Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ima mucnih stvari, ali nije da to ne postoji na kugli ovozemaljskoj, nazalost. I o tome citas u novinama, gledas na vijestima i dnevnicima. A ovo je ipak samo serija, kobajagi. Kao i zmajevi, kobajagi.
    Ne čitam novine, ne gledam vesti i dnevnik baš iz tih razoga. Koja svrha od saznavanja tih informacija. Samo se možeš osećati loše. Ljude danas takve stvari sve manje pogađaju jer su zatrpani sa tim vestima i više ni ne obraćaju pažnju. To sve je postalo normalno, a uopšte nije normalno. Dokaz koliko su ljudi otišli u kurac je i taj što je GoT toliko popularan.

    Sam biram sadržaje koje ću da gledam. Na tv gledam samo sport, a filmove i serije skidam sa neta. Da sam znao da je ovo tako umobolno nikad ne bih ni počeo da gledam.
    Last edited by goku; 28-05-16, 14:44.

    Comment


    • Ja kada bih tako posmatrao na neke stvari i bio gadljiv na njih, pola filmova i serija ne bih uopste pogledao.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ja kada bih tako posmatrao na neke stvari i bio gadljiv na njih, pola filmova i serija ne bih uopste pogledao.
        Vidi Rićma nisam ni ja rastao ispod staklenog zvona, gledam i ja svašta, ali za neke stvari kao što su ubijanje beba i incest jednostavno nemam stomak, jbg. takav sam, ali čudi me da velika većina ima, ustvari i ne čudi jer živimo u takvom svetu gde nam se redovno serviraju takve stvari i svakojake bolesti uma da je ljudima to postalo normalno. Ja neću da mi je to normalno i zato odbijam da gledam jebeni GoT.

        Comment


        • Kako Gokaro do sad nisi cuo od nekog negde kakvih sve bolesnih stvari tamo ima, ja koliko god se trudio da se izolujem isto od slicnih, od GoT-a nije bilo moguce pobeci. Inace te skroz kapiram, uopste me ne zanima koliko je generalno dobra serija, necu brate da gledam takva sranja.

          Isto tako horore ne gledam, cuj da gledam nesto sto je pravljeno da me plasi. Nisam mazohista u bilo kojem smislu. Dakle nista GoT, nista Srpski Film, nista the Human Centipede..

          Samo sunce, cvece, livada.

          Comment


          • Tvoj izbor Goks. Ne zelis da gledas i to treba postovati.
            Ali grdno se varas u koliko mislis da toliki broj ljudi GOT gleda zbog incesta0i preterane brutalnosti.
            Trebao si pitati pre nego sto si poceo da gledas, da ne trosis vreme uzalud. Ili bar da si poslusao pesmicu Gejmotron. Sve bi ti bilo jasno posle prvog stiha i odustao bi na vreme..
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Prejaka epizoda

              Spoiler
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Tvoj izbor Goks. Ne zelis da gledas i to treba postovati.
                Ali grdno se varas u koliko mislis da toliki broj ljudi GOT gleda zbog incesta0i preterane brutalnosti.
                Trebao si pitati pre nego sto si poceo da gledas, da ne trosis vreme uzalud. Ili bar da si poslusao pesmicu Gejmotron. Sve bi ti bilo jasno posle prvog stiha i odustao bi na vreme..
                A jel ti misliš da ja mislim da ljudi gledaju GOT zbog incesta i preterane brutalnosti?

                Da bi me bolje razumeo postaviću pitanje: Kako toliko ljudi može da voli GOT uprkos incestu i preteranoj brutalnosti?

                Ni sama radnja serije me nije impresionirala, spletke, borba za vlast, dobri likovi, loši likovi, sve već viđeno. Fala i doviđenja, a vi uživajte u novim avanturama.

                Jbt. The Wire i BB vrhunske serije, prva završena pre 8, druga pre 3 godine, ja čuo za njih pre dve godine, a o ovom govnetu se priča već godinama, čista komercijala i specijalni efekti.

                Comment


                • Gokara nervozan zbog LŠ pa sad iskaljuje bes na Gotu

                  #mindgames
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    A jel ti misliš da ja mislim da ljudi gledaju GOT zbog incesta i preterane brutalnosti?

                    Da bi me bolje razumeo postaviću pitanje: Kako toliko ljudi može da voli GOT uprkos incestu i preteranoj brutalnosti?

                    Ni sama radnja serije me nije impresionirala, spletke, borba za vlast, dobri likovi, loši likovi, sve već viđeno. Fala i doviđenja, a vi uživajte u novim avanturama.

