Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rectify! hvala momci... pratim seriju, a ne znam kako se zove
    Zaboravila sam i šta se sve dešavalo ... Ubiše te sezone i čekanje. Mrzim...
    Last edited by miloolja; 30-05-16, 12:27.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kakav je Vrabac otac!!!
      sigpic

      Comment


      • Fejluje serija zestoko, sto kaze Mambara umesto da koriste situacije koje imaju i naravno mnostvo novcanica iz produkcije i da nam priuste spektakularne borbe koje se same namecu oni mi tu tupe o mucenom Samvelu Tarliju i o nekom pozoristu. Koja smejurija.

        Svidja mi se sto Dzejmi konstantno biva kaznjen za incest sa sestrom i bukvalno mu zivot propada zbog toga. Nit moze da bude cale, nit moze da pobegne od optuzbi pa mu samo preostaje da bude lojalan porodici koju opet ironicno sacinjavaju njegova deca debili. Da je barem tu Tajvin da nesto ozbiljno i moze da se desi ovako ostaje samo da se nadamo da Sersi moze da spletka neku spektakularnu osvetu i dosta od njih.

        I da, taman kad sam se ponadao da ce se malo sukobiti vrapci i Dzejmi ovi opet ugasise vatru i okrenuse pricu na jos spletkarenja

        Al sve je to ok, sevnuli su na kraju epizode malo zmajem i tako nam osvezili paznju do sledece potencijalno mozda moguce neverovatno spektakularne epizode, zasto da ne, zasto verovati u suprotno
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Odlicna epizoda

          Spoiler
          Valirijski mac je kod Sema, papa iz Da Vincija glumcina, Arja nije bez lica i imena, Vrabac dominira, na pocetku vidimo vizije Brenove i da je lud kralj ustvari mislio na hodace kad je govorio spalite ih sve, vidimo zmaja iznad Vinterfela, stric Bendzen je ziv i zastitnik Trooke vrane. Tomen je sala, Mardzori dobro igra igru, Dzejmi ide put Dzona i Brijene. Mocno, mocno, odmotava se klupko.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Rectify! hvala momci... pratim seriju, a ne znam kako se zove
            Zaboravila sam i šta se sve dešavalo ... Ubiše te sezone i čekanje. Mrzim...
            Ova ce biti poslednja sezona. Ja planiram da overim sve jos jedan krug kad krene finalna, pa onda bindzujem. Ne mogu da se patim sa jednom nedeljno.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Odlicna epizoda

              Spoiler
              Valirijski mac je kod Sema, papa iz Da Vincija glumcina, Arja nije bez lica i imena, Vrabac dominira, na pocetku vidimo vizije Brenove i da je lud kralj ustvari mislio na hodace kad je govorio spalite ih sve, vidimo zmaja iznad Vinterfela, stric Bendzen je ziv i zastitnik Trooke vrane. Tomen je sala, Mardzori dobro igra igru, Dzejmi ide put Dzona i Brijene. Mocno, mocno, odmotava se klupko.


              ju mast bi kiding? rajt?

              Comment


              • Originally posted by Abel View Post
                Ova ce biti poslednja sezona. Ja planiram da overim sve jos jedan krug kad krene finalna, pa onda bindzujem. Ne mogu da se patim sa jednom nedeljno.
                Poslednja? Koliki trud uložih da pogledam 3 sezone u 3-4 dana, a sada ovoliko čekam za još samo jedan.
                A jel znaš kada izlazi ova poslednja?
                Pa def moram i ja da se podsetim, sećam se kako se završila, ali to nije zadovoljavajuće.
                Ko kad gledaš fim iz delova nekoliko dana ili čitaš knjigu, pa silom prilika prekineš... naravno mora iz početka.

                Gledao li si nešto skoro?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Spoiler
                  Nakon ove epizode verujem da ce Arija da prezivi sestu sezonu.Sada je vec jasno da ce se ponovo sresti Brijena i Dzejmi.
                  Ubilo je u pojam ovih desetak minuta sa Semom, jedini zanimljiv detalj je tu bila vecera i njegov otac.Nisam ni morao da gledam, da sam samo slusao scenu skoro nista(sem valirijskog maca) ne bih propustio.Lanisteri definitivno najveci gubitnici u Kraljevoj Luci.


                  Originally posted by prskaj View Post
                  GoT nikako ne mogu smatrati ozbiljnom serijom i nikako je ne mogu uporediti sa nekim legendarnim serijama. To je samo dobra serija sa preozbiljnom produkcijom.
                  Ni ja je ne bih uporedjivao sa Zicom, BB i Sopranovima, ali sa ovima ostalima je itekako uporediva.Stavise pitanje je da li pored ove tri serije ima bolje od GoT.

