Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Realno bilo je predvidivo.
    Spoiler
    Samo je pitanje bilo na koji nacin ce da ode. Otisao je na zanimljiv
    Naravno, znalo se odavno.
    Hahahahah da
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Naravno, znalo se odavno.
      Hahahahah da
      Ali takodje jebes sve ostale. Patuljak je slavni i u seriji je glavni. Ostali svi (barem u seriji) za pola koplja iza... za citavu dizunu koplja, sta pola.
      Spoiler
      Najjace je sto je izgradio toliki uticaj kod Deneris, koja mu bezgranicno veruje, znaci ima ogromno poverenje u njega i u isto vreme jasno joj je da bez njega tesko da bi ostvarila sve sto je do sada ostvarila. Za sada Tirion odradjuje svoj deo maksimalno i maestralno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sad kad je Ramsey otišao, da pohvalim glumu Iwan Rheona koji je bio fantastičan ove 3-4 godine. Sjajno je odigrao svoju rolu.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Toliko ste mi slatki sa tim hejtom, kao neke krofnice sa dzemom.
          Spoiler
          Pukni te.
          Nema teorije da svet ostane na najvecim pickama i ratnim profiterima Lanisterima, na sizofrene ljude sa promenom raspolozenja i ponasanjima
          Starkovima se pridaje mnogo paznje, covek ih potamanio ostace ih max. dvoje, al` zato ova "gudluking blondi" lezbaca ima sve servirano dok kepec onako uz vino polu pijan svojom britkom retorikom resava belosvetske probleme. Volim ga al` da je zlatan-nije. Remzi kralj, tri poteza u napred... pa gde pobeze pickurina sa bojnog polja
          Sadista kompleksaski, od oca budale koji uzgaja budalu. Eno vam ga raskomadan a usran u gace zbog svojih poslednjih nekoliko sekundi.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Zna se ko je pobjednik Igre Prestola.

            Samo jedan, brat moj kepec
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Novi rekord. Za finale sezone, očekujem milion seedersa.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Da li si i ti medju njima? Ili jedan od onih koji brise torent u sekundi nakon skidanja
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Da, da, naravno. 2-3 dana seedujem sve što skinem. Hvala KILLERS - u i čitavoj ekipi ettv.
                  EDIT: prvi put u istoriji torent sajta, preko milion seedersa. Još da BATV i FUM ne izbacuju svoje verzije, bilo bi ovde dosta više.

                  Last edited by Tarantula®; 20-06-16, 21:37.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kakvo sranje od epizode, nerealno potpuno, raspali Starkovi i Dzon koji prezivljava nemoguce pobjedjuju. Kisa strijela mu nista ne moze. Da covjek razmisli da li i dalje da gleda.
                    Razmisljam da pocnem da gledam Once a Upon a Time, oni su barem dosledni.Znas sta da od njih ocekujes, to i dobijes.

                    Ove dve sezone(5 i 6) stete seriji isto kao i u slucaju Dextera, otprilike kvalitet sezona raste i opada u istom smeru.

