Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali definitivno highlight epizode da nam se ser Gregor omrsio Nego mi sad nije jasna ta anatomija zombizma kako mu sad krvotok prolazi u donji deo tela tojest kako održava erekcije
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Meni je malo glupavo odradjeno ovo s Varisom na kraju. Ispade covjek teleport ima
      To samo na najprostiji moguci nacin hoce da prikazu koliko je vremena proslo od bitke na zalivu pa do polaska ka Vesterosu. Jer velike su to pripreme i u organizacionom i logistickom smislu i nemoguce je da pobede u bitci danas a da krenu sutra za W. Proslo je verovatno mesec a mozda i vise dana.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A najgluplji deo epizode je bilo postavjanje sveca u baricu divlje vatre. Ne znam ko im je bio dobrovoljac za taj posao, ali da je malo ruka zadrhtala ....
        Znaci pripremi onaj Kiburn sa svojom decicom verovatno sve potanko,
        Spoiler
        Ali da su tu zajebali tajming bi bio potpuno pogresan i ceo Sersein plan bi otisao u tri lepe. Malo glupo da su bas nasli da stave svece koje dogorevaju.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kakva dominacija gospe Mormot, tolika da sam morao svetog Deja da skinem sa avatara.
          Last edited by Brajkula; 27-06-16, 21:33.

          Comment


          • ako nekoga interesuje,izašla je prva epizoda na torentu

            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Spoiler
              Nego jel moguce da ona scena kad ide onaj wildfire kroz one tunele, da je to ona ista scena iz Branove vizije?

              I da, jel ova glupaca potrosila svu wildfire da bi ove spalila?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Toliko knjiga,epizoda,likova i sve se na kraju svede na postupke i osobine ove velicine

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Plus nisu mogli boljeg glumca uzeti za tu ulogu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Spoiler
                    Nego jel moguce da ona scena kad ide onaj wildfire kroz one tunele, da je to ona ista scena iz Branove vizije?

                    I da, jel ova glupaca potrosila svu wildfire da bi ove spalila?
                    Spoiler
                    Vrlo verovatno jeste, jer Bren sem onoga sto je bilo, mozda moze da vidi i ono sto ce biti, makar sitnice i delove. Kraljeva Luka nikada nije gorela od divlje vatre, sem kada je bila ona bitka na Crnobujici - dok je Stanis opsedao grad. A to nikako nisu scene iz onih laguma sa divljom vatrom.
                    Nije Sersei potrosila svu, ima jos divlje vatre, ona je samo iskoristila skladiste koje se nalazilo tacno ispod Septe Belora Blagoslovenog (valjda tako bi ime te crkve) i detonirala ga, a jos skladista i zaliha tj cupova se nalzi u lagumima ispod raznoraznih zgrada po gradu (samo su to mesta poprilicno udaljena jedna od drugih, da ako dodje do eksplozije pod jednom, da ne bude lancana reakcija), s tim sto ima i neke koju su proizveli i skladistili piromanseri u svojim lagumima - nesto od toga je Tirion koristio dok je bio Desnica Dzofriju, za vreme Stanisovog napada na grad. Tako da je ona jednostavno imala srece, sto se ta divlja vatra nalazila tu, i dosla je do informacije o lokaciji (to smo videli nekoliko epizoda ranije kada se dosaptavala sa Kiburnom) i iskoristila je.
                    Last edited by Sandugp; 28-06-16, 00:39.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Spoiler

                      Pola podzemlja King's Landing-a je puno divlje vatre jos od vremena Denerisinog oca Aerysa, ludog kralja.

                      Ja mislim da ce se istorija na jos jedan nacin ponoviti. Cersei je na kratki rok pobedila, ali je bez saveznika i na putu ka propasti. Kada dodje Deneris i upadne u grad, bice saterana u cosak i onda ce, kao Aerys, narediti da se sva divlja vatra aktivira i pola grada digne u vazduh. Jaime ce biti pored nje i, kao i prethodni put, spreciti to i ubiti je. Tako ce biti izvrseno prorocanstvo ;)

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Spoiler

                        Pola podzemlja King's Landing-a je puno divlje vatre jos od vremena Denerisinog oca Aerysa, ludog kralja.

                        Ja mislim da ce se istorija na jos jedan nacin ponoviti. Cersei je na kratki rok pobedila, ali je bez saveznika i na putu ka propasti. Kada dodje Deneris i upadne u grad, bice saterana u cosak i onda ce, kao Aerys, narediti da se sva divlja vatra aktivira i pola grada digne u vazduh. Jaime ce biti pored nje i, kao i prethodni put, spreciti to i ubiti je. Tako ce biti izvrseno prorocanstvo ;)

                        Spoiler
                        Možda će je Tirion ubiti?
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Il Capitano View Post
                          Spoiler
                          Možda će je Tirion ubiti?
                          Ja bih vise voleo da to bude Tirion, ali
                          Spoiler
                          I Dzejmi je takodje Valonkar, tj mali brat (on je mladji od blizanaca) tako da i on moze komotno da ispuni prorocanstvo. Znaci ko god da bude, bitno je samo da ona bude ubijena.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Za ocekivati je da GoT pokupi Emija za najbolju seriju i verovatno reziju i scenario.Ocekujem da ponovo pokradu Majka iz BCS i da ga daju Tirionu.Uglavnom kao i prosle godine osvojice vise nego sto su zasluzili, ali to im dodje kao kompenzacija za prethodne godine kada su u nekim kategorijama zasluzili pa su ostali praznih saka.

                            Comment


                            • Za scenario bi bila takva smejurija ako dobiju. A ne znam za sta da dobije Tyrion, nije se toliko pojavljivao, imao je gomilu awkward scena sa ono dvoje u Meereenu... Jedino se malo istakao u ovoj poslednjoj epizodi.

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Ja bih vise voleo da to bude Tirion, ali
                              Spoiler
                              I Dzejmi je takodje Valonkar, tj mali brat (on je mladji od blizanaca) tako da i on moze komotno da ispuni prorocanstvo. Znaci ko god da bude, bitno je samo da ona bude ubijena.
                              Spoiler
                              Eh, to je nekako previse ocekivano. A i Tirion je ponovo na putanji da postane bolja osoba, mislim da na kraju to nece ni zeleti. A sa Dzejmijem mi je nekako vise poetic, i zbog njihove veze, a i zbog tog ponavljanja istorije, Cersei je na dobrom putu da postane the mad queen. 90% sam siguran da ce biti tako.

                              Comment


                              • Završi se i ova po meni najbolja sezona. Valja sada čekati deset mjeseci. Neko je pitao, koliko će to trajati, još nisu odlučili, bilo je priča da će 7 sezona imati 13-15 epizoda i da će tu biti kraj ili da će podjeliti po 7 epizoda na 7 i 8 sezonu.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X