Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise veruj Cabiju nego meni.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ali Rio sa sign him up
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Fargo sezona 2 odlicna na nivou prve sezone..
          Od filmova preporuka Guillermo del Toro : Crimson Peak (2015) ..moja ocena 7.5/10
          Nije odlican kao Panov lavirint ali dosta dobar film za pogledati..preporuka..
          GIFSoup

          Comment


          • @Vladan

            Niko ne moze ovoj dvojici iz prve sezone da pridje, ali mi je ostatak meh.Izdvojio bih samo legendarnog Boba Odenkirka, Mr Numbers i Mr Wrench.Ovde imas Hanzija, Gerharde sve skupa, Majk, Karla, Dzoa i Regana(tj u epizodi u kojoj se pojavio).Ova dvojica su nosili celu sezonu, dok u ovoj bi jedino mogao da izdvojis Dunsterku a ni ona ne moze da pridje cak ni Martinu Frimenu. Skockali su bolje scenario.Tu su mi negde, mozda malu prednost ima druga.

            Sto se mene tice najbolja serija u ovoj godini.

            Treca sezona bice 2017 i bolje da se ceka sto duze kako ne bi doslo do pada kvaliteta.

            Poceo sam da gledam Jessica Jones i zbog Tenanta i Riterove.Dobra za ubijanje vremena, Daredevil mi je bolji i razradjeniji.Poredim ih zato sto dolaze iz iste kuhinje-Netflixa.A i deluje mi da je malo razvucena.

            Cetvrta sezona HoC nam dolazi 4. marta.

            Ja do sada nisam znao da ign dodeljuje nagrade i za serije, znao sam sam za igre pa i za filmove.Nadam se da redakcija ign-a nece da se slozi sa got turdovima po pitanju vecine kategorije.Glasao sam za Farga kao najbolju seriju, The Wrath of the Lamb kao najboljom epizodom u godini,Sramota da u kategoriji Best New Series nisu stavili Narcos, to mi je malo zasmetalo.Ima tu zanimljivih kategorija dok su neke trebale da razdvoje jer gde ces isto da vrednujes glumce u komediji i drami, kod nekih su se izblamirali sto nisu neke ubacili.

            Comment


            • tako je ricma,Dzesika je ravučena

              Spoiler
              samo ne znam do koje si epizode stigo,mene je posle nekog vremana baš smorilo,ajd kontam poentu al malo su preterali,možda bi bilo bolje da su ubacili kakav filer,nego da su glavnu priču tolko izmučili

              na drugu stranu ova Alkoholičarka mi je ok i pravo osveženje u odnosu na one Pinkove zvezdice(xmen)


              Samo ja čekam da izadje Panišer,bilo je u planu da se radi Iron fist ali je šatra bio skup pa im je Panišer bio jeftinija solucija i verovatno marketinški više isplatljiva
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Nego Sandu,dokle si stigo sa stripom? Na TWD mislim..

                Sad mi palo na pamet šta odavno nismo komentarisali...Penny Dreadful
                Šta nam "brat" Dorijan sprema za novu sezonu ahahah
                Last edited by saburo sakai; 21-12-15, 11:03.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Nego Sandu,dokle si stigo sa stripom? Na TWD mislim..

                  Sad mi palo na pamet šta odavno nismo komentarisali...Penny Dreadful
                  Šta nam "brat" Dorijan sprema za novu sezonu ahahah
                  Do trideset i nekog broja pa se malo smorio, nastavicu kada me pusti ...

                  A Dorijan u narednoj sezoni planira da polno opsti sa zivotinjama .... mada to je vec i radio, ne znam kako da racunam to sto je opalio Vukodlaka, kao zivotinju ili ne ??


                  Mamba, moras gledati, nemoj zezati ....
                  Last edited by Sandugp; 21-12-15, 11:46.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Zašto si me podsetio na tu scenu sa vukodlakom,taman sam to izbrisao sa harda

                    Samo ne znam na šta će to sad da liči,svi odoše na svoju stranu,raštrkali se,nekim likovima i onako nije posvećeno dovoljno pažnje,ne znam na šta će to sad da liči,moram u toku dana da proguglam malo da vidim ima li kakvih vesti u tom pravcu
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post

                      Sad mi palo na pamet šta odavno nismo komentarisali...Penny Dreadful
                      Šta nam "brat" Dorijan sprema za novu sezonu ahahah
                      Zna li se datum početka sledeće sezone?

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Zna li se datum početka sledeće sezone?
                        Ne piše ništa osim da je 2016,vidim sad da
                        Spoiler
                        Vanesa ide u ludnicu
                        i da uvode još par što glavnih što sporednih likova,
                        Spoiler
                        kakav doktor koji leči Vanesu ...plus Dr.Dzekil


                        Spoiler
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Kakvi,Sandu to vec pregledao sa ruskom sinhronizacijom onaj njegov kompjuter na poslu mora da je prepun virusa



                          Ja sam poceo da gledam novu svemirsku sapunicu,"the expanse",izaslo je za sad 4 epizode,nadam se da ce biti nesto od nje
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Finalna epizoda Homelanda vise lici na neku epizodu pre neke pauze od mesec,dva nego na poslednju epizodu sezone.
                            Sve u svemu, nije losa sezona, ali je kraj poprilicno mlak, makar meni.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Počeo ponovo gledam Vikinge , još sam pustio neku bradetinu kaže mi žena samo mi sekira fali pa da idem tamo da snimam sa njima
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                Počeo ponovo gledam Vikinge , još sam pustio neku bradetinu kaže mi žena samo mi sekira fali pa da idem tamo da snimam sa njima
                                Dobro je, nisam jedini bradonja na forumu
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X