Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nerealan pad kvaliteta, kao da su drugi ljudi radili I sezonu.

    Enivej jos jedna rodjendanska zelja. Zbog njega sam se navukao na filmove za sva vremena. Za mene najbolji koji je bio i koji ce biti. Ikona. Legenda.

    Osim zdravlja mozda sugestija da se ipak oprosti od filma, da se ne bruka vise takva epska karijera.

    Spoiler
    sigpic

    Comment


    • Sandu, ona serija koju sam pomenuo da je gledamo nakon Peni, nisam je još pogledao ali to sad nije ni tolko bitno zato što su je otkazali
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Kako The Night of to opusteno i bez ikakve muke radi. Vrhunski uvod u poslednje 2 epizode.
        sigpic

        Comment


        • Mr Robot

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Mr Robot
            Au kakva epizoda.

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Au kakva epizoda.
              Ono kad 6 puta pokvaris stvar, i na kraju kazes zezao sam se. Koji blam

              Comment


              • Gledam

                http://www.imdb.com/title/tt0193676/

                Svi su postali neko i nesto, ali kakva transformacija Martina Stara, nevjerovatno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Gledam

                  http://www.imdb.com/title/tt0193676/

                  Svi su postali neko i nesto, ali kakva transformacija Martina Stara, nevjerovatno
                  AAAAAAAAAAAAAA

                  Ne verujem

                  Svaki put zaboravim na njih i odusevim kada ih neko spomene
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    AAAAAAAAAAAAAA

                    Ne verujem

                    Svaki put zaboravim na njih i odusevim kada ih neko spomene
                    Ja uopste nisam znao da ovo postoji, da me nije drugarica pitala kako se zvase ona kultna serija sa Frankom kad je mlad. Uopste se ne sjecam da je ikad isla na TVu, ako jeste ja sam je propustio. U svakom slucaju kad sam vidio ko je sve glumio morao sam odma da je skinem, 10 epizoda odgledano i dobra opustencija
                    sigpic

                    Comment


                    • Hoće neko Brajkuli da izbaci par linkova ovde gde mogu da skidam serije preko torenta pošto kickass očigledno ne šljaka više ?

                      Comment


                      • Imaš na piratebay sve što treba ili extratorrent, na fonu sam sad
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • ugasili torrentz.eu nista vise nije isto kad su u pitanju torrenti. Bilo sve na jednom mestu, svi najbolji torrenti spakovani na jednom sajtu

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Imaš na piratebay sve što treba ili extratorrent, na fonu sam sad
                            Veliki si gospodin. Hvala.

                            Comment


                            • Na koju seriju si se to nameracio?

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                ugasili torrentz.eu nista vise nije isto kad su u pitanju torrenti. Bilo sve na jednom mestu, svi najbolji torrenti spakovani na jednom sajtu
                                https://torrentz2.eu/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X