                  Comment


                  • Rectify i ja pratim Jako potcenjena serija, svakako zasluzuje vecu paznju

                    Mada je prva sezona najbolja definitivno
                    sigpic

                    Comment


                    • Vama torrent normalno radi danas? Meni ne moze nijedan rip da pokrene, samo downloading metadata. Ostadoh bez danasnje epizode.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sve radi, skinuo sa rarbg GoT i FTWD, sa torrenthounda The Do Over i The Brothers Grimsby
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Spoiler
                          Nakon ove epizode verujem da ce Arija da prezivi sestu sezonu.Sada je vec jasno da ce se ponovo sresti Brijena i Dzejmi.
                          Ubilo je u pojam ovih desetak minuta sa Semom, jedini zanimljiv detalj je tu bila vecera i njegov otac.Nisam ni morao da gledam, da sam samo slusao scenu skoro nista(sem valirijskog maca) ne bih propustio.Lanisteri definitivno najveci gubitnici u Kraljevoj Luci.




                          Ni ja je ne bih uporedjivao sa Zicom, BB i Sopranovima, ali sa ovima ostalima je itekako uporediva.Stavise pitanje je da li pored ove tri serije ima bolje od GoT.
                          GoT

                          Spoiler
                          Ja baš mislim da je detalj kada Sem uzima ovaj mač što ga ima Snežni vrlo bitan detalj za narednu sezonu, tako da taj deo nikako ne mogu okarakterisati kao promašaj. Sad jbg druga je stvar što su nas razmazili na epske preokrete i na pad nekog u likova u svakoj epizodi i što gotovo 70% publike uživa isključivo u eksplicitnim scenama ubistava i rataovanja. Ukusi, relativna stvar.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Odlicna epizoda

                            Spoiler
                            Valirijski mac je kod Sema, papa iz Da Vincija glumcina, Arja nije bez lica i imena, Vrabac dominira, na pocetku vidimo vizije Brenove i da je lud kralj ustvari mislio na hodace kad je govorio spalite ih sve, vidimo zmaja iznad Vinterfela, stric Bendzen je ziv i zastitnik Trooke vrane. Tomen je sala, Mardzori dobro igra igru, Dzejmi ide put Dzona i Brijene. Mocno, mocno, odmotava se klupko.
                            Spoiler
                            Nije Ludi Kralj mislio na hodace, vec na stanovnike Kraljeve Luke. On je hteo da zapali citavu prestonicu divljom vatrom kada je posle bitke na Trozupcu video da je sve izgubljeno. I naredio je svojim piromanserima da urade to, ALI tu je bio i Dzejmi Lanister kao jedini pripadnik Kraljeve Garde koji je u tom trenutku bio uz kralja. Neki su bili na Trozupcu neki cuvali Lijanu u kuli. Saznavsi za to naredjenje Dzejmi je odlucio da ubije kralja i glavnog piromansera i tako spasao citavu Kraljevu Luku. Medjutim posto ga je ubio naisao je Edard Stark a Dzejmija je mrzelo da mu objasnjava sta se zapravo desilo (LEGENDA). I tako je dobio nadimak Kraljoubica i bivao prezren od skoro svih ljudi, koji u stvari nisu ni znali pravu istinu.
                            Last edited by Sandugp; 30-05-16, 19:37.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Spoiler
                              Znamo tu pricu, ali mozda je on bio u stanju u kojem je Hodor, mozda je na to ubijte ih sve mislio na hodace, vidio sta se sprema i zbog troga trazio da se napravi wildfire, da bi zastitio Vesteros, ali je drugima izgledalo da je potpuno poludio, a on nije mogao da razlikuje realnost od vizija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Spoiler
                                Znamo tu pricu, ali mozda je on bio u stanju u kojem je Hodor, mozda je na to ubijte ih sve mislio na hodace, vidio sta se sprema i zbog troga trazio da se napravi wildfire, da bi zastitio Vesteros, ali je drugima izgledalo da je potpuno poludio, a on nije mogao da razlikuje realnost od vizija.
                                Nisu oni tada imali predstavu o Belim Hodacima.
                                Spoiler
                                Tebe je verovatno zbunilo to sto je Bren u stanju u kom je bio uploadovao mali milion informacija (hteli su da kazu da mu je sada dostupno sve i da zna sve sto se desavalo u poslednje vreme pa cak i od vremena pre nego sto se rodio). A u seriji su to prikazali kao mali milion kratkih flashback-ova koje jednostavno Bren upija i tako postaje nova Trooka Vrana. Bren ce biti vrlo bitan za celu pricu.
                                I onda dok kralj to vice (Ludi Kralj) prikazuju se scene i iz Kardoma (valjda se tako zove ona luka gde se odvijala borba u prosloj sezoni) i jos mnoge koje ukljucuju bele hodace i utvare, pa si mozda zbog toga pomislio da je Ludak mislio na zombace.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X