Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Nadam se da ce mu kraj biti tako sto ce ga oni njegovi psi pojesti tezak bolesnik
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bojana

      Spoiler
      za nadati se da mu Theon otkine jaja i nahrani sa njima njegove pse... Jos psi ispadose bad guy

      Comment


      • Spoiler
        Neka Remzi ostane jos ziv, nisam ga nikad voleo ali mi je neopisivo drago sto je ubio Ruza Boltona.Mozda sam sada postao neutralan kada je on u pitanju.Ne brinem se da ce karma da stigne Ser Alistera, Planinu, Sproua i Valdera Freja.Neki pizduni su i stradali u medjuvremenu, ovi preostali su mi trenutno na listi za odstrel.Nema nikakve sumnje ma sta god likovi urade da ce im se to vratiti kao bumerang.

        Da recimo neke protiv Teona Martin nije unakazio i takvi bi bili na listi za odstrel.Sva sreca pa ga je Remzi urnisao.

        Last edited by Ricma; 02-05-16, 20:48.

        Comment


        • Epizoda 2:

          Spoiler
          Prvo nas vode do Brena i Trookog, tj kroz njihovu pricu nas vracaju u proslost u vreme kada je Ned Stark bio klinja a Bendzen jos mladji. Vidimo i Lijenu, a sto je najinteresantnije mladog Hodora. Bas me njegova prica interesuje, tj kako je postao ono sto je sada. Tu nam daju samo mrvu proslosti ali poenta je da zele da nam pokazu kako to sve moze da bude zanimljivo i bitno za pricu, a naravno daju nam sve na kascicu, da bi ostali i dalje u krizi. Mnoge tajne ovim putem mogu da budu otkrivene, price ispricane, misterije razresene.
          Onda zid i desavanja tamo, fino su prosli svi, jedan lik smrskan od zid i Dzin malo ogreban po ramenu. Sve u svemu, mnogo manje zrtava nego sto sam ocekivao, sto je i dobro, trebace im svaki covek za Boltone i Kastarkove, a i za Bele Hodace.
          Kratak povratak u Kraljevu Luku cisto da vidimo Planinu Frankenstajna u punom sjaju. Otprilike ima snagu onog Dzina sa zida tu su negde. Pred Dzinom braca nocne straze drhte kao prutevi a pred planinom Lanisterski vojnici. Isti penis sto se mene tice.
          Malo Sersei, malo sahrana Mirsele, malo Dzejmi i Vrabac caskaju, malo Tomen i Sersei razmenjuju neznosti (da me ne shvatite pogresno cista sinovljeva ljubav prema majci i zelja da bude "veliki i jak" - nista nastrano).
          Onda moj omiljeni deo. Najhrabriji lik celog serijala definitivno. Morao je malo da cugne pre nego sto se odvazio na svoj poduhvat. Rekao sam u prethodnom postu Otac. Sta mislite sto ga zmajevi nisu napali? Vide ga prvi put u zivotu - a do sada su sve takve likove razvalili - spalili - pojeli i slicno. Da nije mozda i Tirion.... Ma ne, jedino ako je Ludi kralj Eris opalio Dzoanu Lanister, a nije da nije bilo prilika, bilo je i te kako. Oni koji su upoznati sa istorijom Sedam Kraljevstava znaju o cemu pricam (u koliko ovde ima takvih). Znimljivu ideju furaju producenti, videcemo da li su zaista na to mislili. Tri jahaca su potrebna za zmajeve. Deni je jedna. Tirion je trenutno najbolji kandidat za drugog. A treci ....
          Pojavio se i Juron Grejdzoj i vec na startu pokazao koliko je lud. U koliko bude upola lud i mocan kao u knjizi imacemo mnogo zanimljivu sezonu. Mada kako se sjebali Dorana Martela, ne bi me cudilo da slicno unakaze jos jednog premocnog lika.
          Eto unakazise i Lorda Boltona. Ispade mnogo naivan i glup, verujem da se u knjizi tako nesto dogoditi nece, ili u koliko se dogodi bice to pod mnogo drugacijim okolnostima. Opasan je to lik tamo, on u knjigama zna sve o Remziju i predvidja svaki njegov korak. Ali ovo nisu knjige, ovo je serija i ovde je Degen (sa velikim D). Jos jedan upropascen lik - nista novo.
          Znaci jos dve smrti bitnih likova. Dva predcednicka kandidata manje.
          Za kraj ono sto su mnogi cekali, predvidjali, zeleli da vide. Desilo se, i sada ce Dzonko da im se najebe mile mame svima. I zivima i mrtvima. Ocekujme i njegov susret sa Sansom uskoro, mada to mi jos uvek nije sigurno. A Davosu kao organizatoru i inicijatoru svega, kapa dole. Uspeo je cak da inspirise i babu od 350 godina da ucini cudo, i ako ona robinja jos uvek nije ni svesna sta je postigla. Ala ce da se obraduje kada sazna.
          Last edited by Sandugp; 02-05-16, 20:54.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sandu razocarao si me, ni rec o Pickecu