                    Comment


                    • A sta ste vi ljudi ocekivali?
                      Spoiler
                      Da Remzi Bolton pobedi u ovoj bitci i on bude taj koji ce predvoditi sever protiv Belih Hodaca?
                      Da nakon onog Sansinog pisma, Maloprstic ne iskoristi priliku i ne uleti da pomogne u poslednjem trenutku. Planski naravno, realno mogao je i ranije da se pojavi, ali je cekao da se medjusobno sto vise porokaju - iskusan je to lisac.
                      Tako da se nakon tog pisma znalo ko ce pobediti u Bitci za Zimovrel.
                      Jedino sto zaista nije ok, je nevidjena sreca Sneznog na bojnom polju. Leti mali milion strela a niti jedna da ga okrzne makar, konja mu pogode 5-6 komada, a njega naravno ni jedna, umalo se ne ugusi u masi ljudi, ali se na kraju nekako ipak iskoprca, nekoliko puta bude blizu da pogine u borbi pod naletom konjice, ali opet se nekako tu pojavi neki drugi konjanik koji ga spase ili cak konj bez jahaca, Tormund ga spase kada je lezao a neprijatelj bio u prilici da mu zada zavrsni udarac ..... Nevidjena sreca. Ali opet sto bi ga vracali u zivot samo da bi ga nekoliko epizoda kasnije ponovo roknuli. Tako da nije bilo logicno ni malo da on pogine. Ali je malo i naivan nacin na koji su napravili da ne pogine. Ako samo to zamerate slazem se sa vama.
                      Dajte neku konkretnu zamerku pa da vidimo sta imamo?
                      Last edited by Sandugp; 20-06-16, 23:08.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Iskreno preteruješ ga i ti Mariću , evo danas mi 200 ljudi prošlo kroz kafić i nema ni jedan da je rekao da je sranje epizoda , ti i Vladan ste izuzetci
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ali takodje jebes sve ostale. Patuljak je slavni i u seriji je glavni. Ostali svi (barem u seriji) za pola koplja iza... za citavu dizunu koplja, sta pola.
                          Spoiler
                          Najjace je sto je izgradio toliki uticaj kod Deneris, koja mu bezgranicno veruje, znaci ima ogromno poverenje u njega i u isto vreme jasno joj je da bez njega tesko da bi ostvarila sve sto je do sada ostvarila. Za sada Tirion odradjuje svoj deo maksimalno i maestralno.
                          Tiron je najveca likcina, ne moze niko rame uz rame sa njim, eventulano da mu ciste cipele
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Ricko takvi kao ti su najvece psihopate, nervozni koji se zalete, ludi kraljevi i tako takvi
                            Ne odrices se svojih samo zato sto im je radnja u delu (knjiga,serija) SPORA!
                            Sada dobijeas objasnenje.Ja kada sam neke likove zgotivio to je bilo zbog njihove price za koju sam video da ima potencijala.Napisao sam pre godinu-dve u ovoj temi i otprilike je i Erik gotivio iste likove tada i kapiram da ako ne delimo isto da barem delimo slicno misljenje.Napisao sam Dzon, Arija i Tirion.Mislim da nikog drugog nisam stavio, sada ne volim nikog od njih iz razlicitih razloga.Jos od prve sezone me je najvise interesovalo sta ce se desavati sa Dzonom i Arijom jer kao sto zato sto mi se svidelo u kom smeru ide njihova prica i sto ima gomila nepoznatih.Tiriona nisam nesto posebno gotivio u prvoj sezoi, stavise bilo mi je krivo sto je preziveo kod Lejdi Erin ako se ne varam.Od druge sezone kada sam shvatio da je mini Haus kao i to da su on i Varis ubitacan tandem mi je postao jedan od najdrazih likova.Sada su mi ga producenti zgadili, previse siluju njegovog lika cisto zbog publike i malo je reci da je dijalog los i smesan, pogotovo njegove konverzacije sa Misandrei i Crvom.Za Ariju sam bas zeleo da postane Asasin i da se okane svoje proslosti, od kraja prosle sezone sam se nadao takvom scenariju i malo je reci da sam razocaran sta se desavalo u poslednje dve nedelje i sto se vraca svom prvobitnom cilju.Uopste mi nece biti zao ako je ubiju.Verovatno ce pisci naci neki olaksavajuci faktor zbog kojeg ce da pozivi do poslednje sezone.I ona i Dzon su mi bili interesantni zbog njihovog okruzenja i zeleo sam da vidim u kom klupku ce da se odmotava prica.Od onog trenutka kada je Dzon obesio Ser Alistera i Olija, postao sam skroz ravnodusan prema njemu a iskreno mnogo me nervira
                            kada glavne likove stave u zivotnu opasnost, a zna se da ce da prezive zato sto su ''bitni'' za pricu.Dzon mi je sada nekako metiljav i u ovom trenutku malo nerazradjen kao lik, a i sticem utisak da scenaristi nemaju trenutno dobru ideju sta da rade sa njim.Kasnije sigurno znaju, ali sada se itekako muce kako bi dosli do toga.Suma sumarum, postao sam ravnodusan na te likove.Imam ovako generalno par likova za koje jedva cekam da vidim mrtve, a scenaristima i producentima mogu samo uvrede da porucim zbog toga u sta su postale poslednje dve sezone.Koliko se samo nelogicnih stvari desilo.

                            Spoiler
                            Sansa vec sada vuce na Sersei, a i cela ta poslednja scena mi je debilna i nepotrebna.Jebem ti kera koji prvo skoci na gazdu koji ga nije hranio sedam dana, a ne na Sansu.Ili zasto nije skocio i na Sansu.Idu mu na onu stvar ovakve nelogicnosti, americki producenti nas tretiraju kao da smo gomila idiota koji cemo da progutamo sve.Sansi zelim bolnu smrt, ostali Starkovi mogu da prezive samo neka ona umre.Objasnite mi, ovo nikako ne mogu da razjasnim kako je kucka ostala ziva.


                            Lanistere nisam voleo zbog Sersei, Dzofrija i sada delimicno Tomena.Sem Tiriona(Tivina sam doduse zgotivio delimicno u cetvrtoj sezoni) ne verujem da cu ikada ikoga iz te kuce da zavolim, zadovoljan sam sto Mardzeri i Tirelovi, kao i Vrabac su zagorcali zivot Sersei ali to ne znaci da zelim da prezivi do kraja.

                            @Vladan

                            Bice bolje sada u drugoj sezoni Telltale GOT.

                            Spoiler
                            Jebace vas Vajthilovi ludi Aser ili Rodrik.
                            Samo Aser i debilko GeredImam osecaj da ce da bude zanimljiv deo sa ujkom Malkomom.


                            Slazem se apsolutno sa tim sto si rekao sto bez obzira sto se to pokusava da ponovo imamo standardnu podelu na dobro i zlo i sto bi sve to na kraju moglo da se zavrsi sa hepiendom.

