Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hteo sam i toga da se dotaknem, ova serija je mozda i malo prerano izasla na tv ekrane i to pricam ponajvise zbog budzeta posto se zna za sta se odvaja najvise para.Tako se nedostatak para reflektuje na odredjene delove serije koje su poludovrseni proizvod i koji su bas povrsno predstavljeni tako da kod gledaoca izazivaju ravnodusnost ili prezir.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Oberin mi je posle Tajvina omiljeni lik bio.

      Ali bi bilo super kul da je Remzi sjebao Dzona i Sansu, kakav bi meltdown nastao po internetu. Martin popustio pod pritiscima javnosti.
      E vidis ovo je recimo kljuc tvog i mog suprotnog stava, ti navijas za seriju i njen kvalitet a ja za likove u seriji i pravdu u njoj.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Lako je tako iz fotelje, pa perjaj sta valja a sta ne valja a mi sada svi minimum 20. godina stariiji i iskusniji od te dece.
        Direktan uticaj je ovo: Ned Stark preko knjiga bla bla bla otkriva da deca nisu od Debelog i Sanse, malte ne otkriva i slucaj pada Brena sa kule.
        Sastaje se sa Sersei i njoj kaze da ako ona ne kaze Debelom ON ce. Tu sve pocinje. Ratnici Severa upleteni u "jebenu brakorazvodnu parnicu" i ko koga vise voli ili ne voli, cija su njihova deca. Sve posle je "to je sto je" al` kriviti decu koja su malte ne svi maloletni i nemaju nikakvog iskustva je po meni skandal.
        Ok ne mozes dete kriviti za odredjene stvari, a Sansa je u tom trenutku bila jedno naivno, glupo dete. To je u redu.
        Ali za Kejtlin i njene postupke jednostavno nema opravdanja. Neko ce reci majcinska briga i ljubav. Ok slazem se, ali sta se postize tim glupavim postupcima, niti se umanjuje briga niti se pokazuje ljubav. Necu sada da nabrajam sve glupave poteze Kejtlin Stark, trebalo bi mi podosta vremena.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Hteo sam i toga da se dotaknem, ova serija je mozda i malo prerano izasla na tv ekrane i to pricam ponajvise zbog budzeta posto se zna za sta se odvaja najvise para.Tako se nedostatak para reflektuje na odredjene delove serije koje su poludovrseni proizvod i koji su bas povrsno predstavljeni tako da kod gledaoca izazivaju ravnodusnost ili prezir.
          Da ne bude zabune scene sa zmajevima su neverovatne, i vidi se da su ozbiljno radili na njima, ali nisu one problem. Problem je cela ta prica, u odredjenom trenutku oko Mirina, koja deluje iseckana, nedovrsena, otaljana. A verujem i ja da je to najvise zbog nedostatka love iz budzeta.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • A kako flota popali i porusi pola Mirina sa kilometar razdaljine onim vatrenim kamenjem a zmajevi pridju na pet metara i ne zaakaci ih niti jedan vatreni kamen...
            to vam je ono strele a Dzon ziv. Nije on supermen, on je odredjen za druge i vise stvari.
            Ja sam sto puta rekao da sam tezak strejtas i da mzim bilo sta SF zanr ili tako te neke kurceve fantastike ali eto navukao se pa gledam ali evo i zasto mrzim takve stvari,sve je podlozno kritici i shvatanju. Zato sam najsrecniji kada pocne film ili serija sa "Radjeno po istinitom dogadjaju" pa neka ide sve u qrac. Niko nece da poleti ili tako nesto
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Pa zato sto su ovi na brodovima u tom trenutku zbog pregovora obustavili paljbu i brodovi nisu uopste ni pucali.
              Onda tu imamo i faktor iznenadjenja kada tri leteca cudovista lebde iznad brodova. Bas ce one muce za katapultima u tom trenutku da pale vatru i pucaju u njih. Stoje i zabezeknuti blenu, nekoliko sekundi kasnije, gore.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Neka sve sto rade Starkovi, bude greska ALI to rade casno i najmanje lose utice na druge, dok kod drugih sve izvitopereno i preliva se na sve kuce. Cast izuzetcima.
                Evo ja sam 100 % ubedjen i da je Rob ozenio neku Frejevu cerku da bi Starkovi opet bili pobijeni. Frej i taj problem svadbe bez Roba je minoran, onim sto je Ned saznao postalo je samo peglanje na relaciji Stark - Lanister. Da konjina Frej nije saradjivao sa Lanisterima (i Boltonom) Lanisteri bi i njega smakeli.
                Last edited by AIRBORNE; 21-06-16, 01:57.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Pa zato sto su ovi na brodovima u tom trenutku zbog pregovora obustavili paljbu i brodovi nisu uopste ni pucali.
                  Onda tu imamo i faktor iznenadjenja kada tri leteca cudovista lebde iznad brodova. Bas ce one muce za katapultima u tom trenutku da pale vatru i pucaju u njih. Stoje i zabezeknuti blenu, nekoliko sekundi kasnije, gore.
                  CCCCC na sve imas prikladan odgovor ma raspalio bi bar jedan kamen
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Sve je mnogo kompleksnije od sve ove nase vecerasnje price al` suma sumarum, PRAVDA ZA STARKOVE MORA BITI ZADOVOLJENA.
                    I ono sever pamti je glupost nevidjena ali mora biti STARKOVI PAMTE.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Ala ste ga vi zaboli. Sansu ocima ne mogu, ali uzivao sam na kraju epizode zajedno sa njom
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Saburo i Sandu, otkazana Penny.. nema više Miss Ivess
                        Last edited by Lord Aleksoni; 21-06-16, 10:22.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Sabiro i Sandu, otkazana Penny.. nema više Miss Ivess
                          E jbg, zavrsice se znaci ova sezona i to je to.
                          Jos koja epizoda i gotovo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Šta mislite, da li neko može da uradi nešto zmajevima? Ko može protiv njih? Ili jedino sami sebe da sjebu nekako itd.