            GOT_6/2
            Spoiler
            Jako dobra epizoda, Tirion zvezda, mada mi je i Varis bio fenomenalan sa svojim strahom Zao mi Rusa sto ga bas ubi ovaj ludak, ocekivao sam da on bude neka osvetnicka poslastica. Mada, bice dovoljan i Ramzi. Ne volim kada se rokaju mimo ocekivanog.
            Ubise i Balona. Bracika ga roknu. Sada ce Jari biti bas zajebano... al` ne slazem se da se svaki lik upropastava... realno nema se vremena.
            Ubrzase i ono sa Ajom-super, taman sam milsio jos jedna obuka batinanja i tako iz ep. u ep. pa da popizdis.
            Davos dobar cova, mada sam ocekivao od Melisandre neki tezi ritual za odraditi, neko umotavanje, prelivanje tela nekim blatom, liscem, neke vatre a ne samo sisanje,brijanje i dodir ruku. ali sada bar znamo da Dzonika nije Targ.
            Super ep. - idemo dalje.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Sandu razocarao si me, ni rec o Pickecu

              GOT_6/2
              Spoiler
              Jako dobra epizoda, Tirion zvezda, mada mi je i Varis bio fenomenalan sa svojim strahom Zao mi Rusa sto ga bas ubi ovaj ludak, ocekivao sam da on bude neka osvetnicka poslastica. Mada, bice dovoljan i Ramzi. Ne volim kada se rokaju mimo ocekivanog.
              Ubise i Balona. Bracika ga roknu. Sada ce Jari biti bas zajebano... al` ne slazem se da se svaki lik upropastava... realno nema se vremena.
              Ubrzase i ono sa Ajom-super, taman sam milsio jos jedna obuka batinanja i tako iz ep. u ep. pa da popizdis.
              Davos dobar cova, mada sam ocekivao od Melisandre neki tezi ritual za odraditi, neko umotavanje, prelivanje tela nekim blatom, liscem, neke vatre a ne samo sisanje,brijanje i dodir ruku. ali sada bar znamo da Dzonika nije Targ.
              Super ep. - idemo dalje.
              Spoiler
              Kako znas da Dzonika nije Targ??? Po cemu si to zakljucio?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Spoiler
                Kako znas da Dzonika nije Targ??? Po cemu si to zakljucio?
                Bas je malisa bio ratoboran
                Spoiler
                Pa da je Targ, radilo bi neko spaljivanje za ozivljavanje Dzonike jer koliko sam citao (mada nisam citao knjige) Targovima vatra ne moze nista.
                Znaci spali ga - a on ozivi = dve poruke dobijas tim cinom. Dzonika ziv + Dzonika je Targ

                Bas me zanima da li mislis da li sam dobro naklikerao ?
                Last edited by AIRBORNE; 02-05-16, 22:26.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Spoiler
                  Kakav Snou, to smo svi znali da ce da se desi, najbolji je dio sa Tirionom i zmajevima, mada je uvijek sjajno i kad se ona pojavi



                  Ali mi je bas glupo onako skloniti Ruza, jer on nije tip koji bi pao na onakvu foru i koji vjeruje bilo kome, a posebno ne Remziju, naivno krajnje iako je Remzi zajeban tip bas, nece taj lako pasti, cisto sumnjam.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Bas je malisa bio ratoboran
                    Spoiler
                    Pa da je Targ, radilo bi neko spaljivanje za ozivljavanje Dzonike jer koliko sam citao (mada nisam citao knjige) Targovima vatra ne moze nista.
                    Znaci spali ga - a on ozivi = dve poruke dobijas tim cinom. Dzonika ziv + Dzonika je Targ

