Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne znam,ja sam to pogledao dve sezone i onda sam stao,posle nisam ni nastavio,ne znam ni šta se izdešavalo kasnije
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ja sam stao pri kraju prve, neozbiljna serija, covjek sve zna i sve rijesi, boooooring
      sigpic

      Comment


      • A jebemu sve, samo ja gledam seriju.

        Ubili su Elizabeth prije 3 epizode i sada Red tuguje i jos se ne zna ko je roknuo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nedavno sam u 2 dana pogledao Mad dogs, vrhunska serija

          http://www.imdb.com/title/tt1652218/?ref_=tt_rec_tt

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            A jebemu sve, samo ja gledam seriju.

            Ubili su Elizabeth prije 3 epizode i sada Red tuguje i jos se ne zna ko je roknuo.
            Jebi se Aki baš. Znaš!? šta da gledam sada kog đavola dalje..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pa jebiga svi odustali, reko da vam vratim nadu

              Oprosti mi limeni, imas vinjak od mene. :duplivinjakzaLimenogsmajli:
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Za kaznu Vinjak XO, inace te blokiram.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Moze sta god zelis

                  Gledaj dalje, smorit ces se dok nju ne roknu i to je to.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma ako su je. Sada Major Tom stupa na scenu i calac svih calaca .

                    Snadji se za Vinjak XO tj vidi cenu da te ne drapim sa nekim Viskijem 10+
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Sinoć sam pogledao Deadpool, pravo osvježenje od Marvela, koliko se lik zajebava.
                      "Ima sam Liam Neeson košmar. Sanjao sam da sam mu oteo kćerku."
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Odgledao pilot Shamelessa. Sunce ti jebem koliko ce da mi se svidi ova serija

                        Comment


                        • Gledao sam epizodu 1 jos jednom - najvise zbog onog Vladanovog sa kucicima. Lovacki psi koji nestaju i slicno.
                          Spoiler
                          Ima jedna zanimljiva stvar - Teona i Sansu su pratili sestorica Boltonovih ljudi. Brijena Pordik i Teon su ubili petoricu. Znaci jedan je pobegao, verovatno je poveo i kucice sa sobom. Ne bi me iznenadilo da bas u sledecoj epizodi taj jedan sto je pobegao raportira Remziju i RUzu kako su ovo dvoje ipak uspeli da pobegnu i mislim da cemo videti i pse sa njim. Ne bih voleo da sam u kozi tog jadnika, bolje da je poginuo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Nova epizoda je ubica, cista devetka imo.Nije bilo Dorne, kada se osvrnem na celu epizodu nemam nijednu zamerku.

                            Comment


                            • Cista desetka za drugu epizodu 6 sezone. Fantastično!
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Moze link za torrent za drugu epizodu?

                                Comment

                                Working...
                                X