Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Socijalizam je jos gora stvar. Skrenuli smo sa teme
    sigpic

    Comment


    • Preko kvaliteta druge sezone ce se lakse preci kada se cela sezona izbindzuje za 3-4 dana.Bacicu pogled na sezonu kroz nekih mesec dana, mozda malo jace od toga.Zavisice od toga koliko cu da se navucem na Oz.

      Prva sezona Mr.Robota ili Stranger Things?

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Socijalizam je jos gora stvar. Skrenuli smo sa teme
        Brate zivis manje vise u Bg-u, zivis u Socijalizmu, koji prozima kapitalizam, sa tripovanom demokratijom. A istovremeno smo "monarhija" jbg nemamo kralja ali imamo gopodara.

        Znaci da krecem Mr R drugu sezonu!?

        Ricma,


        Kakav je Fargo druga ?! Si ti bese pisao malo duzi post?!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ja ne znam da li sam ikada napisao u ovoj temi kilometarski post, dva-tri pasusa i nista vise od toga.Ili nemam sa kim da pricam ili neko tako napise kvalitetan post da bi me bilo sramota da se javim u temi.

          Zavisi ponajvise od toga sta planiras da gledas, druga sezona jeste premasila moja ocekivanja ali barem meni nije bolja od prve.Neke likove sam bas tesko svario, mada moram reci da mi se generalno vise svidja prva epizoda u drugoj sezoni nego u prvoj.Opredelili su se za malo drugaciji koncept gde kako da kazem nemas glavne likove kao sto si imao u prvoj sezoni Malva i Lestera, nego imas nekoliko razlicitih prica.Neki likovi se ukrste, neki ne.Scenario mi je bio zasmetao par puta, razumem ljude koji kazu da su sa nekim stvarima preterali.Ako nemas sta bolje od Farga gledaj, ako ne gledaj sad odmah.Par puta sam ispizdeo kako nekim likovima polazi sve od ruke.Oni koji su gledali znaju na koga mislim.Prva sezona je malo bolje stojala po tom pitanju.U svakom slucaju, skidam kapu sto su kako-tako odrzali kvalitet(tj sto nisu doziveli TD scenario) i nadam se da ce treca sezona da bude na pribliznom tom nivou.

          Comment


          • Nesto mi je specijalno dosadno u zadnje vrijeme, pa sam odlucio da nacnem neku seriju.. Guglam ja sta cu i ukapiram da sam odgledao manje-vise sve serije koje su vec zavrsene a koje su me interesovale. Jednostavno ne volim da pocnem sa gledanjem serije koja se i dalje snima jer me cekanje novih sezona ubija S obzirom da sam, u poslednjih godinu dana, potpuno van desavanja u svijetu filma i serija(radim po cijeli dan... sta cu) nisam imao pojma sta se trenutno emituje... Nesto mi padne na pamet Stranger Things. Ne znam gdje sam vidio to ime, ali reko ajd da vidim sta je to. Kad sam procitao opis, odma sam znao da je to to sto se mene tice. Pogledao sam sinoc prvu epizodu i sve je tako dobro odradjeno.. pravi 80s tribute. I onako imam vremena da pogledam po jednu epizodu svakih nedelju dana tako da cu da izgustiram ovu prvu sezonu



            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Mr Robot raspad, ja ne znam sta je ovo. Ni blizu kvaliteta iz prve sezone.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Slejvara samo si se tu zajebao zato sto ce da bude druge sezone.

                Bolje da si krenuo sa The Night Of.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Nesto mi je specijalno dosadno u zadnje vrijeme, pa sam odlucio da nacnem neku seriju.. Guglam ja sta cu i ukapiram da sam odgledao manje-vise sve serije koje su vec zavrsene a koje su me interesovale. Jednostavno ne volim da pocnem sa gledanjem serije koja se i dalje snima jer me cekanje novih sezona ubija S obzirom da sam, u poslednjih godinu dana, potpuno van desavanja u svijetu filma i serija(radim po cijeli dan... sta cu) nisam imao pojma sta se trenutno emituje... Nesto mi padne na pamet Stranger Things. Ne znam gdje sam vidio to ime, ali reko ajd da vidim sta je to. Kad sam procitao opis, odma sam znao da je to to sto se mene tice. Pogledao sam sinoc prvu epizodu i sve je tako dobro odradjeno.. pravi 80s tribute. I onako imam vremena da pogledam po jednu epizodu svakih nedelju dana tako da cu da izgustiram ovu prvu sezonu



                  Sent from my Samsung GALAXY S5.
                  Dobar ti tempo Sa takvim tempom slobodno mozes da pocnes bilo koju seriju da gledas, sve ce se zavrsiti dok ti stignes do kraja
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Gledam Stranger Things, i dogurao sam do seste epizode.
                    Spoiler
                    Smesno mi je kada ono dvoje pokusavaju da namame cudoviste i onda odlaze u prodavnicu lovacke opreme i krecu da slazu na pult sve sto su uzeli. I na kraju jos malac mrtav ladan trazi i dve-tri kutije metaka
                    Najjaci lik u celoj seriji je mali-debeli Kakav kralj!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Jel ima na ovom forumu neka tema koja se odnosi samo na FILMOVE bez serija,svaki put kad otvorim ovu temu ,post se odnosi na neku fuckin seriju ?!
                      sigpic

                      Comment


                      • Brate od kad se Yify zatvorio filmovi se više ne gledaju
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ko te to slagao?

                          https://yts.ag/
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma to je sranje , kvalitet ni prići starom , ovi adovi kada klikneš na link mi stvore gorušicu u želudcu ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Ma to je sranje , kvalitet ni prići starom , ovi adovi kada klikneš na link mi stvore gorušicu u želudcu ...
                              https://chrome.google.com/webstore/d...namgkkbiglidom

                              Uzivaj Gangaro u zivotu bez reklama.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zar smatraš tvog brata za toliku nubaru da ne koristi addblock
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X