Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad provalim da je HoW krenuo.

    Comment


    • Saburo i Lekso, odgledaste li Penny?
      Zavrsi nam se serija jbt, bas su je zbrzali na kraju. Nije mi se svidelo uopste, ne zavrsetak, vec nacin na koji je zavrseno. Sve navrat nanos, sve u poslednjih 15 minuta. Malo su me razocarali.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nisam pogledao,mrsko mi je da pustim od kad sam video da je otkazana fakticki

        Ok,napisao sam jos pre toga da je prica istrosena u nekim pravcima ali i pored toga je trebalo da se obnovi za jos jednu finalnu sezonu,ovako mi ostaje bas kiseo ukus u ustima.

        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Objašnjenje za teleport.

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Evo danas pogledao finale, jedva ziv osta` da se odbranim od spoilera i "ljudi uzivo". Veceras cu da citam sve sto ste pisali a ja propustio

            APSOLUTNA BOGINJA ! Nema dalje.

            - Jos se matorom predstavlja onako bez neke dinamike u govoru,
            potpuno smireno i opusteno... da ne kazem lekovitim glasom hahaha.



            Kakav je ovo otac! Sestom sezonom je zabetonirao sebe i svoj status... jedan od najvecih ikada. Ramin Djawadi





            Ako nekom treba lista pesama tj. tajming... izvolite:
            Spoiler

            01 - Main Titles 00:00 / 01:51
            02 - Blood of My Blood 01:51 / 05:26
            03 - Light of the Seven 05:26 / 15:14
            04 - Needle 15:14 / 18:11
            05 - Coronation 18:11 / 19:58
            06 - Feed the Hounds 19:58 / 23:06
            07 - My Watch Has Ended 23:06 / 26:01
            08 - The Red Woman 26:01 / 29:19
            09 - Hold the Door 29:19 / 36:41
            10 - Khaleesi 36:41 / 39:46
            11 - Maester 39:46 / 42:40
            12 - A Painless Death 42:40 / 46:01
            13 - Reign 46:01 / 49:18
            14 - Let’s Play a Game 49:18 / 55:10
            15 - Bastard 55:10 / 1:00:15
            16 - Trust Each Other 1:00:15 / 1:03:26
            17 - Winter Has Come 1:03:26 / 1:06:40
            18 - Hear Me Roar 1:06:40 / 1:08:57
            19 - The Winds of Winter 1:08:57 / 1:12:26
            20 - Lord of Light - Bonus Track 1:12:26 / 1:16:43
            21 - Service of the Gods - Bonus Track 1:16:43 / 1:19:33
            22 - I Need You by My Side - Bonus Track 1:19:33 / 1:22:08
            23 - The Tower - Bonus Track 1:22:08 / 1:24:44
            24 - Unbowed,Unbent,Unbroken - Bonus Track 1:24:44 / 1:26:28
            25 - I Choose Violence - Bonus Track 1:26:28 / 1:28:17
            26 - Hodor - Bonus Track 1:28:17 / 1:30:43
            Last edited by AIRBORNE; 30-06-16, 22:02.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Gang, nije to bas (po meni) najtacnije objasnjenje, jer ja cisto sumnjam da ce ona da se
              Spoiler
              Iskrca na Gvozdenim Ostrvima, jer kakvu stratesku tacku-polazak u osvajanje Vesterosa, ima odatle??? Ona se iskrcava ili u Dorni ili ide direktno na Kraljevu Luku. Ako se iskrca u Dorni kopnom ce krenuti odmah na sever ka prestonici a brodove ce do tamo poslati morem, a ako ide direktno na KL pokusace nesto slicno sto i Stanis, da iskrca pesadiju i konjicu nesto ranije a i da brodovima napadne grad. Tj da ga napadne i sa kopna i sa mora u isto vreme i u jednom i u drugom slucaju. Jer ko kontrolise Kraljevu Luku, kontrolise i Vesteros, a ko krene sa Gvozdenih ostrva on kontrolise kurac.

              Logicnije objasnjenje je da je proslo dosta vremena od kada je Varis obvio sto je imao u Dorni i Deni je (i njoj je trebalo podosta vremena da organizuje sve) presla dobr deo puta i spojila se sa njim. Sada ce neko reci pa sto su ovi brodovi uopste kretali iz Dorne da bi se opet vracali za Vesteros. Odgovor je da i nisu, ili da su presli mizeran deo puta, pokupili Deni i sada plove ka Kraljevoj Luci i obracunu sa Sersei. Mnogo logicnije nego da su ih pokupili pa krenuli da obilaze Vesteros sa zapadne strane i idu ka Gvozdenim Ostrvima.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dok traju dosadni produzeci na EURU ja nadjoh ovaj kao kviz koja kuca bi ispao... House Tyrell meni
                http://entertainment.ie/tv/news/Whic...-to/381520.htm
                sigpic

                Comment


                • Zna se ko je Targerijan
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja pre nekih mesec i vise dana sam radio dve ankete, jedna koja sam porodica a druga koji sam lik.Prvo sam dobio da sam iz kuce Lanistera(WTF), a za licnost da sam Rob Stark.Sada sam odradio ovaj kviz(mada iskreno ne secam se na sta je izgledao kviz koji sam radio u maju) i ponovo sam dobio Lanistere.

                    Comment


                    • The Last Lions, najbolja montaza NG uz najboljeg naratora Jeremy Ironsa. Plako ko kojekakvo celjade

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Dok traju dosadni produzeci na EURU ja nadjoh ovaj kao kviz koja kuca bi ispao... House Tyrell meni
                        http://entertainment.ie/tv/news/Whic...-to/381520.htm
                        I ja sam Tyrell.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Saburo i Lekso, odgledaste li Penny?
                          Zavrsi nam se serija jbt, bas su je zbrzali na kraju. Nije mi se svidelo uopste, ne zavrsetak, vec nacin na koji je zavrseno. Sve navrat nanos, sve u poslednjih 15 minuta. Malo su me razocarali.
                          Ostao sam potpuno razočaran prekidom serije a i ovako umiranje Miss Ivess

                          Moglo je ovde još da se snima, barem jedna sezona, ovim ostalo nekako nedorečeno ali šta ćeš..

                          Comment


                          • Meni ispadose Starkovi, a Gotivim Lanistere, jbg. Mada nisu mi ni Starkovi losi (Sem Kejtlin i Sanse u prvih nekoliko knjiga).
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nisam radio test, ali kad budem znam da ce ispasti Foresteri.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da mi je znati kako mi ispadoše Boltoni jbte... Odrani čovek jbte...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X