Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao bi Dzon da jase u osmicu onda Nemojmo se zajebavati pokupio bi ga pre ili kasnije bez obzira kako ovaj trcao.
    Kakvo neiskusno dete, magarcic tinejderski postao vec ....
    A za Sansu se polako plasim, ne bih voleo da postane nesto sto nije, ali ne verujem da ce.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sandu znam da se zjb i da volis tako na likove tj. karaktere bacati "slag" ali nije bilo teorije da prezivi,da je bio i na Tomos motoru ona preteca prve verzije hihihi
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • GoT

        Spoiler
        Predobra epizoda. Na kraju Ramsey ode od svojih džukela. Daenerys dominantna. Mogli su ovu epizodu staviti za finalnu, najbolja je u ovoj sezoni.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Kakvo sranje od epizode, nerealno potpuno, raspali Starkovi i Dzon koji prezivljava nemoguce pobjedjuju. Kisa strijela mu nista ne moze. Da covjek razmisli da li i dalje da gleda.
          sigpic

          Comment


          • U hu,krivo ti je
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Spoiler
              Krivo Vlajku sto je Remzika zaplatio.

              Jedan manje Remzi koji me zivcira u zivotu. Ostao je onaj velski jos.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Spoiler
                Apsolutno, da serija nije ovakva kakva je ne bi mi bilo krivo, posto jeste i posto je kao sve moguce i nema dobrih i losih onda me ovakve stvari bas nerviraju. Nema nikakve logike da se metiljavi Starkovi ovoliko forsiraju, ta kuca zasluzuje potpunu propast jer su mlakonje i pizde najvece, ali povrh svega toga, oni su oni najdosadniji ljudi na svijetu, da se upucas samo dok ih slusas. Nije ovaj svijet za njih, on je za nemilosrdne Lanisterove i Boltone, za prefiganog Varisa, Tiriona i Maloprstica. Ja bih razumio da je Remzi neki debil koji nista ne zna i samo se izivljava, ali on zaista nije takav, vidjeli smo da je vrhunski takticar, gleda nekoliko koraka naprijed konstantno, da je rodjen za ovo doba jednostavno. I onda dodje Dzon faking Snou i prezivi bas nemoguce, ali ajde imao je srece, potom ga gazi milion ljudi i to prezivljava, ali cime je Sansa Stark zasluzila da pobijedi u bilo kojoj bici? Idi drugarice igraj se sa barbikama, glumi damu, udaj se za kralja nekog to je razlog tvog postojanja, ona je nasla da se smijulji, ona glupaca najveca u kraljevstvu, Sersi je za nju Ajnstajn licno.

                Ja sam znao da ce Dzon da pobijedi, ali ovo je bas apsolutno nerealno. Dva najjaca lika u seriji u sklonjena, prvo Tajvin, sad i Remzi, dva lika koji su jedina sposobna da zive u takvom vremenu, da vladaju u takvom vremenu.

                Jer znas da ce Deneris uvijek da preovlada, jer znas da ce Dzon i Sansa uvijek da preovladaju. Ali Den eris koliko je god mrzna ima te jebene zmajeve, Neokaljeane i sad Dotrake, ove neka nenormalna sreca prati. I vec znam da su tu da ostanu do kraja, kao i Deneris, svi ce otici, oni ce ostati. Sve je moguce kako da ne. Pih.



                Spoiler
                Zaboravih Arju, ona ce takodje sve prezivjeti, kao i Bren mali debilni. Sve u svemu sta god da se desava Starkove moras da gledas. Ostaje nada da ce Dzejmi da skine barem dva clana familije Stark, za dva neka se pobrinu setaci.
                sigpic

                Comment


                • Ovo je ipak bilo vrijeme jakih, nezavisnih zena, kao i danas. Poruka je jasna. Ustani kalisi, lazbejko i sponzoruso.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Spoiler
                    Apsolutno, da serija nije ovakva kakva je ne bi mi bilo krivo, posto jeste i posto je kao sve moguce i nema dobrih i losih onda me ovakve stvari bas nerviraju. Nema nikakve logike da se metiljavi Starkovi ovoliko forsiraju, ta kuca zasluzuje potpunu propast jer su mlakonje i pizde najvece, ali povrh svega toga, oni su oni najdosadniji ljudi na svijetu, da se upucas samo dok ih slusas. Nije ovaj svijet za njih, on je za nemilosrdne Lanisterove i Boltone, za prefiganog Varisa, Tiriona i Maloprstica. Ja bih razumio da je Remzi neki debil koji nista ne zna i samo se izivljava, ali on zaista nije takav, vidjeli smo da je vrhunski takticar, gleda nekoliko koraka naprijed konstantno, da je rodjen za ovo doba jednostavno. I onda dodje Dzon faking Snou i prezivi bas nemoguce, ali ajde imao je srece, potom ga gazi milion ljudi i to prezivljava, ali cime je Sansa Stark zasluzila da pobijedi u bilo kojoj bici? Idi drugarice igraj se sa barbikama, glumi damu, udaj se za kralja nekog to je razlog tvog postojanja, ona je nasla da se smijulji, ona glupaca najveca u kraljevstvu, Sersi je za nju Ajnstajn licno.