                            Jeste, celu seriju se oni razvijaju, dočekali su svojih 5 minuta, kao i Deneris koja će napokon doći u svet ostalih bitnih likova ali sve to deluje vrlo lako sada. I glavna teorija je ta da će joj se pridružiti 2 lika na zmajevima.
                            Ona određuje na kraju ko će ostati živ, ko će moći da živi u njenom svetu i izabraće verovatno dobre likove koji su živi tada. Tako da Starkovi + Deneris je kraj serije. Mislim nije da je neočekivano samo mi je nekako glupo što je već poznat kraj a ovo čisto da vidimo kako će se razvijati priča do tada i na koji način će padati preostali likovi.

                            Govorim o seriji, ne o knjigama.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Pa nije bas, jer Deneris nema bas lepo misljenje o Starkovima.
                              Spoiler
                              Pogotovo ako ima kao svog glavnog savetnika Tiriona Lanistera, koji nema bas dobru istoriju sa Starkovima, sem sa Dzonom. I ako znamo da je najsnazniji Stark trenutno (Sansa) pod okriljem Maloprstica. Ja stavise nisam uopste ubedjen da ce ona vladati Vesterosom na kraju serije. Njen glavi zadatak ce biti da dovede zmajeve i masivnu vojsku u Vesteros koji ce odigrati presudnu ulogu u bitci protiv Ledenih. A najbitnije od svega je sto ona mora da pronadje jahace svoje zmajeve. Ona jase jednog (Drogona) znaci trebaju joj jos dve osobe za Viseriona i Regala.

                              Tako da kraj serije po meni nije bas toliko ocigledan i predvidljiv.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Mozda Bren jedino, ne vidim ko bi drugi mogao ista da uradi.

                                Ne znam ni kako ubiti zmaja? Otrov, neki odredjeni metal?

                                Mozda Night King... on je ipak izgleda jako zajeban lik .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X