Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvu sezonu koliko znam sve su rijesili, a onda su nastali nenormalni kompromisi i drame. Nije dugacka serija, a vrhunska je.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Gleda li još neko Night of, osim Erika i mene?

      Počela sam da gledam islandsku http://www.imdb.com/title/tt5038858/ ...obećava.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sad je moram i ja skinuti da vidim kakva je to serija.

        Mada cim vidim tako sliku na imdb sa puno ljudi odmah se smorim, ne znam zasto, valjda me podseca na one americke serije sto nemaju kraj.

        Comment


        • Dva drugara su mi preporučila The night of , čim završim Suits bacam se na gledanje
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gledam naravno, bas pricam Eriku kako je to najbolja serija trenutno i kako Turturo objasnjava
            sigpic

            Comment


            • Prvo super što pričate a drugo niko ovde ne kometariše, pa da pitam... Odlična je.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vrhunski kvalitet, ja ne pisem jer je mini serija, pa da ne ureknem .

                Sredili ja i Vladan to lako uz malo crnog Niksicnog tocenog.
                sigpic

                Comment


                • Nisam mislila na tebe, jer znam da je pratiš, a i raspisali se onda posle prve ep., nego ovi ostali, niko ništa... pa da proverim da li imam čudan ukus (mada si mi ti garant da nemam ) ili je nešto drugo posredi.
                  Last edited by miloolja; 02-08-16, 19:07.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • kakve su fazondzije ti iz HBO

                    naprave neku seriju koja odskače, vestern,sci fi, muzika i ukinu ih posle jedne,dve sezone i onda šta ćemo, ajde da napravimo ponovo jedno te isto

                    surovi svet šoubiznisa
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ovde nemaju sta da ukidaju, ovo je miniserija, zamisljena kao jedna sezona. Eventualno ce da bude antologija, kao TD. Eventualno.
                      sigpic

                      Comment


                      • HBO bas ima njuh za miniserije.Stavljam obe na watchlistu, a kada cu da ih pogledam nemam pojma.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Ovde nemaju sta da ukidaju, ovo je miniserija, zamisljena kao jedna sezona. Eventualno ce da bude antologija, kao TD. Eventualno.
                          nisi me razumeo, da bih 10 tih serijica,krimi drama da su carnevale odradili kako valja, dedvud i šta ti ja znam, još sam se ja ponadao da će raditi rimejk jedne britanske serije i to je u startu propalo
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Saburo ima li sto novo za Watchmena
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema ili ja ne mogu da nadjem
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                nisi me razumeo, da bih 10 tih serijica,krimi drama da su carnevale odradili kako valja, dedvud i šta ti ja znam, još sam se ja ponadao da će raditi rimejk jedne britanske serije i to je u startu propalo
                                Karneval je ubila gledanost a odradili su je vrhunski. Steta za tu seriju, ako postoji serija nakon Tvin Piksa za koju mi je najvise krivo sto je otkazana, to je ta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X