Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo sad ide ovaj westworld, pitanje je da li će to da preživi prvu sezonu, sad se baš razmišljam, ja stvarno ne znam u kom pravcu oni mogu to da razvijaju, što kaže Ricma, možda sačekam koju nedelju, mesec, da vidim kakve su brojke oko gledanosti

    Isto na HBO, Ostavljeni su obnovljeni za 3 sezonu i to je finalna sezona( the leftovers ) i sve mi smrdi na to da su išli na kartu Losta i tako je progurali (oni bombastični naslovi Lost na globalnom nivou i šta ti ja znam), nije da se žalim nešto, druga sezona me je baš kupila, taman 3 sezone, nema smisla da prave više neki crikus od toga

    na drugu stranu, Ash vs Evil Dead, kreće 2 sezona, prva mi je bila fenomenalna, za ovu su rekli da će imati veze sa Army of darkness i to jedva čekam da stigne

    Još gledam onaj Z nation, nešto najbolje što je trash produkcija donela, obnovljeno je za 3 sezona, Marfija bih voleo da vidim u nekim ozbiljnijim projektima pošto mi izgleda kao kvalitetan glumac
    Last edited by saburo sakai; 03-08-16, 14:44.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • HBO je generalno dosta stvari zrtvovao zbog GoT, a i ruku na srce imao je bas dosta skupih projekata i imali su nikakav povrat novca ili slab povrat.Rome i Deadwood su i dan danas spadaju u grupu najskupljih serija.Stavise Rome od pre 10 godina je skuplji od sadasnjeg GoT.Kada pogledas dosta serija iz njihove kuhinje je bila ispred svog vremena i verovatno bi se sada bolje finansijski realizovale zbog njihove vece globalne popularnosti i ekspanzije Interneta.

      Comment


      • Suits obnovljena za 7. sezonu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Klasik

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Mnogo bolesno i mnogo dobro

            http://www.imdb.com/title/tt1220617/
            sigpic

            Comment


            • Imas i filmove koji su skroz korektni
              Ni blizu seriji, ali meni ok...

              Comment


              • Filmove sam gledao, nisam znao da ima serija uopste. Bolja serija masu, kakvi bolesnici
                sigpic

                Comment


                • Neil i Jay dva brata najveca

                  Steta sto nema vise epizoda...

                  Comment


                  • Hardi i Marfi, ne moze biti lose
                    sigpic

                    Comment


                    • Piki Blajnders stajl
                      sigpic

                      Comment


                      • http://http://www.imdb.com/title/tt4574334/

                        bolest, ova djevojcica glumi fantasticno
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Nece da mi otvori preko ovog tvog linka. Pretpostavljam da je Stranger Things u pitanju. Krecem veceras sa gledanjem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali covek vise ne zna kako opisati Banshee

                            Toliko tresh, da je to prosto prelepo.



                            Poremecenost na nivou. Ako se neko pitao sta bi se desilo kada bi se nasli na jednom mestu, Amisi, Ruska mafija, Karteli, vojska, satanisti, Indijanci murija, kriminalci i naravno previse golotinje Banshee je serija za vas
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Maricu zajebi sve sto radis, zakljucavaj se u stan/kucu i pustaj Stranger Things odmah. Sutra poseban post o seriji. Fenomenalno nesto, nerealno koliko je dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Daj mi neogranicen net da skidam!

                                Zanimljiva stvar da u ovom trenutku ne rade ni pirate bay ni extra torrent, samo rar.bg sljaka od torenta za koje znam.

                                Mada u medjuvremenu sam video da su 1337x i torrenthound(sa druge adrese) funkcionalni.

                                Comment

                                Working...
                                X