                    Jbt. The Wire i BB vrhunske serije, prva završena pre 8, druga pre 3 godine, ja čuo za njih pre dve godine, a o ovom govnetu se priča već godinama, čista komercijala i specijalni efekti.
                    Pa zasto onda to spominjes kao razlog ljudi da gledaju seriju?
                    I naravno da te nije impresionirala kada je nisi ni gledao. Tacnije odgledao si sam njen pocetak i da te sada pitam nesto vezano za seriju ne bi mogao skoro nikakve zakljucke da doneses. Pa ni vezane za dogadjaje u istoj.
                    Ne svidja ti se. Postujem. Ali barem nemoj omalovazavati nesto sto nisi ni pogledao..
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Pa zasto onda to spominjes kao razlog ljudi da gledaju seriju?
                      I naravno da te nije impresionirala kada je nisi ni gledao. Tacnije odgledao si sam njen pocetak i da te sada pitam nesto vezano za seriju ne bi mogao skoro nikakve zakljucke da doneses. Pa ni vezane za dogadjaje u istoj.
                      Ne svidja ti se. Postujem. Ali barem nemoj omalovazavati nesto sto nisi ni pogledao..
                      Nigde nisam napisao da je incest i brutalnost razlog gledanja, ne postoji rečenica u kojoj sam to rekao čak ni indirektno.

                      Ne moram pogledati 60 epizoda da bih izvukao zaključak, 11 je sasvim dovoljno, čak sam negde čitao u nekim kritikama da posle pada kvalitet, ne prate knjigu sve u svrhu produžavnja serije, čista komercijala i zarada. Čak su neki komentari bili tipa, "ko nije počeo da gleda neka ne počinje, a ovi što gledaju sad moraju da završe". E pa ja eto čak ne moram ni da završim, uopšte me ne privlači.
                      Last edited by goku; 28-05-16, 17:51.

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Nigde nisam napisao da je incest i brutalnost razlog gledanja, ne postoji rečenica u kojoj sam to rekao čak ni indirektno.

                        Ne moram pogledati 60 epizoda da bih izvukao zaključak, 11 je sasvim dovoljno, čak sam negde čitao u nekim kritikama da posle pada kvalitet, ne prate knjigu sve u svrhu produžavnja serije, čista komercijala i zarada. Čak su neki komentari bili tipa, "ko nije počeo da gleda neka ne počinje, a ovi što gledaju sad moraju da završe". E pa ja eto čak ne moram ni da završim, uopšte me ne privlači.
                        Pa evo, u drugoj recenici si rekao da ti se tada smucilo i da si tada odustao

                        Originally posted by gokara View Post
                        Skinuo pet sezona GoTa, odgledao prvu i počeo drugu. Kad sam video da ubijaju one bebe odma sve izbrisao. Ne kapiram kako ste mogli nastaviti gledati ovu umobolnost. Osećao sam da to govno ne treba ni počinjati gledati zato sam toliko i oklevao. Uvek se sjebem kad ne poslušam svoj osećaj.

                        U zadnjih godinu dana odgledao: Breaking Bad, Justified, Sherlock, True Detective, Homeland, The Wire, House of Cards

                        BB i Homeland najbolje. Justified, Sherlock i TD dosta dobre. House of Cards govno, ali ne kao GoT, GoT je neprevaziđeno sranje nad sranjima.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa evo, u drugoj recenici si rekao da ti se tada smucilo i da si tada odustao
                          Sandu je rekao da sam ja rekao da vi GOT gledate zbog incesta i brutalnosti, a ja to nigde nisam rekao, čak ni indirektno.

                          Rekao sam da je ja ne mogu gledati zbog toga i da se čudim kako je vi gledate uprkos tome, a ne da je gledate zbog toga. Mislim da sam povodom toga bio sasvim jasan i stvarno ne znam šta nisi razumela jer je sve kristalno jasno.

                          Ako bi neko gledao GOT samo zbog incesta i brutalnosti s njim ne bi nešto bilo u redu. Nisu to jedine stvari koje postoje u seriji i kapram da je ljudi gledaju zbog tih drugih stvari, ali te druge stvari nisu dovoljne da pokriju loš utisak i negledljivost koji ostavljaju incest i brutalnosti u seriji, bar za mene.

                          Vrhunac je bio u prvoj epizodi druge sezone kad su otišli kod onog lika iza zida koji se ženi sa svojim ćerkama i dobija decu sa njima, mušku ubija, a sa ženskom decom opet se ženi, to jest sa svojim unukama. Onda na kraju ubijaju bebe i tu mi je pala roletna. Gledajte vi to i uživajte, živi bili, ali meni se povraća od toga.
                          Last edited by goku; 28-05-16, 19:32.

                          Comment


                          • Hoces da kazes da u svom zivotu nikad nisi odgledao niti jednu seriju ili film gde je prikazano previse brutalnosti?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Hoces da kazes da u svom zivotu nikad nisi odgledao niti jednu seriju ili film gde je prikazano previse brutalnosti?
                              Seriju nikad brutalniju, film tu i tamo, ali generalno ne volim to da gledam.

                              Ali u GOTu nije problem samo u brutalnosti, već i u nečem drugom, pisao sam već.

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Seriju nikad brutalniju, film tu i tamo, ali generalno ne volim to da gledam.

                                Ali u GOTu nije problem samo u brutalnosti, već i u nečem drugom, pisao sam već.
                                Ne znam, ja imam mnogo veci problem sa filmovima ili serijama koje su realne, gde se odvijaju prave zivotne drame, nego ova fantastika.

                                Sent from my Z3 compact <3
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X