Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au,tek sad,odgledao sam to odavno,čekam sad 3 sezonu a i strip sam pročitao koji pokriva dve sezone i još nešto preko,ok ima nekih razlika ali u suštini to je to

    Imam kod sebe i ostatak stripa ali još ga nisam pročitao,čini mi se da će serija imati bar još 2 sezone,minimum po nekoj slobodnoj proceni a mislim da sam negde pročitao i da je Del Toro tako nešto izjavio

    Serija ima baš dosta detalja,u stripu se brzo razvija radnja,samo akcija,akcija




    ps: maricu ja kolko vidim,tebi je veći gušt da praviš tu listu nego da gledaš filmove
    kako si krenuo da je širiš ostaće u amanet i budućim generacijama
    Last edited by saburo sakai; 01-06-16, 13:03.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment




    • Izašo je pilot ako nekoga interesuje
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Pa tako nekako, mada samo je jedan pickec (da si gledao GOT znao bi na koga mislim, ovako jbg).
        Endi je vise pizdeks.
        Nisam gledao, ali sam ispratio tvoje komentare na završetak čini mi se pete sezone.

        Sećam se da sam se smejao iako nisam imao predstavu o čemu pričaš.:-)

        Ta reč mi i dalje odzvanja.

        Možda bih i znao ko je to, ipak sam odgledao 13 epizoda.

        O kome se radi?
        Last edited by goku; 03-06-16, 21:11.

        Comment


        • Dominik Pursel zvezda serije "Bekstvo iz zatvora" doživeo je ozbiljnu povredu na snimanju novih epizoda hit serije.



          Inače snimaju seriju u Maroku tako da mogu da zamislim kako su skenjali serijal..
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ash vs Evil Dead

            https://www.rottentomatoes.com/tv/ash-vs-evil-dead/

            prva sezona
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment



            • sigpic

              Comment




              • Kakve su ovo legende !!!
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Haha, a u pozadini Jon Snow.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Gde nađoše ovu gromadu, jebote

                    Comment


                    • Odlicni su, ali niko kao brat Delevra, kako sabija covjek, pritom ima onaj nehumani glas



                      sigpic

                      Comment


                      • GoT

                        Spoiler
                        taman sam se ponadao da je Ajra over and out al' ono ćorak

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Već je obnovljeno za drugu sezonu

                          Pisao sam ja o tome koju stranicu ranije,ne pratiš...To je serija po stripu Kirkmana(lik koji je stvorio TWD)
                          Na torentu je već izašla prva epizoda,pilot epizoda mi je bila ok


                          Nego,ne znam kako gledaš serije,kako stojis sa stranim jezicimai,ako je to problem ,prevod imaš za verzije

                          480p.WEBRip.VIP
                          720p.HDTV.x264-BATV

                          https://rarbg.to/torrent/9oqe8wt

                          ps: i nije samo outcast izašao,stigo je i "preacher",isto po stripu,no o tome drugi put
                          A jbg udjem povremeno u temu
                          Gledacu preko FOX-a, nekako mi zanimljivije da cekam nedelju dana da vidim sta ce se desiti nego da odgledam sve epizode odjednom

                          @zola

                          Znam videh, idu jedna za drugom veceras, jedva cekam
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ne možeš sve da pogledaš,izbacuju jednu epizodu nedeljno,sledeća izlazi dal 10 ili 11 juna

                            Ali ako na FOX ide dan nakon toga,onda ništa ne gubiš
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • GOT

                              Spoiler
                              Pseto i Bron ponovo u akciji ali opet niko nije utepan, tako da će i dalje biti "praznih" epizoda u smislu manjka glavnih protagonista... Ali zato ima novih likova Bukvalno mi je sad svejedno ko će stradati, samo da ih bude što manje...

                              Mardžori đavolica, babi ima da pukne srce od radosti kad vidi kakvu opasnicu je stvorila

                              Džon baš smorio. Ali sad kad bi publika možda volela i pobedu Remzija, Džon će dobiti xD

                              Sa Džejmijem očekujem zanimljive događaje...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Smor epizoda. Nadam se da ce ova da krepa, a znam da nece

                                Dajte tu devetu pa da se razilazimo

                                Comment

                                Working...
                                X