Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ooooooo Sojer...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Gledam taj koloni celu sezonu da bi na kraju pronasli vanzemaljca u Moto-GP odelu

      I am fine ....
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Saburo nema mašte
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Moracu da se konsultujem sa ovima iz Moto-GP podforuma

          Salu na stranu,ima Saburo mastu,pa ja i gledam skoro pa sve sto je sci-fi cak do B,C produkcije

          Ovde me je ukopalo to sto imaju isuvise praznog hoda,serija smestena u postapokalipticnom okruzenju a ti maltene za 10 epizoda vidis tek par detalja o tudjinima

          Ja volim kad se radnja sporo razvija ali ovo je preterano,e sad kao sto Indigo gore napisao,"imaju potencijal samo da ne zaseru"

          Mislim da sam zivce igubio posle 5 epizode zato sto me je smorilo vise da gledam kako se vrte u krug oko Sojera

          Ovo je sve samo ne sci-fi,porodicna drama smestena u lepom okruzenju,jbt pomislio bi neko da ce svet gore izgledati nakon invazije a ono beverli hils cveta uz par letecih kirbi usisivaca koji ubijaju napacene zemljane

          Bila je scena kad onaj klinac ispadne u drugi deo grada i tu su prikazali malo rusevina al to je trajalo max 2min

          Oni ako ne rasire pricu,serija se ukida 100%,mene je cudilo da su uopste obnovili za drugu sezonu




          Originally posted by l1m4r View Post
          Jel se seća neko od ovih starijih forumasa po godinama filma :"Bill & Ted's Bogus Journey"?



          Saburo taj vanzemaljac jel nije Rossi?
          Kako ne,mislim da i dan danas imam kasetu,i prvi i drugi deo

          Predobroooooo!!!
          Last edited by saburo sakai; 11-04-16, 15:35.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Znaš ko je tvorac serije pa je i gledaš u skladu sa tim
            "Lost" je imala isto dosta praznog hoda, dosta nerazjašnjenih situacija pa je opet bila gledana iz sezone u sezonu. A o kraju serije da i ne pričamo. Stvarno očekujem dosta dobru drugu sezonu a lično ne verujem da će se izglupirati za kraju kao u Izgubljenima.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ma znam,al ovde su preterali,nije to jedina serija sa rupama,al ovo stvarno nema smisla

              Da nije izlazila dal cetvrtkom ili petkom verovatno bih to ranije iskulirao

              Meni uopste ne smeta da je nesto ostalo nerazjasnjeno,ovde je problem taj sto se nista i ne desava

              Cekamo drugu sezonu...
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Saburo, ako već voliš SciFi, onda ti preporučujem The Expanse. Jedna od retkih serija ovog žanra da vredi nečemu u poslednje vreme...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • The Magician.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Nisi pratio Zola,pisao sam o toj seriji i ja
                    Gledao sam afkors,mislim da sam Vladana bas smarao hahaha da i on gleda,komentarisao sam bas ovde seriju,ne znam kako smo se mimoisli

                    Madjionicare gledam samo zbog riba afkors
                    Limeni sve mutav,prvo baci pogled na glumice pa tek onda sprzi torent
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • A dobri su Mađioničari mada mogu duplo bolji da budu u drugoj sezoni.
                      Spoiler
                      malo da smanje fore oko veštica i da budu malo mračniji o biće vrh.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Valjda se dosta odstupa od knjige kolko sam pohvatao
                        Sutra izlazi poslednja epizoda

                        Vide li onog lika sto je stalno pod drogama hahahaha,kako se zove bese

                        Al kakvu sisu ima ona plavusa aa
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Profesor rus je najjaca glava. 😂

                          Margo .
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Počeo da gledam Jessicu Mislim pri kraju sam sezone, ima li neko info kada će ovi izbaciti drugu sezonu?

                            Comment


                            • Nece to skoro,prvo idu defendersi(obuhvata dzesiku,kejdza,derdevila...) pa tek onda,sad ne znam,mozda cak i luk keidz(prva sezona) ispadne pre nje,ne znam kakva je sudbina Iron Fista,prvo rekose da ce ga raditi,pa su odustali,ne znam sta je do kraja bilo

                              Ako ti se bas gleda dzesika,mozes skinuti strip "alias" koji je daleko bolji




                              Opa Limeni,Margica,pazi da ti neko ne upadne u sobu dok drmas cebe
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • A i trebali bi Punishera da odrade. Posto je prejak.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X