Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Skinuta prva epizoda trece sezone, kazu da je kvalitet dodatno podignut, ne znam je li to uopste moguce

        sigpic

        Comment


        • bez brige,izbaciće ameri za 5 godina rimejk meni to stvarno nije jasno,kako je moguće da se te serije ne gledaju tamo
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Vec su izbacili rimejk i zove se Boardwalk Empire.

            Comment


            • Brutalna epizoda

              Tomas Selbi FTW!
              sigpic

              Comment


              • Napokon Peaky Blinders, iscekivao sam ih vise nego dete bozic.
                Ali kakva epizoda, Thomas FOKIN Shelby.
                Po meni Top 3 serije koje sam gledao ikad.

                Comment


                • Na RTS-u se po ko zna koji put emituje Moj rodjak sa sela.
                  Jedna manje-vise prosecna serija koju "vade" glavni protagonista i njegov otac. Ostali skoro pa i nisu vredni pomena. Ni likovi ni gluma, ni radnja, zaplet, nista.
                  Ali je zato Dragorad Drakce Malesevic najjaci lik iz svih serija koje sam ikada gledao - ili cu ih tek gledati.
                  Prejebao je i Valtera Vajta i Tiriona Lanistera i Omara The Little i Dzesija Pikmana i Francisa Andervuda i Derila Diksona i Franka Kastla (Panisu) i Dorijana Greja i Tomasa Selbija...... I sve zive i mrtve likove svih serija koje postoje.
                  BOGOTAC!!!

                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ali ovo je najjačna scena



                    A za ostalo će da se dogovorimo

                    Comment


                    • "Kad bi mogo nekako izdaleka."

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • "I'm friends with your mother. I'm here to help. Don't eat the help. When I was a child, an uncle asked what gift I wanted for my name day. I begged him for one of you. 'It wouldn't even have to be a big dragon,' I told him. 'It could be little like me.' Everyone laughed like it was the funniest thing they had ever heard. Then my father told me the last dragon had died a century ago. I cried myself to sleep that night. But here you are."
                        sigpic

                        Comment


                        • Supernatural

                          Spoiler
                          Konačno se pojavio BOG!

                          Još nisam pogledao epizodu ali sam pročitao ko je bio prevoz Bogu a to je Chuck, ni na kraj pameti mi ne bi palo da je to on. Izgleda da je bila predobra epizoda, na IMDB ocena 9.8

                          Comment


                          • O Bože dal tu seriju i dalje snimaju
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ide ovo do beskonačnosti, naručena još jedna posle ove a verovatno ide i na 13 sezonu

                              Comment


                              • Oplakao sam na komentar nekog lika da ce Zkarlov prevodjenje te serije ostaviti svojim unucima u nasledstvo

                                Hahahah
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X