Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg nije bilo vremena, Justified, TWD i GoT samo redovno pratim, ovo ostalo kad stignem
    sigpic

    Comment


    • Jbt ja Just nikako da završim.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        WAYWARD PINES obnovljeno za 2 sezonu
        THE LEFTOVERS obnovljeno za 3 i finalnu sezonu,ova druga mi je bila predobra
        Wayward Pines su prvo otkazali, a sad je obnovljen, zanima me sta ce se desavati u 2.sezoni.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A nisu je otkazali nego I nije bila ni planirano to kao neka serija na duze staze,pokrili su knjigu i tolko
          tako da pojma nemam sta ce dalje da bude

          Moja keva gleda to hahaah
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Predobar mi je Ash vs Evil Dead,ništa nije izaostalo,krv,ubijanje,sakaćenje demona,zombija,kostura ,humor,akcija,tutubanske Ešove izjave sve upakovano u pola sata,jedino mi je bedara što ne traje duže

            obnovljeno je za drugu sezonu i pre no što su pustili prvu epizodu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • 2015-16 TV Season: Renewed, Canceled and on the Bubble






              al kakav je treš ovaj Z Nation

              Spoiler
              scena u nekom skladištu,likovi se kriju od zombija i jedan od njih prdne a ovaj mu odgovara
              "ako mrem zato što si ti prdnuo vodim te sa sobom"

              ps: napada ih radioaktivni zombi
              Last edited by saburo sakai; 13-12-15, 20:41.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Vidi se da nisi gledao GoT

                Pa nema nikog od stare garde, ovo su mladji glumci koji glume "mlade" X-men heroje. Nema Iana McKellena, ali tu je Fassbender, koji tumaci mladju verziju Magneto-a. Da ne idem dalje ko koga "zamenjuje"

                Comment


                • Ma odgledo GoT prvu sezonu i nisam mogo dalje.

                  Znam šta hoćeš reći ali mislim bez Wolverina snimiti X - Men? Mogli su ga ubaciti, nebi bio ni prvi ni poslednji film da ubacuju glumce zbog gledanosti i zarade.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Jebes kraj sezone Farga ako Blomkvisti ne stradaju.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      zanima me sta ce se desavati u 2.sezoni.
                      The second season will pick up in the wake of Season One, when a new arrival in Wayward Pines finds himself in the middle of a serious rebellion, as the residents battle over how to preserve the endangered human race.
                      sad naleteo na ovo
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        sad naleteo na ovo
                        Mislim da sam pre negde čitao da ako bude 2. sezone da će biti totalno novi glumci. Ali nisam 100% siguran u ovo...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kroz nekih sat-dva zavrsicu sa Fargom, aktivan sam jos 24 sata u ovoj temi pa cu je zaobilaziti u narednim danima.Nadam se ne dugo.

                          Comment


                          • Live update by Ricma
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Da sam jedini koji tako mislim, samo bih precutao.Zna se zasto ce se ova tema zaobilaziti u sledecih par dana.

                              Fargo

                              Spoiler
                              Solidno finale i nista osim toga, izgleda postaje to trend da pretposlednja epizoda bude najbolja u sezoni, dok je poslednja vecim delom antiklimaks.Slicna situacija kao i sa prvom sezonom TD. Ocekivao sam cak i neki preokret u poslednjih par minuta, ali nisam ga dobio.Kako god da okrenes, najbolja epizoda u ovoj sezoni i pored toga sto je sam scenario vestacki odrzavao u zivotu Blomkviste.Ako zanemarimo to, mozemo reci da je dosta bolji u odnosu na prvu sezoni, rezije je isto bolja u odnosu na prvu sezonu.Nekako sam ravnodusan na trecu sezonu i nisam nesto u fazonu jedva cekam da je pogledam.Neke stvari nemaju bas puno smisla kao sto je sudbina vezana za Majka.


                              Jos u junu sam mislio da ce da bude razocarenje, ali drafo mi je sto su me demantovali.

                              Comment


                              • Znaci Ricpa da gledam drugu sezonu,a prva mi je vrhunska inace

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X