Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    To ne menja moje misljenje da je prosla godina bila najslabija za serije od 1998 godine.
    Ne slazem se. Imao si eksploziju Netflix serija kao i Mr Robota.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Vidis Maricu, kakav Fargo...
      Taman pomislis vratio se covek na pravi put. Bice nesto od njega, on nastavi po starom

      Originally posted by Ricma View Post
      To ne menja moje misljenje da je prosla godina bila najslabija za serije od 1998 godine.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Bas fantasticna prva sezona TMITHC.

        Obergrupenfjurer Dzon Smit je jedan zajeban lik, najbolji u seriji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Ne slazem se. Imao si eksploziju Netflix serija kao i Mr Robota.
          Sira je ponuda, a i nove serije su u najmanju ruku iznadprosecne.Kada pogledas siru sliku, par vrhunskih serija je imala slabiju sezonu od prethodne i stvarno mislim da je godina slabija od bilo koje iz ove i prosle decenije i pored toga sto imamo netflix kada uporedim najbolje serije.A i ne verujem da sadasnje serije kao i ove koje dolaze i koje ''smenjuju'' druge mogu da dostignu taj nivo kvalitet.Imao si Sopranove, pa se pojavio The Wire, The Shield, House MD, Deadwood, Dexter, Rome, Mad Men, Breaking Bad, Boardwalk Empire, GoT, House of Cards i verovatno sam neku bitnu zaboravio da ubacim.Situacija na vrhu je dosta tanja i kapiram da ce to da ide u blagom padu i da je zlatno doba serija proslo.Komedije su vec neko vreme u padu, dok su se drame do pretprosle godine su se drzale dobro.

          Comment


          • Mozda je trenutno limbo, ali kako se trziste serija razvija i dalje, ne bi me cudilo da se uskoro pojavi serija nekog slicnog ranga kao sto si pomenuo.

            Mislim meni je Mr Robot tu, nekima nije. Ja recimo nisam gledao Narcos a svi koji su gledali su odusevljeni itd... Kapiram sta hoces da kazes, ali ove Netflixove serije su tek na pocetku, daj da vidimo kako ce se razvijati dalje.
            sigpic

            Comment


            • Netflix ce u najmanju ruku da postane broj 2 po pitanju serija ako nije vec sada, u duzem roku moze da ugrozi HBO.Tek su u ekspanziji i generalno ako drugi budu u padu po pitanju kvaliteta serija, kod njih vidim da ce da bude drugaciji trend zato sto su novi na trzistu i mogu da izbace bolje serije od HoC i Narcos.Pored serija o superherojima, interesuje me koji je njihov ozbiljan projekat koji ce House of Cards da baci u senku.Tek ce da dodje do veceg priliva kapitala i koncentracije finansijskih resursa i svakako bi mogli da privuku ozbiljna imena po pitanju glumaca, rezisera i producenata cija karijera nije u padu.Narcos ne verujem da ce da ima vise od dve sezone, a generalno ne bih voleo da nakon sto zavrse sa Pablom Eskobarom ne bih zeleo da krenu sa nekim drugim poznatim svetskim kriminalcem u svetu droge.

              Bridge of Spies i Legend imate u HD-u.
              Last edited by Ricma; 17-01-16, 13:18.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Netflix ce u najmanju ruku da postane broj 2 po pitanju serija ako nije vec sada, u duzem roku moze da ugrozi HBO.Tek su u ekspanziji i generalno ako drugi budu u padu po pitanju kvaliteta serija, kod njih vidim da ce da bude drugaciji trend zato sto su novi na trzistu i mogu da izbace bolje serije od HoC i Narcos.Pored serija o superherojima, interesuje me koji je njihov ozbiljan projekat koji ce House of Cards da baci u senku.Tek ce da dodje do veceg priliva kapitala i koncentracije finansijskih resursa i svakako bi mogli da privuku ozbiljna imena po pitanju glumaca, rezisera i producenata cija karijera nije u padu.Narcos ne verujem da ce da ima vise od dve sezone, a generalno ne bih voleo da nakon sto zavrse sa Pablom Eskobarom ne bih zeleo da krenu sa nekim drugim poznatim svetskim kriminalcem u svetu droge.

                Bridge of Spies i Legend imate u HD-u.
                Posebno je dobro što odjednom grunu celu sezonu.
                Jedna od najvažnijih prednosti u odnosu na tv kanale koji imaju dinamiku jedne epizode sedmično.
                Prava stvar za nas manijake koji bindžujemo serije
                Last edited by Jaqen Hghar; 19-01-16, 16:46.

                Comment


                • Poceo neko da gleda Billions?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Poceo neko da gleda Billions?
                    Jes.

                    Obecava.

                    Iako mozda previse komplikuju kada pricaju o finansijskim alatima prilikom investiranja.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Poceo neko da gleda Billions?
                      Do pola prve epizode i zaspao.
                      Za moje pare ..... BOOOOOORING.

                      Comment


                      • The Expanse - napokon jedan dobar scifi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          The Expanse - napokon jedan dobar scifi
                          Opravdao je knjigu za sad. Ja sam došao do 4. epizode...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Evo i oni su se vratili, 3 sezona. Kraljevi KILLERS i FUM su već uradili posao za ettv.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Evo i oni su se vratili, 3 sezona. Kraljevi KILLERS i FUM su već uradili posao za ettv.

                              Evo upravo skidam sa ettv'a
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Stigoh do 10.epizode Zice, tek poslednje 2,3 epizode su mi bas odlicne, pre toga mi je serija bila ok, ali nista toliko posebno.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X