Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Videcemo, bice nekih prilicno zanimljivih stvari, a bogami i novih likova. Izgleda mi da su sada svi rastrkani pa me interesuje kako ce im se price (ako se uopste) preklopiti i povezati.
    Trebalo bi da bude zanimljivo, a vidim pise da ocekujemo malo vise Dorijana Greja u ovoj sezoni
    Preklapa se par likova,izgleda da su tako podelili,Malkolm prvo ide u Afriku pa onda put Amerike(po Itana)a one veštice(šta su već) prate Itana,plus što se Malkomu pridružuje neki indijanac...

    Vamo imamo doktora i gosn. Dzekila oni se nešto petljaju oko Dorijana i one kreature

    Zatim Vanesa,taj de me zapravo najviše i "brine" da ne naprave neki smor,ludnica,isterivanje djavola i šta ti ja znam,meni je osobno bio naporan onaj deo kad ona danima leži u svom krevetu

    Na kraju onaj besmrtni idu negde bogu iza nogu

    4 priče a 9 epizoda,plus što treba da nas upoznaju sa novim likovima,oko Vanese izgleda 2 nova karaktera upada


    ide ovo i u 4 sezonu kako stvari stoje,ako obnove ofkors
    Last edited by saburo sakai; 25-04-16, 12:16.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Nista posebno epizoda GoTa, predvidljivo maksimalno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Veceras, HBO HD i
        U koliko je tacno sati? 20h ili mozda ranije kasnije?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kakav crni HD, na torentima su vec blu ray verzije od 20-30 gb
          sigpic

          Comment


          • Jutros sam pisala o GOTu, misleći da Saburo i Sandu o njemu pričaju, dok nisam otvorila Saburov link... a glasio je otprilike...

            Bil ste puni nade i oduševljeni, pa ste se razočarali, pa ste pljuvali i mrzeli, a sada idete po novi krug istih emocija.
            Epilog znate... biće ružan i bolan.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              U koliko je tacno sati? 20h ili mozda ranije kasnije?
              u 20.05h, makar je tako bilo svih ovih godina
              a sad i HD moze da se premotava, tako da ne moram da jurim da stignem

              edit:
              sad sam pogledala, na sajtu ipak pise 20.00h
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jutros sam pisala o GOTu, misleći da Saburo i Sandu o njemu pričaju, dok nisam otvorila Saburov link... a glasio je otprilike...

                Bil ste puni nade i oduševljeni, pa ste se razočarali, pa ste pljuvali i mrzeli, a sada idete po novi krug istih emocija.
                Epilog znate... biće ružan i bolan.
                Jedna od najgorih premijera, buvalno sam tokom svake scene znao sta ce se desavati. Bas razocarenje.
                sigpic

                Comment


                • Kakva vrh epizoda GoT-a. Znaci ja sam frapiran
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jutros sam pisala o GOTu, misleći da Saburo i Sandu o njemu pričaju, dok nisam otvorila Saburov link... a glasio je otprilike...

                    Bil ste puni nade i oduševljeni, pa ste se razočarali, pa ste pljuvali i mrzeli, a sada idete po novi krug istih emocija.
                    Epilog znate... biće ružan i bolan.
                    Klasika je to, ali nije toliko ruzan i bolan epilog koliko se u startu cini. Treba pogledati serijal kao celinu pa cemo da vidimo.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Got neka lepo sve ide u

                      Spoiler
                      ta da.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Klasika je to, ali nije toliko ruzan i bolan epilog koliko se u startu cini. Treba pogledati serijal kao celinu pa cemo da vidimo.
                        Da, da, tebe sam i čekala.
                        Naravno, to ja malo pesnčki slobodno.. ali nisam daleko od istine, samo što si ti veoma pristrasan čak i kada ti se ne dopada baš mnogo ovaj tvoj omiljeni žanr.
                        Videćemo naravno. Na HBO GO već možete da pogledate.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Umem ja i te kako da opljunem po seriji - bili ste svedoci neretko kada je GoT u pitanju. Ali necu jos da pocnem dok ne odgledam makar pola sezone.
                          Nisam pristrasan cak umem da budem i hejter serije pogotovo kada je uporedim sa knjigom, vise je dozivljavam kao nuzno zlo, u kome naravno pokusavam da uzivam, ako je moguce. Nekada i nije, ali sta je tu je..
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Umem ja i te kako da opljunem po seriji - bili ste svedoci neretko kada je GoT u pitanju. Ali necu jos da pocnem dok ne odgledam makar pola sezone.
                            Nisam pristrasan cak umem da budem i hejter serije pogotovo kada je uporedim sa knjigom, vise je dozivljavam kao nuzno zlo, u kome naravno pokusavam da uzivam, ako je moguce. Nekada i nije, ali sta je tu je..
                            Meni su iskreno sem u sezoni 1 sve prve epizode očaj. Tako i ova, ali sada kada bi poredili sve prve epizode svakog od serijala, morali bi ovu da svrstamo na poslednje mesto. Baš tankosava ljubi te brat, predvidivo zla Boga, osim možda malo finiša.

                            Svako ubistvo u ovoj epizodi sam očekivao.

                            Spoiler
                            I da jedino što nisam očekivao je da će Dotrak da "preskoč" Kalisi

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Umem ja i te kako da opljunem po seriji - bili ste svedoci neretko kada je GoT u pitanju. Ali necu jos da pocnem dok ne odgledam makar pola sezone.
                              Nisam pristrasan cak umem da budem i hejter serije pogotovo kada je uporedim sa knjigom, vise je dozivljavam kao nuzno zlo, u kome naravno pokusavam da uzivam, ako je moguce. Nekada i nije, ali sta je tu je..
                              Da, pa pljuvali smo zajedno kada smo poredili knjigu i serijal... ali znala sam da ćeš biti blag, tj da ćeš na neki način reagovati na ono što sam napisala prvo.
                              To sam samo htela... al šta je tu je.
                              Last edited by miloolja; 25-04-16, 15:38.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Saburo,

                                Biže ludi ako ne obnove za još jednu sezonu, imaju dosta materijala i zaista bi bila šteta da samo prelete, lepo mogu to sve prebaciti na još jednu sezonu i da uživamo. Jedva čekam prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X