Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Drago mi je sto to gledati necemo da Juron kontrolise zmajceke.

    Nisam mislio na razvoj serije...
    Ja sam napisao to za Jaru jer iz prica sa sestrom i od ljudi koji su citali knjige, sam "zavoleo" njen lik, kazem "pali me" na neki cudan nacin a i volim zenska bica koje se ne boje i ne kukaju Za Ajru nemam sta da objasnjavam, obozavam je.

    Sandu pitanjce:
    Spoiler
    Pocinje prica medj` narodom kako Arya nikada nece biti NoOne, pa se pitam cemu onda obuka?
    Dobro, ovo da rokne glumicu je valjda zavrsni ispit ali malo mi glupo da toliko prodje sa obukom i sad kao da to i ne bude...
    Ako i odustane, kuda ce, sta ce... ?
    Nece odustati.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sandu ajde napisi u spoiler ako znas nesto o Jezovucima, koliko ih je ostalo... Pozaboravljao sam sta se izdesavalo
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Sandu ajde napisi u spoiler ako znas nesto o Jezovucima, koliko ih je ostalo... Pozaboravljao sam sta se izdesavalo
        2 kom. Ghost i Nymeria
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Sandu ajde napisi u spoiler ako znas nesto o Jezovucima, koliko ih je ostalo... Pozaboravljao sam sta se izdesavalo
          Spoiler
          Imamo za svako dete Edarda Starka po jednog Jezovuka:
          Rob - Sivi Vetar - ubili ga Freji (i u knjizi i u seriji)
          Bren - Leto (u knjizi i dalje ziv) ubile ga utvare u seriji
          Rikon - Cupavko (u knjizi ziv) u seriji ga ubili Amberi
          Sansa - Lejdi (valjda se tako zvala nisam siguran) - ubio je Edard Stark (i u knjizi i u seriji)
          Arja - Nimerija ziva (i uz knjizi i u seriji)
          I imamo jednog jezovuka za Dzona Sneznog - Duh (ziv i u knjizi i u seriji)

          I to je to, valjda se nisam zajebao oko imena Sansinog jezovuka
          Last edited by Sandugp; 26-05-16, 08:48.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ako ne racunam Red wedding, ja se najvise potresem kad neki vuk nastrada
            kuce
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ako ne racunam Red wedding, ja se najvise potresem kad neki vuk nastrada
              kuce
              A zasto ne racunas Red Wedding? To je recimo meni teze palo nego Summer. Onako zatvoren u box, bespomocan pa ga ubise dusmani.
              Meni je mnogo zao sto su oni i u knjigama i u seriji kada su se pojavili tj. predstavili, donosili su nesto veliko a i sami su vesnici nekih dogadjanja
              a gube zivote k`o nista, kao da su fakticki nebitni. Ja sam bio dugo ubedjen da ce neki od njih bar nekog zlotvora ugrizom minimum unakaziti ili ubiti.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                A zasto ne racunas Red Wedding? To je recimo meni teze palo nego Summer. Onako zatvoren u box, bespomocan pa ga ubise dusmani.
                Meni je mnogo zao sto su oni i u knjigama i u seriji kada su se pojavili tj. predstavili, donosili su nesto veliko a i sami su vesnici nekih dogadjanja
                a gube zivote k`o nista, kao da su fakticki nebitni. Ja sam bio dugo ubedjen da ce neki od njih bar nekog zlotvora ugrizom minimum unakaziti ili ubiti.
                Pa kazem, ako ne racunam Red wedding, jer mi je ta epizoda bila najveci sok do sada, ubistvo svih Starkovih, a i Robovog jezovuka, jer sam se nadala da ce se on nekako osloboditi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Peaky Blinders

                  Obnovljeno za četvrtu i petu sezonu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Jel valja ta serija cemu, koja je radnja serije?

                    Comment


                    • Originally posted by MarcelloLippi View Post
                      Jel valja ta serija cemu, koja je radnja serije?
                      Ma obično sranje je serija. Nemoj nikako to da gledaš. Samo ces da se razočaras.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Skinuo pet sezona GoTa, odgledao prvu i počeo drugu. Kad sam video da ubijaju one bebe odma sve izbrisao. Ne kapiram kako ste mogli nastaviti gledati ovu umobolnost. Osećao sam da to govno ne treba ni počinjati gledati zato sam toliko i oklevao. Uvek se sjebem kad ne poslušam svoj osećaj.

                        U zadnjih godinu dana odgledao: Breaking Bad, Justified, Sherlock, True Detective, Homeland, The Wire, House of Cards

                        BB i Homeland najbolje. Justified, Sherlock i TD dosta dobre. House of Cards govno, ali ne kao GoT, GoT je neprevaziđeno sranje nad sranjima.

                        Comment


                        • Ne preceruj Gojko, kod tebe uvijek neke krajnosti, nema nista izmedju.

                          GoT je vrhunska serija, jedna od najboljih ikad. Pored toga sto je blokbaster u svijetu serija, ona ima jaku pricu i premocne likove. Previse likova doduse, pa su neki ostali nedovoljno razvijeni. Ali sve u svemu top serija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sve navedene serije su dobre ali Wire je Wire.

                            Niko kao oni, posebna kategorija. Kao i Sopranovi. Ali Wire uvek ispred.

                            Ne može meni BB da im primiriše i ako je dobra serija kao i GOT jednostavno fali im nešto da bi ih skroz zavoleo.

                            Bron i Piki su na dobrom putu da budu tu gde su mi Wire i Sopranovi. Valjda ih neće usrati.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ok, blokbaster, ali ubijanje beba, brat jebe sestru, nije to za mene, a vi gledajte i uživajte u tome, meni se stomak prevrće i dalje.

                              Comment


                              • Ima mucnih stvari, ali nije da to ne postoji na kugli ovozemaljskoj, nazalost. I o tome citas u novinama, gledas na vijestima i dnevnicima. A ovo je ipak samo serija, kobajagi. Kao i zmajevi, kobajagi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X