Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sofija Loren i Džejn Mensfild

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Sofija Loren i Džejn Mensfild

      Modern Family Tribute

      Spoiler

      Comment


      • Making a murderer : http://www.imdb.com/title/tt5189670/

        Čisto ludilo.

        Obavezno pogledati !

        Comment


        • Neko gledao White Collar ?
          Počeli su da je emituju danas na FOX-u. Ima svaki dan po jedna epizoda. Pa me zanima da li vredi pratiti...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Neko gledao White Collar ?
            Počeli su da je emituju danas na FOX-u. Ima svaki dan po jedna epizoda. Pa me zanima da li vredi pratiti...
            Vrijedi

            11.22.63. vrhunska. James Franco dominira
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Peta sezona PoI pocinje 3 Maja, pustace dve epizode nedeljno(ponedeljkom i utorkom) i peta poslednja sezona se zavrsava 21 Juna.Gledajuci kalendar pravice negde pauzu.Ja bas prekjuce zavrsio sa prvom i nastavio sa drugom, nije losa prva sezona.Kako je sezona odmicala to su mi se neke stvari vise svidele kako su epizode postale povezane(mada i dalje mi generalno smetaju fileri i lako mi se tu gubi paznja), mora se reci da je malo prehajpovana.Ima par zanimljivih likova, ali uglavnom do sledeceg njihovog pojavljivanje prodje nekoliko epizoda oko cega se zesce smorim.Recimo cliffhanger sa Elijasom i njegovim caletom i sledeca epizoda koja nema veze sa njima.Naloze te ko budalu.Toliko stvari koje se desile u poslednjih par epizoda i koje dobiju nastavak u sledecoj sezoni, nakon prvih desetak epizoda nije mi se cinilo da ce tako biti.Napravice kratku pauzu prekosutra zbog druge sezone Daredevila koji ce da bude glavna zanimacija od vikenda.

              Comment


              • hvala na informaciji, konacno da pocnu
                ona je pocela kao obican procedural, ali su vremenom podigli nivo, zato ti se cini da je prehajpovana
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • 11.22.63. me bas odusevljava, stvarno odlicna serija, dovoljno je reci da je ni Franko nije mogao upropastiti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kraljevi.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Neko gledao White Collar ?
                      Počeli su da je emituju danas na FOX-u. Ima svaki dan po jedna epizoda. Pa me zanima da li vredi pratiti...
                      Nisam video da ima to na FOXu. Standardna njihova serija, prve dve sezone svi detalji odradjeni maksimum. Posle toga krece padanje. Gledaj nije losa, ali je mogla da bude previse bolja.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        11.22.63. me bas odusevljava, stvarno odlicna serija, dovoljno je reci da je ni Franko nije mogao upropastiti.
                        Dzejms Franko nije uopste los glumac, to je i pokazao u 127 Hours.Nije da ne moze da glumi na vrhunskom nivou, to je stvar njegove volje.Covek vise voli da se posveti zajebancijama i ne zelim da se prilagodjava Holivudu.To sto glumi generalno u tres komedijama, ne znaci da on ne moze bolje od toga.Coveka jednostavno ne interesuje ozbiljna gluma u ovom trenutku.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Nisam video da ima to na FOXu. Standardna njihova serija, prve dve sezone svi detalji odradjeni maksimum. Posle toga krece padanje. Gledaj nije losa, ali je mogla da bude previse bolja.
                          Počela pre 2 dana. Odgledah 2 epizode i onako, gledljiva je. Nije dosadna, može da se prati...

                          Reci mi hoće li ona studentkinja umetnosti više da se pojavljuje u seriji? Čekam je kao ozeblo sunce, a nje nigde nema...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Na torentima je pet epizoda druge sezone Daredevila
                            sigpic

                            Comment


                            • Da li je danas bila ta prmijera vikinga 4 seozna, ako neko nadje kakav torent ili link za online gledanje neka sibne ovdje
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Izasle su 4-5 epizoda do sad četvrte sezone.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X