Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih bas voleo da nastavi da se sprda. Iskidao sam se kako je opisao prvu epizodu.

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Ja bih bas voleo da nastavi da se sprda. Iskidao sam se kako je opisao prvu epizodu.
      Ma naravno da on ima pravo da pise sta pozeli i naravno da ja niti bilo ko ne moze to mu zabrani, niti zeli da mu zabrani. Ali naravno da ce posle toga i da snosi konsekvence
      Secam se pre nekih godinu dana ili tako nesto, nagovarao me je da gledam seriju. I ja izmedju ostalog (a mozda cak i najvise) zbog njega i pogledam to i dogledam 5 sezona u roku od nekoliko nedelja. Sad mi nekako trulo da ih pljuje ovoliko, neka ih postedi malo
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • E a nisam znao da se ovde pisalo o 11.22.63 ... opasna je stvar. Taman sam hteo da je preporucim.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pljuvao sam i prije, nastavicu da je gledam naravno, ali vise volim sporiji ritam i logicnije stvari, nego ovako ili kao u prvoj sezoni kad sprintaju kao Bolt, a zombiji ih pjeske stizu ili kad Hersel puca iz dvocijevke, a ima neogranicenu munciju, jbg to moze bolje da se odradi i takve stvari ce mi smetati.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pljuvao sam i prije, nastavicu da je gledam naravno, ali vise volim sporiji ritam i logicnije stvari, nego ovako ili kao u prvoj sezoni kad sprintaju kao Bolt, a zombiji ih pjeske stizu ili kad Hersel puca iz dvocijevke, a ima neogranicenu munciju, jbg to moze bolje da se odradi i takve stvari ce mi smetati.
            Nikada nisi cuo za dvocevku sa neogranicenom municijom!?!?!?! Crni Vladane, pa gde ti zivis?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Jedino u GTA sa cheatom
              sigpic

              Comment


              • Vynil je vrhunski odradjena serija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pilot mi je bio obecavajuci, sad cu gledati drugu epizodu mada verujem da je dobra... Obozavam ovaj hbo on demand

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Kakva druga epizoda 11.22.63

                    Najbolja nova serija ubjedljivo!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kakva druga epizoda 11.22.63

                      Najbolja nova serija ubjedljivo!
                      Ja tek sada treba da pogledam, samo da mi malo uhvatim vremena.
                      Volim serije ovog tipa, svidela mi se bas.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ocekivano u 4oj sezoni Vikinga krece bullshit, jednostavno sto se mene tice posle odlicne 3 sezone nema tu vise sta zanimljivo da se kaze, sad samo mogu da lupaju nebuloze GoT stil. Al bice mi verovatno zanimljivo da sa vremena na vreme gledam kako se koprcaju za pare i gledanost
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kakva druga epizoda 11.22.63

                          Najbolja nova serija ubjedljivo!
                          Sam Manitu zna koliko sam bio skeptičan u vezi ove serije,
                          jer Kingovu knjigu naravno nisam čitao.

                          Mislio sam biće to još jedan bullshit o Kennedyjevom ubistvu, bla, bla,bla.
                          Međutim ovo je teški badass tv show.
                          Neobično mi je drago što sam razbio predrasudu.

                          Verovatno je sreća što ima samo 8 epizoda.
                          Da ništa ne može da pokvari odličan utisak.

                          Comment


                          • Reklamiraju na FOX-u neku novu seriju "Outcast", valjda je reditelj isti kao kod TWD i FTWD, zna li neko nesto vise?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Sam Manitu zna koliko sam bio skeptičan u vezi ove serije,
                              jer Kingovu knjigu naravno nisam čitao.

                              Mislio sam biće to još jedan bullshit o Kennedyjevom ubistvu, bla, bla,bla.
                              Međutim ovo je teški badass tv show.
                              Neobično mi je drago što sam razbio predrasudu.

                              Verovatno je sreća što ima samo 8 epizoda.
                              Da ništa ne može da pokvari odličan utisak.
                              Meni je vec sad krivo sto je mini serija i sto ce biti samo osam epizoda. Ali eto, barem je kvalitet zagarantovan. Ovo ima tu neku dinamiku i atmosferu Kingovih vrhunskih ekranizacija iz 70ih i 80ih godina. Under the Dome je potpuni kiks, ima King svakakvih ideja i gluposti ali da zna da ubode, itekako zna. Ovi koji su citali kazu da prati odlicno knjigu za sad i da je knjiga vrhunska.
                              sigpic

                              Comment


                              • Možda nije ovde pravo mesto, ali koliko bi dobro bilo da se napokon neki studio odvaži,
                                da ekranizuje Kingov serijal The Dark Tower.
                                Vidim da je bilo pokušaja da se prave filmski serijali, što mi se baš i ne svidelo.
                                Međutim za jednu sveobuhvatnu tv seriju bi trebalo, ne zna se čega više, vremena ili kinte.
                                Serijal bi bio duži nego Game of Thrones, a pretpostavljam da bi samo snimanje bilo jednako skupo.

                                Comment

                                Working...
                                X