Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam i ja danas, odgledao prvu epizodu
    Crnobradi
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Ja sam tu seriju preporučio drugaru da gleda,sve super,oduševljen i stigne do polovine druge sezone i nakon jedne scene batali totalno da je gleda

      Mislim i meni je bilo mrsko al sam iskulirao
      Ljubav je cudo

      Spoiler
      Ne moze jedan ispad da baci sijenku na sve badass momente kapetana
      sigpic

      Comment


      • znači i ti si čitao sandu
        evo mi knjiga "ostrvo sa blagom" iznad glave al ne smem ništa da spojlam
        ovo mu dodje kao šta se pre toga dešavalo

        ja sam gledao od lika koji je ovo stvorio dzeriko "jericho" al to je ukinuto brzo pa sam morao strip da peglam do kraja
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nesto najjace na sta je moguce kladiti se u ovom trenutku:

          sigpic

          Comment


          • GoT

            Spoiler
            Remzi je odlično prošao jbga kad ti žena servira osvetu

            Comment


            • GOT

              Necu vam nista suflirati i spojlerati UZIVAJETE, nego
              Da li se secate kada sam vam rekao... "pusto ostrvo" Varis, Jara i Aja i mene serija usrecuje?
              To je bila neka moja ne 3D misao nego 5D

              Za Aju bi "poginuo", obozavam njen lik i sve oko nje u seriji i taj njen spisak i osvete ali evo...

              Spoiler
              Pristao bi na kraj i ostrvo a brojcano stanje Varis,Jara i Deni

              Nadam se da me bar muski kapiraju sad` iz drugog puta
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Gledam prvih 10 minuta ove nove epizode:
                KAKVA MOC!!!
                Zamislite leb vas ne bi jebo sta ce da bude kada ova tri cudovistanca dodju gore na sever i suoce se sa belim-hodacima i utvarama.
                Potop!!!!
                A Tirion i Sivi Crv i dalje dominiraju
                Last edited by Sandugp; 20-06-16, 10:58.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Tih prvih deset minuta je najbolji deo cele epizode.

                  Spoiler
                  Prekrstio bih se levom rukom pre par godina da ce Starkovi da mi postanu omrazeniji od Lanistera.
                  Last edited by Ricma; 20-06-16, 11:17.

                  Comment


                  • Ricko takvi kao ti su najvece psihopate, nervozni koji se zalete, ludi kraljevi i tako takvi
                    Ne odrices se svojih samo zato sto im je radnja u delu (knjiga,serija) SPORA!
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Tih prvih deset minuta je najbolji deo cele epizode.

                      Spoiler
                      Prekrstio bih se levom rukom pre par godina da ce Starkovi da mi postanu omrazeniji od Lanistera.
                      Maricu sta kenjas, sada gledam bitku, odlicna je....
                      Na stranu sva taktika i glupost Dzona i slicno. Bitka kao bitka je odlicno uradjena.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • To je ta čuvena borba o kojoj su pričali producenti,sećam se da je pomenuo nešto "dve armije,stoje jedna naspram druge"

                        da su to čekali i dali sve na to,vrhunski je izgledalo pozdravljam taj pristup da se specijalni efekti svedu na minimum
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Priznajem da sam se u jednom trenutku
                          Spoiler
                          uplasio da ce Dzon ostati zatrpan palim telima pritisnut ljudima koji se povlace i beze od kopalja - masom. Ta scena je zaista vrlo mucna i teska za gledanje. Na kraju da ne bi dzina Van-Vana, pa nista. Odradio je zrtvu samo tako. Predvidivo sve bilo, ali opet odlicno uradjeno, atmosfera klanice docarana vrhunski. Tormund zubima kolje ako treba Remzi dobio ono sto je zasluzio, svi srecni. Jedino sto ne valja je Maloprsticevo uplitanje, ali bez njega se nije moglo.

                          A Rikon kao retard trci pravolinijski, glineni golub, ovaj ga namerno malko promasio u startu samo da njemu i Dzonu da nadu. Sve u svemu prejebao ih Remzi samo tako, ali na kraju stigla konjica i to ga je sjebalo.
                          Last edited by Sandugp; 20-06-16, 12:50.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • I samo da se malo nadovezem, meni su najmocnije bile one scene - scena, kada kamera prati Dzona sa ledja tokom bitke. To mi se svidelo.

                            Spoiler



                            Ono kada konjica Boltonove armije jurisa ka Dzonu nije kompjuterski odradjeno. Zanimljivo.
                            Last edited by Sandugp; 20-06-16, 13:03.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sunce ti jebem kako dobra epizoda , definitivno su bolji i bolji svake sezone.I ta third eye kamera u toku bitke objasnila neke stvari

                              Spoiler
                              Jedino mi žao onog džina što ga je Remzi ubio


                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • A kako nesto zameriti neiskusnom detetu
                                Spoiler
                                koji trci pravoliniski , cik-cak trcanjem gubi snagu, sve je dalji od Dzona...
                                onda bi i Dzon trebao da jase cik-cak sa konjem prema njemu a Ramsay je ucenih fucking Robin Hooda
                                Ne ova ep. je odradjena zaista vrhunski, od zmajeva pa do bitke. Sav onaj metez i klanica. Bilo je nekoliko kadrova koji bas onako dizu standarde direktorima fotografije. Sansa gledala kako psi onoga... nametnula se ovom ep. bas.
                                Dobro, ona ce skenjati P.B. al` generalno samo da mi Aryu ne diraju i neka mala kolje.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X