                    Bas me zanima da li mislis da li sam dobro naklikerao ?
                    Aa ne moze, ali u kurcu.
                    Gore oni kao i svi ljudi, samo su malo rezistentniji, tj manje ih pece
                    Dobro si to citao
                    Spoiler
                    A u sustini i da je tako (da su Targ. imuni na vatru) - a nije tako, opet ovim Melisandrinim ozivljavanjem ne dobijamo nikakav dokaz da Dzon nije Targerijan. Jer moguce da ozivi na ovaj nacin ili na neki drugi. Znaci ako ozivi preko Melisandrine magije mi ne znamo da li bi oziveo preko spaljivanja (da je ta tvoja sumanuta teorija tacna ) A gde si video da nekoga spalis i on ozivi Mislim nigde u Martinovom svetu nema ni naznake toga. Gorela je Deneris na kraju prve sezone kada su se zmajevi izlegli, ali je prezivela zahvaljujuci magiji koja je prevashodno potekla od Miri Maz Dur (ona baba koja je sjebala Kala Droga) a kasnije se preoblicila (magija) kroz zrtvovanje te iste babe tj njeno spaljivanje i spaljivanje u isto vreme lesa Kala Droga i njegovog konja. Pa je samim tim ta magija ostavila Deni nepovredjenu i uticala na to da se zmajevi izlegu.


                    Vladane, mnogo naivno se otarasavaju likova, ne znam zasto ali je tako. Jeftino glupo slepacki, jos ti likovi kojih su se otarasili ispadaju teski imbecili, a nisu.
                    Last edited by Sandugp; 03-05-16, 01:13.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kakav je Tirion, sto kaze Sandu, OTAC! Premocan lik.

                      Spoiler
                      Melisandra se ubedacila mnogo, najjace kad se bude obesila/skocila sa zida/nesto trece pre nego sto sazna za Dzona
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Spoiler
                        Kakav Snou, to smo svi znali da ce da se desi, najbolji je dio sa Tirionom i zmajevima, mada je uvijek sjajno i kad se ona pojavi



                        Ali mi je bas glupo onako skloniti Ruza, jer on nije tip koji bi pao na onakvu foru i koji vjeruje bilo kome, a posebno ne Remziju, naivno krajnje iako je Remzi zajeban tip bas, nece taj lako pasti, cisto sumnjam.
                        Gospođu slobodno u Lepe žene temu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Dobro Sersei stoji kratka kosa
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Za brata Sandua - GOT

                            Spoiler
                            Mislio sam vise onako u scenaristicko-producentskom smislu jer serija ne moze da ima 100. sezona ili da postoji 100. knjiga.
                            Posto se zna/prica kako je on kopilot pa ciji je i da moze biti ovaj ili onaj isao sam na to da se vrati u zivot nekako vatrom a da to bude jasna poruka da je Targ jer si mi i ti sam pricao kako trebaju 3. jahaca zmajeva...
                            Mislo sam jednim udarcem 2. muve a jos su 2. sezone - nema vise otezanja

                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Za brata Sandua - GOT

                              Spoiler
                              Mislio sam vise onako u scenaristicko-producentskom smislu jer serija ne moze da ima 100. sezona ili da postoji 100. knjiga.
                              Posto se zna/prica kako je on kopilot pa ciji je i da moze biti ovaj ili onaj isao sam na to da se vrati u zivot nekako vatrom a da to bude jasna poruka da je Targ jer si mi i ti sam pricao kako trebaju 3. jahaca zmajeva...
                              Mislo sam jednim udarcem 2. muve a jos su 2. sezone - nema vise otezanja

                              Spoiler
                              Sve je to lepo. Jos jedna ili dve sezone posle ove i to je to.
                              Ali to jednostavno ne menja cinjenicu da ti konstatacija nije tacna. Da u koliko ga nisu oziveli vatrom to automatski znaci da nije Targerijen. Netacno
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment




                              • Bolest
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X