                            Spoiler
                            Meni ne smeta sto je Remzi otisao, iskoriscen lik i treba ga skloniti.Mnogo smeta sto niko bitan nije ubijen sa druge strane.Ta vrsta disbalansa mi smeta, kao i to sto su Sansa i Dzon preziveli.Ovog su trebali strele da probodu, a ovu drugu ker da izede.Jebem ti holivudizaciju serije.


                            @Sandu

                            Spoiler
                            Od svih likova najmanje sam to od tebe ocekivao da mi kazes, no nebitno.Meni je tih prvih 10 minuta najbolji u celoj epizodi, jedino sto mi se posle svidelo je naravno sa strelom mozda i to sto se Dzon gusi i nekako uspeva da prezivi.To je jedna od retkih scena gde mi ne smeta sto glavnog lika stavljaju u zivotnu opasnost.Da se vratim na pocetak, prebrutalna scena za zmajevima, Tirion konacno dobio par dobrih recenica koje ce da izgovori i naravno egzekucija Crva.Meni je to bilo sokantno i nepredvidivo, jednostavno me je nateralo da ustanem sa stolice u tom trenutku.Ovo ostalo sem ubistva Tomena kao i prezivljavanje Dzona je na mene ostavilo utisak meh, jer je sve bilo predvidljivo i islo je u smeru kakvom su prizeljkivali hejteri Remzija tj nadali su da ce tako da se zavrsi.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A sta ste vi ljudi ocekivali?
                              Spoiler
                              Da Remzi Bolton pobedi u ovoj bitci i on bude taj koji ce predvoditi sever protiv Belih Hodaca?
                              Da nakon onog Sansinog pisma, Maloprstic ne iskoristi priliku i ne uleti da pomogne u poslednjem trenutku. Planski naravno, realno mogao je i ranije da se pojavi, ali je cekao da se medjusobno sto vise porokaju - iskusan je to lisac.
                              Tako da se nakon tog pisma znalo ko ce pobediti u Bitci za Zimovrel.
                              Jedino sto zaista nije ok, je nevidjena sreca Sneznog na bojnom polju. Leti mali milion strela a niti jedna da ga okrzne makar, konja mu pogode 5-6 komada, a njega naravno ni jedna, umalo se ne ugusi u masi ljudi, ali se na kraju nekako ipak iskoprca, nekoliko puta bude blizu da pogine u borbi pod naletom konjice, ali opet se nekako tu pojavi neki drugi konjanik koji ga spase ili cak konj bez jahaca, Tormund ga spase kada je lezao a neprijatelj bio u prilici da mu zada zavrsni udarac ..... Nevidjena sreca. Ali opet sto bi ga vracali u zivot samo da bi ga nekoliko epizoda kasnije ponovo roknuli. Tako da nije bilo logicno ni malo da on pogine. Ali je malo i naivan nacin na koji su napravili da ne pogine. Ako samo to zamerate slazem se sa vama.
                              Dajte neku konkretnu zamerku pa da vidimo sta imamo?
                              Spoiler
                              Ocekujem dosljednost. Ako je Remzi zgazio Stanisa na bojnom polju, onda je trebao da zgazi i Snoua. Jbg Remzi se pokazao kao mnogo jaci takticar, ima brojniju i jacu vojsku i meni je ovakvo rjesenje krajnje problematicno. Ne bi bio problem da je Dzon uspio da ga takticki pobijedi, ali ne, on je usao u zamku, njegova vojska je razbijena u svakom smislu i iscupali su se. Nacin na koji je to cupanje predstavljenjo i rijeseno je prilicno naivno. Jednostavno im nije bilo spasa. Sta mene interesuje oce li da ga vracaju par epizoda samo ili do kraja, neka ga ponovo vrati ako ga ubiju, Borika vrace covjek trista puta, ali do sad nijednom u seriji nije trijumfovala slabija vojska i vojskovodja koji je otisao na bojno polje bez ikakve taktike i plana, bez eto danas. Odgledao sam jos jednom epizodu, scene borbe su vrhunske zaista, ali sto se postavke i same taktike tice Remzi ga je apsolutno izdominirao.

                              Ja sam svjestan da je ovo super sirokim masama, dobili su svoju malu satisfakciju, Starkovi se dizu, ja sam svakako manjina i jedan od rijetkih kojem su miliji "negativci", ali u Martinovom svijetu tobos nema negativaca i pozitivaca, ali ipak ima.

                              Neka Sjever predvodi onaj koji je najjaci i najobuceniji, to Dzon Snou svakako nije, meni je ovo presmijesno.
                              sigpic

                              Comment


                              • IRON FROM ICE

                                Spoiler
                                Nije da uopste ne odgovara smrt Remzija, sad ce ovo malo Forestera da pociste Vajthilove zato sto su izgubili podrsku.


                                Mogli bi ovi iz Telltale-a da izbace sto je pre moguce drugu sezonu, nakon danasnjih dogadaja mora da se povrati zamak Forestera.

                                Comment

                                Working...
                                X