Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne treba mi staz, bio bih zadovoljan i nekom uplaticom na ziro-racun
    Pa trebo si burazeru blog pisat od pocetka serijala, do sad bi zaradio 10 puta vise nego sto si zaradio od tog posla sto radis i gledas tenis na njemu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ne treba mi staz, bio bih zadovoljan i nekom uplaticom na ziro-racun
      ako kupiš za te pare sandcrawler onda može
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        ako kupiš za te pare sandcrawler onda može
        Moze, Lego naravno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • E ovo mi se gleda, bahato!

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ko voli budalastine preporucujem DirtiGrandpa
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              E ovo mi se gleda, bahato!

              Jesi gledao original?
              sigpic

              Comment


              • Najjaci lik jos od Prvih ljudi po svim pravim paramterima je Ned Stark(jedino eto onaj osnivac njegove porodice sto je sve izgradio moze tu da se smjesti),a najzanimljiviji bi trebao da je Rheagar...Sandu ce to da demantuje ili potvrdi,ali stvarno je on jedini iz te porodice klasan bio(mislim na incest porodicu)

                Meni je isto tata Lanister omiljeni lik bio,ali jbg ubise ga jadno nekako kao da nije velicina u pitanju

                Inace citajuci ovo malo vise nemoguce mi je koliko su prije likovi klasniji bili nego ovi sibicari sada.Arthur Dayne,Barristan Selmy,Rheagar,Ned,Jon Arryn pa i Robert moze tu da upadne
                Last edited by AK47; 22-06-16, 14:16.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Najjaci lik jos od Prvih ljudi po svim pravim paramterima je Ned Stark(jedino eto onaj osnivac njegove porodice sto je sve izgradio moze tu da se smjesti),a najzanimljiviji bi trebao da je Rheagar...Sandu ce to da demantuje ili potvrdi,ali stvarno je on jedini iz te porodice klasan bio

                  Meni je isto tata Lanister omiljeni lik bio,ali jbg ubise ga jadno nekako kao da nije velicina u pitanju

                  Inace citajuci ovo malo vise nemoguce mi je koliko su prije likovi klasniji bili nego ovi sibicari sada.Arthur Dayne,Barristan Selmy,Rheagar,Ned,Jon Arryn pa i Robert moze tu da upadne
                  Vratio se Dobro je da nisi dugo odsustvovao

                  A sto se tice familije (loze) Stark, bilo je tu opasnih likova kroz istoriju. I dobrih i losih, ali to je opasno duga tema, pa da ne davimo ljude ovde.
                  Last edited by Sandugp; 22-06-16, 13:28.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Vratio se Dobro je da nisi dugo odsustvovao

                    A sto se tice familije (loze) Stark, bilo je tu opasnih likova kroz istoriju. I dobrih i losih, ali to je opasno duga tema, pa da ne davimo ljude ovde.
                    A Rhaegar

                    Kad skontas sve je taj covjek zakuhao mene odusevilo to moram da priznam...predstavljen nekako kroz seriju kao zlo nekakvo,a sve su prilike da je i on velicina
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      A Rhaegar

                      Kad skontas sve je taj covjek zakuhao mene odusevilo to moram da priznam...predstavljen nekako kroz seriju kao zlo nekakvo,a sve su prilike da je i on velicina
                      On je jedna od najvecih velicina serijala. Po meni najjaci lik svog vremena, uz Artura Dejna.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Moram reći da je u Remzijevom kraju u GoT-u viđena retka doza pravde u vesteroškom svetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svideo se nekom to ili ne, svako ko je bio napravio neki kiks je sa zaslugom bio kasnije ubijen.Ima tu par izuzetaka, ali kada gledas iz odredjenog ugla dodje ti samo da se zapitas sta mu je to trebalo.Jeste da mi je bilo krivo sto su u pocetku bili ubijeni likove koje sam gotivio, ali su napravili gresku koja je kasnije brutalno kaznjena.

                          @AK

                          Nas dvojica smo i pre delili slicne poglede po pitanju GoT, pa reci koji lik ti je drag a ko omrazen.

                          Kad vec spominjes velicine, plasim se da je Jagdis za vecinu likova koji su zivi u seriji velicina.

                          Meni je zapravo fascinantno da vise nemam nijednog lika ne gotivim puno, sve su mi manje-vise zgadili.Euron mi deluje kao potencijalno zanimljiv i kontraverzan lik.Mada ne verujem da ce da prezivi sledeceu sezonu,.

                          Comment


                          • Sad mi pade na pamet, ko ovo nije gledao propustio je strasnu genijalnost

                            http://www.imdb.com/title/tt1554369/
                            sigpic

                            Comment


                            • HBO otkazao Vinyl, jos jedan skup projekat koji je pusten niz vodu.U posledje dve godine su katastrofalni za njihove standarde, ne znaju gde udaraju i bas prave lose procene netipicne za njih.Sreca po njih pa je sesta sezona GoT malo bolja od pete.

                              Nisam uopste optimista za Westworld, stavise sacekacu prvih nekoliko nedelja da vidim kako ce da prodje kod publike.

                              Comment


                              • Euron je i meni potencijalno jako zanimljiv,ali mi se cini da su ga predstavili u seriji kao bezveznjaka nekakvog

                                Plavu malu raspalu bas ne podnosim jbt nemoguce koliko me nervira.Kingslayer ogroman potencijal,ali prestavljen kao zadnji jadnik koji samo trci za sestrinom suknjom...najvece odusevljenje u zadnjih par sezona veliki Ser Brynden Tully zvani Blackfish.Citao sam da je Jamie kao dijete provodio vrijeme s njim u onoj utvrdi i da ga je moljakao da mu prica o tom ratu cija je ziva legenda Blackfish.Jamie koji je vazio za najveceg potencijalnog ratnika(ucenik najboljeg u to vrijeme Ser Arthur Daynea) sada dolazi kao propali lik kod svog idola iz djetinjstva i ova institucija ga ponizava u onom razgovoru sto ovom jako tesko pada...

                                Radnja u sadasnjosti mi je prosjecna pa sam zasao malo u proslost gdje su ocigledno bili pravi likovi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X