                    Ja sam znao da ce Dzon da pobijedi, ali ovo je bas apsolutno nerealno. Dva najjaca lika u seriji u sklonjena, prvo Tajvin, sad i Remzi, dva lika koji su jedina sposobna da zive u takvom vremenu, da vladaju u takvom vremenu.

                    Jer znas da ce Deneris uvijek da preovlada, jer znas da ce Dzon i Sansa uvijek da preovladaju. Ali Den eris koliko je god mrzna ima te jebene zmajeve, Neokaljeane i sad Dotrake, ove neka nenormalna sreca prati. I vec znam da su tu da ostanu do kraja, kao i Deneris, svi ce otici, oni ce ostati. Sve je moguce kako da ne. Pih.



                    Spoiler
                    Zaboravih Arju, ona ce takodje sve prezivjeti, kao i Bren mali debilni. Sve u svemu sta god da se desava Starkove moras da gledas. Ostaje nada da ce Dzejmi da skine barem dva clana familije Stark, za dva neka se pobrinu setaci.
                    Pazi Vlajko ima istine i logike u tome sto pises, ali
                    Spoiler
                    Starkovi imaju Zimovrel... jel tako??? Imaju kurac moj, imaju sacicu vernih ljudi koja im je ostala (Dzon i Sansa, na njih mislim) i sacicu Divljana koji su preziveli. I sta jos imaju??? Nervoznog Davosa, koji je provalio sta se desilo sa Sirin i koji ce da udari sada na jos uvek po malo pogubljenu Melisandru. I sta jos imaju???? Maloprstica, sa svom svojom poprilicno netaknutom vojskom (koja je pretrpela minimalne gubitke) za vratom. I sta jos imaju???? Imaju HAOS, skinuli su Boltone sa vrata, to da, svaka cast, i mou polako da pocnu da ujedinjuju Sever i da se spremaju za konacnu bitku. Jel tako? Kurac je tako. Boltone jesu skinuli, ta pretnja vise ne postoji, ali umesto njih je sada tu prefinjeni, premudri, lukavi, prefigani, zajebani Maloprstic, kome moze da dune svasta i koji ce ovu trenutnu situaciju, budi siguran iskoristiti na najbolji moguci nacin po sebe.
                    Jesu dobili bitku, jesu oboje zivi, ali ko je u stvari tu pravi i jedini pobednik??? Jebeni Petir Belis - Maloprstic.
                    Sta ce dalje da bude ... videcemo. I to je to sto ti pises, Nije to vreme i svet u kome najbolje prolaze likovi poput Starkova. I u seriji se vidi da nije. To je svet u kome likovi poput Maloprstica profitiraju. A to smo upravo i videli.
                    Tako da glupo je napadati Dzona i Sansu za nesto sto jos uvek nisu ni postigli, ako cemo realno. Naravno da sve vuce ka tome da oni na kraju budu konacni pobednici i da budu jedni od predvodinka sila Svetla protiv Maraka, ali da ce im biti nesto mnogo lakse posle ove (pirove) pobede .... nije bas fakat.
                    Last edited by Sandugp; 20-06-16, 14:59.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Meni ti komentari nisu jasni,kao da gledate fudbal,skupstinu il sta ja znam

