Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao pilot za Billions seriju.

    Sasvim ok, obecava. Showtime radi, pa vjerovatno ce dobro proci.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma ja tako svaku Maricu, zato i ne stizem da odgledam puno njih i biram samo naj od naj. Ne radi se o pauzama. Opet kazem, ponekad mi neverovatno sta sve ovde ljudi stignu da isprate, a ja se vec i onako osecam kao da mi je 24h premalo za jedan dan. Kapiram da ima veze s tim sto lose organizujem sebi vreme, a nikad nisam voleo da planiram stvari unapred. Cak i kad sam sebi odredim nesto, to postaje obaveza, a mrzim kad imam obaveze. Ocekujem da me stignes do Februara.

      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja nikako da krenem da gledam The Wire, a vec duze vreme mi je na listi i stalno ubacim neku novu seriju.
      Tacno ces pisati post kako zalis sto ti je trebalo toliko da je pogledas. Ne postoji serija zbog koje trebas da je dalje odlazes. Za bukvalno sve dobre serije sam cuo i neke negativne komentare, osim za The Wire. Jos nisam cuo da neko kaze da je ne voli. Ako takav i postoji, zabranio bih mu da gleda serije. Ne mozes da pogresis nikako.. genijalna je. Bez dileme jedna od najboljih, mozda i najbolja

      Comment


      • Stizem te ja kroz dve nedelje, mozda malo vise od toga posto idem do bioskopa da pogledam par filmova a ne mogu bas da uklopim vremenski da pogledam i jedno i drugo nego biram.Picim tri epizode dnevno.Te duze serije znaju i meni da budu problem kada ih vise smatram kao teret nego uzivanje jer mi se druga stvar vise gleda.Nadam se da necu morati da pravim neku pauzu kod Sopranova.

        Comment


        • Kad izlazi Mr.Robot 2.sezona, jel ima nekakav info?

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Kad izlazi Mr.Robot 2.sezona, jel ima nekakav info?

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Jos nista zvanicno, suska se jun/jul.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Tacno ces pisati post kako zalis sto ti je trebalo toliko da je pogledas. Ne postoji serija zbog koje trebas da je dalje odlazes. Za bukvalno sve dobre serije sam cuo i neke negativne komentare, osim za The Wire. Jos nisam cuo da neko kaze da je ne voli. Ako takav i postoji, zabranio bih mu da gleda serije. Ne mozes da pogresis nikako.. genijalna je. Bez dileme jedna od najboljih, mozda i najbolja
              Danas sam pocela, odgledala prvu, ali javljam se kad odgledam makar prvu sezonu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Sto se Zice tice, kako da ne volis seriju koja ima najbolju odjavnu temu?

                sigpic

                Comment


                • Veceras startuje 6. sezona

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Ako je suditi po Globusu bice ovo jos jedan Inaritu-fest Oskar...

                    Zzzzzzzzzzzzz
                    Ko da su oni relevantni za bilo sta.

                    Cini mi se da su kod filmova vise fulali nego sa serijama, do sada je uvek bilo obrnuto.Posto pratim vec par godina kvote, secam se da je Birdman u svim kategorijama gde je bio favorit osvojio.Ovde sem Lea u glavnim, ne ocekujem da pokupe jos kog.

                    Sada kada bolje vidim, Fargo nije dobio Zlatnog Globusa.Smorih se malo zesce da je Marsovac pokupio dva Globusa ispred The Big Short.

                    Jon Hamm, Christian Slater i Ennio Morricone.

                    Edit:Jbt, sada videh da su drasticno pale kvote na Inaritua.Dobro, dva komada.

                    Comment


                    • Pa naravno, kakav Fargo pored Mr Robota.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisu bili u istoj kategoriji.

                        Edit

                        Spoiler
                        Volim kada mi Erik odgovori sarkasticno, da bi se posle ispostavilo da se zajebao.Ovo mu je treci ili cetvrti put.
                        Last edited by Ricma; 11-01-16, 09:43.

                        Comment


                        • Zajebao se ili ne i dalje stoji da je Mr Robot>Fargo

                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedna je mini-serija koja svake sezone menja glumacku postavu(verovatno ce da bude trece), dok kod druge nema takvih promena i po manje vise istom settingsu ce da se rade sledece sezone.Ne moze se to porediti.

                            Comment


                            • Ricma ne pricam o strukturi serije vec o kvalitetu.

                              Ovde ima mnogo ljubitelja Farga, bolje da stanem (pametno) ovde.

                              U pravu si, zajebao sam se.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve ti je oprosteno.

                                Comment

                                Working...
                                X