je prvi put pogledao onim krupnim očima na nevinom licu. Sjajna gluma Riz Ahmeda.

                Sviđa mi se što oko serije nije postojao nikakav hajp, kao da je sama čekala da je otkriju (ja sam recimo sasvim slučajno pogledala prvu epizodu čim je izašla, pre svega zbog Tortura) i posle 8 nedelja i dalje ne postoji nikakvo ludilo oko nje, a kritika onog običnog gledalaca ne splašnjava. A kada se malo pogleda tu se kriju baš velika imena filma.
                Apsolutna zvezda je Džon Torturo, uloga koju je u pilotu igrao Dejms Gondolfini (potpisan je i kao jedan od producenata). .. isprava je odbio ovu ulogu zbog Džejmsa, bilo mu je teško da je prihvati, a ponuđena je uloga i Robert De Niru, koji eto možda srećim spletom okolnosti nije mogao da je prihvati. Džon je dokazao još jednom da je maestralan glumac.





                Ako niste pogledali poslednju epizodu ili ako niste gledali uopšte, a planirate.... ne otvarajte!

                Spoiler

                *Pomislila sam na kraju, u onim zadnjim scenama kada Naz sedi na obali, posle konzumiranja droge i priseća se slatke Andree, vidi je baš kao i ono veče kada je sedela pored njega na tom istom mestu... da će možda tih par sekvenci otići ipak u drugom pravcu. Nije i dobro je.

                *Malo mi je čudan lik advokatice Čandre, nekako se na kraju nije uklopila u onu početnu viziju koju sam imala o njoj.. ili prosto predstvalja sasvim onog malog čoveka koji luta i traži se, pri tome i ne pravi baš prave izbore, kao i većina od nas uostalom.

                *Fredi je takođe odličan lik, težak, kompleksan, kao i njegov ne-pozdrav kada Naz izlazi iz zatvora

                Spoiler
                I da se osvrnem samo na sjajnu poslednju scenu kada Torturo izlazi iz stana, dok se totalno neočekivano pojavljuje mačka, i koja se kao apsolutna pobednica prošetala kroz kadar
                Last edited by miloolja; 31-08-16, 19:22.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zivo me interesuje koji je sljedeci preokret u Suits.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Zivo me interesuje koji je sljedeci preokret u Suits.
                    Dokle si stigao ? Ja počeo petu sezonu juče
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Dokle si stigao ? Ja počeo petu sezonu juče
                      Zadnja sto je izasla brate

                      Nista ti jos nisi vidio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bez spoilera ne pricajte, ja sam stigla da odgledam samo 1. epizodu ove sezone
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Bez spoilera ne pricajte, ja sam stigla da odgledam samo 1. epizodu ove sezone
                          Samo zivce pripremi i bit ces ok.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Samo zivce pripremi i bit ces ok.
                            Au brate al sam se smorio kad je Majk poginuo , tuga da glavni lik tako pogine
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jeste smor, kako očajna persona ona Rejčel da ga gurne pod kamion. Istripovali se i ovi iz Suitsa da glume u GoT.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Au brate al sam se smorio kad je Majk poginuo , tuga da glavni lik tako pogine
                                aha, a ja cu da ti poverujem
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X