Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubedljivo najjaca fora u Suits jeste :"Shiiiiiiii"!!!!



    Spoiler
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Zavrsila sam The Wire
      koji propust sto ranije nisam uzela da gledam ovu seriju

      ako bi morala da se odlucim, 4. sezona mi je ubedljivo najbolja
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Odgledao sam juce TWD novu epizodu. Klasika....
        A sada ono sto me vise interesuje 11.22.63 Da vidimo sta ce sada da bude.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pa solidno masakriranje u TWD. Znaju oni to puno bolje.
          Nije loša epizoda, baš me zanima hoće li ih uhvatiti sada.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Nije bila losa epizoda, ali sve u krug uglavnom. I naravno da se znalo da ce Megi da zajebe. Previse je dobra riba da bi je sklonili iz serije, a Kerol previse vazna. Tako da ce spasilacka misija odnijeti iz serije par likova sigurno.

            Skida se 11.22.63, vec smo na pola serije.
            sigpic

            Comment


            • Ma sve to, ali kako ubijaju one na spavanju, to mi je najkrvavije. Ostalo manje vise kul.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ubijaju ih njezno, ipak je osmi mart.
                sigpic

                Comment


                • Bas je prijatno osvezenje Rick and Morty, krenuo sinoc da gledam i vec jutros zavrsio sa prvom sezonom.Ili danas ili sutra zavrsavam sa drugom i cekacu trecu koja ce izaci kroz par meseci.Mislio sam da mi se nece svideti, ali sam se grdno prevario.Rik je nenadjebiv car.

                  Kako odmicu sati tako mi se menja misljenje sta sledece da gledam od serija.Verovatno sam malo preuranio sa skidanjem trece sezone Brona.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Bas je prijatno osvezenje Rick and Morty, krenuo sinoc da gledam i vec jutros zavrsio sa prvom sezonom.Ili danas ili sutra zavrsavam sa drugom i cekacu trecu koja ce izaci kroz par meseci.Mislio sam da mi se nece svideti, ali sam se grdno prevario.Rik je nenadjebiv car.

                    Kako odmicu sati tako mi se menja misljenje sta sledece da gledam od serija.Verovatno sam malo preuranio sa skidanjem trece sezone Brona.
                    Jedan od najboljih crtanih svih vremena, takav kvalitet retko gde sam video. U srcu su mi
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • @ Tarantula

                      da, jednostavno ne mogu da gledam ništa što nije u nekom "pristojnom" kvalitetu, ono bar 720p i minimum 8mbps

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Jedan od najboljih crtanih svih vremena, takav kvalitet retko gde sam video. U srcu su mi
                        Kad god mi bude dosadno, samo cu ovo da pustim na yt.Genijalna serija, ni kod jedne serije nisam umirao od smeha kao kod ove.





                        Spoiler

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Dobar, ima zanimljivih nagovestaja.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Oni sa slabijim zelucem neka ipak ne gledaju BonN.

                              Odlicna 11.22.63, definitivno najbolja serija u 2016.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Oni sa slabijim zelucem neka ipak ne gledaju BonN.

                                Odlicna 11.22.63, definitivno najbolja serija u 2016.
                                Ne ispasta Room zbog slabijeg zeluca, nego zbog patnje deteta. Nema sanse da gledam to.

                                A za 11.22.63 - sve vise i vise pocinjem da gotivim onog njegovog ortaka sto mu je partner.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X