Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Za scenario bi bila takva smejurija ako dobiju. A ne znam za sta da dobije Tyrion, nije se toliko pojavljivao, imao je gomilu awkward scena sa ono dvoje u Meereenu... Jedino se malo istakao u ovoj poslednjoj epizodi.
    Scenario za jednu epizodu, a jedna serija moze da ima po nekoliko nominacija u toj kategoriji, koliko ce da ima zavisi od broja glasova.Samo im je jedna epizoda na listi i to Battle of Bastards.Po mom misljenju to im nije ni najbolja, ne znam samo da li mogu da ubace ovu poslednju, reko bih da je za to istekao rok.Ne znam zasto su prijavili samo jednu epizodu, moralo je tu da bude mesta za The Door.Bemliga

    Delim isto misljenje za Tiriona.Mada ove godine je konkurencija jaca, bice smesno ako ispred Slejtera, Kelija(HoC), Benks i Mekina(BCS) dodje do Emija.Ja ga licno ne bih ni nominovao za sporednu musku ulogu.Nadam se samo da nece puno da navlace na GoT kao prosle godine kada barem dva Emija nisu zasluzili tj za scenario i najbolju musku sporednu ulogu, mada nisu bas u potpunosti zasluzili da osvoje Emi i za najbolju seriju ali su ove dve kategorije koje sam naveo veci minus..Da je za najbolji scenario otisao MM, a naravno Benksu je trebao da ide Emi za najbolju sporednu musku ulogu.Nadam se da nece da osvoje vise od dva glavna Emija, sve preko toga je preterivanje.Vala nisu ni toliko superioriniji u odnosu na druge serije, a u pocetku su gubili Emije od serija poput Friday Night Lights i Homeland.

    Comment


    • Spoiler
      Nego, jel moguce da je Arija bila toliki mastermajnd da zajebe boga mnogo lica i da ih iskoristi samo za trening, ili je probala, pa skontala da nije to za nju?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Spoiler
        Nego, jel moguce da je Arija bila toliki mastermajnd da zajebe boga mnogo lica i da ih iskoristi samo za trening, ili je probala, pa skontala da nije to za nju?
        Spoiler
        Mala je premazana svim bojama, ne bih se začudio da je ona lično neka boginja.
        sigpic

        Comment


        • Piter Dinklidz (Tirion), Lena Headi (Sersei) i Nikolaj Koster Valdau (Dzejmi) su obnovili ugovore za sezonu sedam. Svo troje ce dobijati pola miliona dolara po epizodi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dodao bih i Kita Haringtona (Jon Snow) i Emiliu Clarke (Daenerys Targaryen), i oni su obnovili ugovre a koliko dobijaju love ne znam. Znači Tyrion, Jaime i Cersei svakome pet miliona dolara, po sezoni (za očekivati je da će se pojaviti u svih 10 epizoda).
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Isti su ugovori i od njih dvoje. Svih petoro glavnih glumaca zaradjivace 500k po epizodi, samo sto mislim da sledeca sezona nece imati 10 epizoda.
              Mislim da ce naredne dve sezone imati zajedno 15ak epizoda. A kako ce to raspodeliti, videcemo.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • U poslednje dvije sezone svih sest glavnih glumaca iz Prijatelja uzimali milion dolara po epizodi.
                sigpic

                Comment


                • Hajde hajde, vec par godina vec Dan Castellaneta(Homer Simpson) dobiva 500k dolara po epizodi. Nista strasno
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Šta, već gotova ova sezona?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Aki, niko nije ni rekao da je to premnogo, vec samo spominjemo cifre.
                      Olja, jbg, nista nije vecno, uzivamo dok traje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Glavni glumci u Dva ipo muskarca su takodje imali ogromnu lovu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Glavni glumci u Dva ipo muskarca su takodje imali ogromnu lovu.
                            Oni su u jednom periodu dok je bio Carli Sin bili medju najplacenijima, od kada je Eston tu i dalje su pri vrhu samo su ih iz TBBT-a pretekli(ne bas svi), ali mislim da je ispred i glavni glumac iz NCIS.U sustini, ako ti se emisija prikazuje na CBS-u i ima veliku gledanost dobijes mucho para.Rej Romano je zaradjivao 15 miliona dolara godisnje pre vise od godinu dana.Glumci koji glume u komedijama neizmerno vise zaradjuju od njihovih kolega u dramama.Kevin Spejsi zaradjuje najvise od glumaca cije serije nisu na nacionalnim televizijama.

                            Jim Parsons mislim da ce i ove godine da bude prvi na listi.

                            Comment


                            • Carli Sin je uzimao po 1.8 miliona za jednu epizodu u dva I po muskaraca. Trazio je da mu povecaju za 50%, smatra da je nedovoljno placen.


                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • U tom periodu se razvodio i mislim da je zbog toga naravno trazio vise.Nisam mogao da se setim koja je cifra, ali sam znao da je neka ludacka.

                                Eston Kucer mislim da je bio najplaceniji od kada je dosao tj od 2011 do 2014, a bas pre dve godine ovo troje iz TBBT dobijaju bas jake ugovore(milion dolara po epizodi).Jos godinu dana im traju ti ugovori, sada ne znam da li im je sledeca sezona poslednja(nadam se) ili ce i dalje nastaviti da se srozavaju.

                                Comment

                                Working...
                                X