                      Ono serija,knjiga jbt il ja osobno nisam upao u to sa takvim zarom
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pazi Vlajko ima istine i logike u tome sto pises, ali
                        Spoiler
                        Starkovi imaju Zimovrel... jel tako??? Imaju kurac moj, imaju sacicu vernih ljudi koja im je ostala (Dzon i Sansa, na njih mislim) i sacicu Divljana koji su preziveli. I sta jos imaju??? Nervoznog Davosa, koji je provalio sta se desilo sa Sirin i koji ce da udari sada na jos uvek po malo pogubljenu Melisandru. I sta jos imaju???? Maloprstica, sa svom svojom poprilicno netaknutom vojskom (koja je pretrpela minimalne gubitke) za vratom. I sta jos imaju???? Imaju HAOS, skinuli su Boltone sa vrata, to da, svaka cast, i mou polako da pocnu da ujedinjuju Sever i da se spremaju za konacnu bitku. Jel tako? Kurac je tako. Boltone jesu skinuli, ta pretnja vise ne postoji, ali umesto njih je sada tu prefinjeni, premudri, lukavi, prefigani, zajebani Maloprstic, kome moze da dune svasta i koji ce ovu trenutnu situaciju, budi siguran iskoristiti na najbolji moguci nacin po sebe.
                        Jesu dobili bitku, jesu oboje zivi, ali ko je u stvari tu pravi i jedini pobednik??? Jebeni Petir Belis - Maloprstic.
                        Sta ce dalje da bude ... videcemo. I to je to sto ti pises, Nije to vreme i svet u kome najbolje prolaze likovi poput Starkova. I u seriji se vidi da nije. To je svet u kome likovi poput Maloprstica profitiraju. A to smo upravo i videli.
                        Tako da glupo je napadati Dzona i Sansu za nesto sto jos uvek nisu ni postigli, ako cemo realno. Naravno da sve vuce ka tome da oni na kraju budu konacni pobednici i da budu jedni od predvodinka sila Svetla protiv Maraka, ali da ce im biti nesto mnogo lakse posle ove (pirove) pobede .... nije bas fakat.
                        Spoiler
                        Pa ja kazem nema logike da se oni ovoliko forsiraju, oni su nesposobni za takvo vrijeme, a izaci ce kao pobjednici. Serija je krenula u tom smjeru da biti dobar ili los nista ne znaci, pobjedjuju najsposobniji, a Starkovi to svakako nisu. I sad ide kao najbolja i najvaznija epizoda sezone ona je prepuna klisea i zbog koje ce siroke mase da budu prezadovoljne. Ovo nije trebala da bude takva serija, a ispada da je bas takva, na kraju uvijek znas da ce " dobri momci" da pobijede.

                        Remzi je razbio Stanisovu vojsku, isto tako je trebao da pregazi i Dzonovu, a sponzorusica je znala da dolazi Bejlis i poslala je dva brata u smrt maltene. Sjajno, vazno je da je na kraju dobila svoju osvetu. Jad i bijeda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Spoiler
                          Pa ja kazem nema logike da se oni ovoliko forsiraju, oni su nesposobni za takvo vrijeme, a izaci ce kao pobjednici. Serija je krenula u tom smjeru da biti dobar ili los nista ne znaci, pobjedjuju najsposobniji, a Starkovi to svakako nisu. I sad ide kao najbolja i najvaznija epizoda sezone ona je prepuna klisea i zbog koje ce siroke mase da budu prezadovoljne. Ovo nije trebala da bude takva serija, a ispada da je bas takva, na kraju uvijek znas da ce " dobri momci" da pobijede.

                          Remzi je razbio Stanisovu vojsku, isto tako je trebao da pregazi i Dzonovu, a sponzorusica je znala da dolazi Bejlis i poslala je dva brata u smrt maltene. Sjajno, vazno je da je na kraju dobila svoju osvetu. Jad i bijeda.
                          Pa da su bas toliko nesposobni i nisu, ali cinjenica je da nisu snalazljivi kao odredjeni drugi protagonisti serije.
                          Spoiler
                          I jos nesto je cinjenica, a to je da trenutno nisu u nekoj preterano boljoj situaciji nego sto su bili pre bitke. Kao sto sam rekao nema Remzija, ali sada je tu Maloprstic. I ne verujem ja da ce oni nesto bas dobro da prodju. Na primer u ovoj epizodi je jos jedan Stark izgubio zivot. Rikon, a on je bio jedini koji je mogao najlegitimnije da preuzme Zimovrel i pravo na Sever. Ovako imamo kopile, cerku i sina za koga se i ne zna da je ziv a koji je pride bogalj i opasna varga i vise je posvecen magiji nego nekom vladanju. Kakvog oni tu pretendenta imaju? Trenutno skoro nikakvog, pogotovo kada se sazna ko je zapravo Dzon.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Nesto vezano za sledecu epizodu ako ste gledali trajler.
                            Spoiler
                            Videli ste scenu Zimovrela pod snegom i belu pticu koja dolece. Tacnije belog gavrana. Beli gavrani su znatno redji od klasicnih crnih i krupniji. I koristi ih Citadela (srediste mestara u Starigradu - mesto gde se Sem uputio da postane mestar) da javi promenu godisnjih doba. Naime u Martinovom svetu imamo dva godisnja doba: Leto i Zimu, i oni se menjaju ali ne traju striktno. Tacnije nekada leto traje desetak godina, a zima takodje, nekada to bude duze, nekada krace.
                            Znaci Beli gavran stize u Zimovrel da javi promenu godisnjih doba. Sta nam to govori:
                            ZIMA JE STIGLA. Nema vise onog toliko puta ponovljenog i vec malo dosadnog "Zima dolazi". Stigla je
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Steta...
                              Spoiler
                              Ode najjaci lik posle Tiriona i Maloprstica
                              Last edited by Mr. Wolf; 20-06-16, 16:23.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Steta...
                                Spoiler
                                Ode najjaci lik posle Tiriona i Maloprstica
                                Realno bilo je predvidivo.
                                Spoiler
                                Samo je pitanje bilo na koji nacin ce da ode. Otisao je na zanimljiv
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X