Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsio sam sa Hell on Wheels. Poslednja epizoda nista specijalno, ocekivan zavrsetak po meni.
    Mnogo dobra serija pogotovo za nas koji volimo vesterne ali svakako preporuka svima.

    Comment


    • Kada se nastavlja Ragnar brat ludak ?

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kakva je serija Stranger Things? Vredi li je gledati?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Obavezno
            sigpic

            Comment


            • Ja je pogledao u cugu, meni je bas pravo osvezenje.

              Comment


              • Ipak sam odlucio da pogledam sada Criminal - ovaj novi film sa Kevinom. Dobra je glumacka postava. Pored Kostnera, Rajan Rejnolds, Geri Oldmen, Tomi Li Dzons ...
                Posle prvih 20ak minuta mi ne deluje lose uopste.
                Stranger Things cu sutra poceti.
                Last edited by Sandugp; 28-07-16, 15:23.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • ispravna odluka totalno
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kakva je serija Stranger Things? Vredi li je gledati?
                    Odgledao sam tri epizode.
                    Not my cup of tea.
                    Seriju rade The Duffer Brothers, oni što su radili Wayward Pines.
                    Stranger Things je svojevrsni omaž horror/SF filmovima osamdesetih E.T. (zato što su klinci glavni likovi i dešava se u '80s),
                    Firestarter, Close Encounters of the Third Kind, Poltergeist, ali i X- Files-u.
                    Valjda zato što sam se toliko toga nagledao u ovih mojih 40 i kusur godina, ova serija me baš nešto ne drži.
                    Od mene 5/10.

                    Comment


                    • Ali sta im radi Kevin - jebe pa rastura
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Počeo sam da gledam Suits po preporuci Aki juniora našeg Wall Street čarobnjaka za finansije U suštini mi se sviđa serija malo me podseća na Dr Housa i moram da priznam da me Meghan Markle oduvala svojom lepotom
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Počeo sam da gledam Suits po preporuci Aki juniora našeg Wall Street čarobnjaka za finansije U suštini mi se sviđa serija malo me podseća na Dr Housa i moram da priznam da me Meghan Markle oduvala svojom lepotom
                          Polako burazeru, kad stignes do ove drame sad sto se desava, oduvat ce te Meghan daleko daleko, posebno kad podju prave scene
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Aki ova poslednja sezona mi je baš sranje, baš nisam zadovoljan, mada u 4 epizodi ide ludilo, bar mi tako izgleda po trejleru.

                            Najjača sezona mi je bila kad se Harvi i Majkl kolju, ostalo su mi sve manje više iste, osim ove poslednje koja je kao bekstvo iz zatvora napravila omašaj u poslednjoj sezoni.

                            Comment


                            • Ma meni su sve generalno vrh. Volim ja ove lajt drame i onda me zvekne s dramom pravom na kraju prosle sezone.

                              Bukvalno su najgledanija ljetna serija i imaju jos materijala bruku. Sta ce sad kad on izadje iz zatvora? Ima dosta jos da se razvije prica i meni je bas vrh serija.

                              Islo je meni na kurac kad su se klali, nekako mi je tad i opao kvalitet, jer nije bilo zabavno kao prije sa onim njihovim doskocicama iz filmova

                              Ubit ce nas Gangara, spojlovali smo mu cijelu seriju
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovo je brate najjača serija ikada i najjači lik ikada

                                spoiler alert !!!

                                Spoiler



                                Spoiler
                                Plakao sam kao dete kada se ovo desilo, teže mi bar sedam puta palo nego smrt Neda Starka

                                Comment

                                Working...
                                X