Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina, reklame umeju da ubiju baš. Prva reklama mi prija, uzmem neke grickalice što sam zaboravio ili slično, ali ostale me smore neverovatno. Na FOX-u budu odprilike 3 reklame po 5 minuta po standardnoj epizodi.

    Ali opet, gledam ja i preko kompa, ali ne mogu da opišem zašto mi TV ima neku posebnu čar, ne znam. Možda zato što sam ograničen sa epizodama ili zato što se nisam još navikao na gledanje preko kompa...

    p.s. Koju god sam seriju gledao na HRT-u, uživao sam. Nema reklama nikako, ili eventualno jedna kratka za celu epizodu...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • I ja volim preko TV da pogledam ponešto, ne baš često, ali em veeeliki ekrran i lepša slika, em se zavalim među jastuke i tako Razumem te s kroz.

      HRT je zakon i bez reklama i po izboru programa, serijsko-filmsko-dokumentarnog.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • E toooooo, bukvalno... Ne mogu tako da se opustim za kompom...

        Na HRT-u sam gledao najbolje serije što se tiče svih kanala na Balkanu (nemam HBO, njega ne računam)... i GoT, i HoC, i SoA...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment




        • Valder Frej prima Lanistere na veceru
          sigpic

          Comment


          • Preduhitri me martinez
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sve lepo nabacim na usb i pustim preko tva i ebe mi se tačno. :vinjaksmajli: sada kada imam vremena gledam sve što stignem. Ubijam vreme.

              Hvala Saburo za preporuku, za Piki ali sam odgledao i čekam novog Tomasa Selbija . Sad jos malo.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ako se neko zalece da gleda 4. sezonu HOUSE OF CARDS ili seriju uopste, neka ne otvara spojler.

                Spoiler
                Sezona 04. - lose, prelose, katastrofalno!
                Nekako su mi pored sjajnog rada u tri sezone da serija bude zanimljiva, pored "politike" kao vodilje sve upropastili ovom sezonom.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Mnogo zezaju reklame kada gledas preko tv-a. Barem sto se tice FOX-a.
                  Taman počnem gledati reklame, oni puste seriju ili film. Nisu fer nikako.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Sve lepo nabacim na usb i pustim preko tva i ebe mi se tačno. :vinjaksmajli: sada kada imam vremena gledam sve što stignem. Ubijam vreme.

                    Hvala Saburo za preporuku, za Piki ali sam odgledao i čekam novog Tomasa Selbija . Sad jos malo.
                    ma nisam mislio na to,to sam okačio samo ovako
                    probaj Hap and Leonard,ja danas načeo prvu epizodu
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Stoji mi na listi gledanja. Samo dok zavrsim sta sve gledam ima da se naceka neko vremo . Imam 10 serija po 1 ili 2 epizode. Samo pocinjem nesto novo. Zadnje mi je Black Lagoon Postao sam gori od Marica

                      Plus ide Arcer, Piki, Bansi i POI poslednja sezona i GOT

                      Ovo cu gledati pre ili kasnije zbog brata iz Vire-a
                      Last edited by l1m4r; 11-04-16, 21:10.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma kakvo prebacivanje na usb, nemam vremena i onako stalno nešto prebacujem za posao...kao najbrže mi je da razapnem hdmi kabl, pogotovu kada je utakmica i kada ima nas više, ali on je samo 5 m...dakle knap, zategnut ko struna preko cele sobe, ko onaj štrik za veš.. jao kako me to nerviraaa...iako nije preko ekrana, da kažem direktno u vidnom polju, ali zauzme trećinu sobe po dužini i sve u njega gledam tako da je najbolje da ostanem za računarom... ili da svako gleda u svoj ekran.. ili da čekam nešto na TVu (ono zbog jastuka) ili...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • pa imaš duži hdmi kabli,mislim da je moj brat od 10m platio oko 2000,dobro to sad zavisi i od proizvodjača i dal uhvatiš neku akciju
                          Last edited by saburo sakai; 11-04-16, 23:05.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Imala neki duži, al baš je loš bio, ovaj dobila Samsung orig... pa ne znam koji da kupim, jer onaj od 10 m bacih
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Plati ga malo vise, cisto da budes mirna, 20-ak eura barem, jer ima jeftinih, a da su prelosi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne važi uvek ono skuplje=kvalitet, ali ok poslušaću
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X