Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dobar je Lucifer, mislim limunadica. Ali prija
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Možda nije ovde pravo mesto, ali koliko bi dobro bilo da se napokon neki studio odvaži,
      da ekranizuje Kingov serijal The Dark Tower.
      Vidim da je bilo pokušaja da se prave filmski serijali, što mi se baš i ne svidelo.
      Međutim za jednu sveobuhvatnu tv seriju bi trebalo, ne zna se čega više, vremena ili kinte.
      Serijal bi bio duži nego Game of Thrones, a pretpostavljam da bi samo snimanje bilo jednako skupo.
      Ide film, steta, bilo bi sjajno kad bi bila serija, jos sa Idrisom i Metjuom, dvojicom od desetak najjacih glumaca danas

      http://www.ew.com/article/2016/02/29...ew-mcconaughey
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        A dobar je Lucifer, mislim limunadica. Ali prija
        I meni je skroz ok. Fine glumice.

        Comment


        • Kako se priblizava nova sezona GOT-a u sve vecoj sam dilemi.
          Gledati ili ne?
          Jer kao sto je opstepoznato, serija ovom sezonom prestize knjigu (ko zna kada ce Debeli da se nakani da zavrsi novu i izda je) pa ne bih bas da isspoilujem sebi jedan od najboljih serijala (ako se u obzir uzme samo epska fantastika onda definitivno najbolji) koji sam procitao.
          Bice razlika, bice razilazenja, i to dosta, ALI bice i istih stvari, desavanja, epiloga ...
          Opet ne znam da li cu moci da budem toliko disciplinovan da ne zavirim, makar malo (a to malo ce da se pretvori u totalno pracenje), jer je uzasno tesko (barem u mom slucaju), kada znas da ti se nesto sto gotivis (volis, obozavas) odvija ispred nosa, a ti pokusavas da to ignorises.
          Nemam pojma nisam pametan.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Hahahah kakav si ti lik Kakvu dilemu imaš, a nema dileme, znaš da ćeš da gledaš
            Ja ću kako i prošlu tu i tamo..kada me iznerviraju isključim, pa tako do sledeće prilike..mada me interesuje koliko su preskočili, promenili, šta se dešava, pa se iznenadim kako nečega nema ili kakve su ovo gluposti, pa tako u krug.
            Kakve veze ima što prestižu knjigu ionako ne može da se poredi sa njom, a i držaće se trećinu nje možda.
            Last edited by miloolja; 02-03-16, 11:22.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja sam mislio da sam u dilemi, ali sam dosta blizi tome da krenem kroz sedam dana da gledam The Office nego Person of Interest.Mislio sam neke filmove da pogledam, ali treba mi nesto krace da bih mogao da pravim presek.Nesto za ujutru, a nesto u toku dana posto kroz par dana cu da krenem sa fizickim poslovima u omladinskoj zadruzi+sada imam neki poslic vezan za magacin.Jos malo pa cu da postanem tezgaros ako vec nisam.

              Comment


              • Naravno gledati GoT.
                Ostave li Johna u životu, možda prekinuti (preživjeti ono ). I šta će biti sa Deneris.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Gledao Fear the walking dead..paaaa,velika smorcina,razvlacenje ,suvisnih konverzacija..i ono najvaznije,nidje objasnjenja kako je pocela zaraza,odakle i kako je virus uzeo maha...i tome slicno...nego samo,bjezi koliko te noge nose od zivih mrtvaca,klise na kub!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali sto na 1:05 lik ima istu sekiru kao i ja

                    Zbog sekire mora da se gleda
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • SUITS
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sutra nam se vraca House of Cards

                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        SUITS
                        Odlicni,posle one pauze,tj od 11e sve bolje i bolje
                        sigpic

                        Comment


                        • Nenormalan standard. Da jednostavno budes zaljepljen za fotelju i ne mices se. Bolestan!!

                          Nisam ocekivao, ali sam iznenadjen i bas me interesuje u kojem smjeru ide serija na ljeto.


                          Godinu dana se cekao Frank i sada ima da se ugasim iz zivota 5 dana, jer ide odmau kompletu cijela sezona
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • U kom li ce pravcu sad Frank,tj serija,,,ima li gladi za jos neku fotelju,nekako mi za sad ona 1 sezona ostala najupecatljiva,naravno i onaj bolestan pocetak druge
                            sigpic

                            Comment


                            • Mnogo dobra serija Vinyl, ova epizoda najbolja do sad. Alis Kuper FTW!

                              11.22.63 standardno objasnjava.
                              sigpic

                              Comment


                              • Agents of S.H.I.E.L.D. obnovljeno za četvrtu sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X